Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Niepokojący dźwięk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie dźwięk zniknął po wymianie zaworu G71. miałem problem z przeładowaniem i trybem awaryjnym.http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_prosze_o_analize_logow_przeladowanie_turbo-t74577.0.html.

kolego. możesz rozwinąć ten wątek, bo z tego co się orientuję to zawór G71 znajduje się w ECU. wiesz o co chodzi? trochę więcej informacji co i jak? :)

Wiem o co chodzi czujnik jest na dolocie a nie w ECU. Poczytaj sobie temat w diagnostyce VAG do którego podałem link powyżej i wszystko jasne. Po wymianie tego czujnika dźwięk się nie pojawia. Nie mogę zagwarantować na 100%,że to jest lekarstwo na ten dźwięk ale u mnie jak narazie cisza a był słyszalny bardzo wyraźnie. Jak powróci to dam znać bo może to chwilowa poprawa.
Opublikowano

Witam, niestety u mnie wymiana G71 nic nie dała :wallbash: 208zł wyrzucone w błoto

Szukam dalej bo dźwięk się nasila

Opublikowano

:cool1:

najlepiej wymienic N75 G71, turbine, dysze z nadkola i katalizator. Wtedy powinno pomoc.

Opublikowano

:cool1:

najlepiej wymienic N75 G71, turbine, dysze z nadkola i katalizator. Wtedy powinno pomoc.

Adaś

I jeszcze poduszki pod silnikiem :tongue4:

Opublikowano

A czemu nie isc na calosc i zmienic auto :polew::tongue4::naughty:

Opublikowano

przynajmniej Wy mnie rozumiecie :decayed:

chlopaki dajcie sobie spokoj z tym dzwiekiem. mam go od 1,5 roku a logi sa swietne i nie zapowiada sie na jakas sraczke.

Glosniej radio - to pomoze w 100% :naughty:

Opublikowano

a wy ciagle szukacie dziury w doopie :cool1:

jezeli auto jezdzi, moc jest, nie kopci, logi sa w porzadku, to o co chodzi...

ew. warto obejrzec wirniki turbiny czy nie tra o obudowe, i jezeli jest w porzadku, to trzeba smigac dalej :kox:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 01:27_________________________________________________

U mnie dźwięk zniknął po wymianie zaworu G71. miałem problem z przeładowaniem i trybem awaryjnym.http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_prosze_o_analize_logow_przeladowanie_turbo-t74577.0.html.

u ciebie przeladowujaca turbina wyla mocniej niz zwykle, ale to zweryfikowac mozna logami :good:

Opublikowano

jeśli komuś tak bardzo przeszkadza SZURANKO to niech sobie zmieni,albo do regeneracji TURBINKE i będzie miał spokój :hi:

Opublikowano

jeśli komuś tak bardzo przeszkadza SZURANKO to niech sobie zmieni,albo do regeneracji TURBINKE i będzie miał spokój :hi:

raczej nowa, regenerowane nie daja 100% pewnosci :cool1:

Opublikowano

jeśli komuś tak bardzo przeszkadza SZURANKO to niech sobie zmieni,albo do regeneracji TURBINKE i będzie miał spokój :hi:

co Ty gadasz ...poczytaj wątek ..

Opublikowano

U mnie jest to samo... od 2 lat ... nikt nie wie co to jest... 2 serwisy kilku mechaników rozkładało ręce... a nie będę rozbierał całej fury by sie tego pozbyć ... wsadzę kilka tysięcy a po złożeniu okaże się że SZURANKO mu nie przeszło... czas zmienić na lepszy model ... A6 3.0TDI QUATTRO :tongue4:

Opublikowano

U mnie jest to samo... od 2 lat ... nikt nie wie co to jest... 2 serwisy kilku mechaników rozkładało ręce... a nie będę rozbierał całej fury by sie tego pozbyć ... wsadzę kilka tysięcy a po złożeniu okaże się że SZURANKO mu nie przeszło... czas zmienić na lepszy model ... A6 3.0TDI QUATTRO :tongue4:

No to co robimy Panowie?? Na trzy cztery zmieniamy wszyscy fury :P

Opublikowano

To jak panowie... jest już jakaś 100% diagnoza ? :wink4:

Opublikowano

Wygląda na to że jedyna której się doczytałem to podgłosić radio:)

Opublikowano

Wygląda na to że jedyna której się doczytałem to podgłosić radio:)

Hehe dokładnie :)

Trzy niezawodne sposoby na wyeliminowanie niepokojącego dźwieku ( poukładane w kolejności od najmniejszego kosztu do największego):

1. Podgłośnienie radia

2. Wymiana silnika

3. Zmiana smochodu

pozdrawiam

Opublikowano

Wygląda na to że jedyna której się doczytałem to podgłosić radio:)

Hehe dokładnie :)

Trzy niezawodne sposoby na wyeliminowanie niepokojącego dźwieku ( poukładane w kolejności od najmniejszego kosztu do największego):

1. Podgłośnienie radia

2. Wymiana silnika

3. Zmiana smochodu

pozdrawiam

lepiej bym tego nie ujął :decayed::good: :good:

Temat można chyba zamknąć

Opublikowano

Nie zamykajmy, bo temat jest rozwojowy :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.