Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Banan jechałem przez 10 min w stronę pyzdr za nim

Aha no to pewno ktoś z tamtąd :)

Od nas z forum z okolicy znam tylko Bart-S i Fantastic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

trza wyciągną niestandartowego i lelego bo w okolicy zreztą Karol również wiec kiedy? ;)

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

wiadomo Rafał pestka Cie zawiezie do chaty ;_

w niedzile lecę maraton .. zatem nie piję do 13tego

ale jutro pewnie zawitam na Style jak to w czwartek ... i tam sie też popija piwko z Shella, jak ktoś chce :)

Pepin biegnij biegnij bo do wygrania jest Volvo V40;-) Wczoraj je szykowałem;-P

cool :)

---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

Arek w Poznaniu to się tak nie da :facepalm: Chyba że ktoś nie zamierza jeździć autem.

po dwóch sezonach na 18" mogę potwierdzić że bez problemów się da. :wink:

5.5 roku 235/40/18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek w Poznaniu to się tak nie da :facepalm: Chyba że ktoś nie zamierza jeździć autem.

po dwóch sezonach na 18" mogę potwierdzić że bez problemów się da. :wink:

Wszystko się da. Służbowym to nawet i pod metrowy krawężnik się podjedzie. Ja bujam się po Poznaniu aktualnie na 17 i nie ukrywam że jest to męczące. Auto mam w dodatku dość nisko więc muszę się pilnować na tych Poznańskich dziurskach żeby czegoś nie urwać.

samochód należy do mnie i nie ma nic wspólnego ze służbowym. mam 18" zawias -35 , jak to wygląda można zobaczyć w http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/galeria-felg-a4-pokazcie-fele-7505/index15.html

nigdy nigdzie nie przytarłem (na drodze) , a jedyne co stanowi czasem przeszkodę to krawężniki "mutanty" . prędkości na mieście normalnie a często mam wrażenie że szybciej niż inni.

wiadomo że na dziury giganty trzeba uważać ale tak samo w nie nie wjeżdżam na zimowych 16" wiec nie siejmy paniki.

wiadomo że jak ktoś chce tylko komfort to 16" i zawias standard. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie gleba jest większa. W najniższych miejscach to jakieś 5-6 cm od ziemi więc na prawdę muszę uważać. Metalowa osłona pod silnik swoje już przeszła - lepiej ona niż miska. Generalnie jeżdżę bardzo zachowawczo, jedno oko śledzi drogę przed a drugi monituje dziury i koleiny itp. U mnie w okolicy dobrze mi się jeździło na 17, drogi były w miarę dobre, żadnych torowisk itp. W Poznaniu niestety jeździ mi się gorzej ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś Kamienna 5

62-081 Wysogotowo

61 814 17 27

Kiedyś malowałem błotnik w golfie i było całkiem ok :wink:

Dzięki za info podjade pogadam

---------- Post dopisany at 09:58 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Witam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek mrugałem Ci dzisiaj kolo gimnazjum. Co Ci się stało w przód samochodu (rejestracja) itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek mrugałem Ci dzisiaj kolo gimnazjum. Co Ci się stało w przód samochodu (rejestracja) itp ?

a nie widziałem.... a pomalowałem maskę i zderak i rejka narazie doczepiona tak jest i tak oo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

kamienna na wysogotowie jest że tak powiem dość rozkopana, we wtorek próbowałem się przebić

Labiel w kleczewie się poprawiło ale 600 lecia od bliskiej w stronę rynku jest/była tragiczna, albo jak jechało się tą małą obwodnicą to wyjazd z ronda to pole minowe było, i jeszcze od tego ronda do rozjazdu na słupcę i sompolno też nie ciekawie, hopki od kopalni zajebiaszcze. we wtorek będę jechał do kleczewa to zobaczę bo nie pamiętam:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...