Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Niepokojący dźwięk


DareQ

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dźwięk zniknął po wymianie zaworu G71. miałem problem z przeładowaniem i trybem awaryjnym.http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_prosze_o_analize_logow_przeladowanie_turbo-t74577.0.html.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dźwięk zniknął po wymianie zaworu G71. miałem problem z przeładowaniem i trybem awaryjnym.http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_prosze_o_analize_logow_przeladowanie_turbo-t74577.0.html.

kolego. możesz rozwinąć ten wątek, bo z tego co się orientuję to zawór G71 znajduje się w ECU. wiesz o co chodzi? trochę więcej informacji co i jak? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dźwięk zniknął po wymianie zaworu G71. miałem problem z przeładowaniem i trybem awaryjnym.http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_prosze_o_analize_logow_przeladowanie_turbo-t74577.0.html.

kolego. możesz rozwinąć ten wątek, bo z tego co się orientuję to zawór G71 znajduje się w ECU. wiesz o co chodzi? trochę więcej informacji co i jak? :)

Wiem o co chodzi czujnik jest na dolocie a nie w ECU. Poczytaj sobie temat w diagnostyce VAG do którego podałem link powyżej i wszystko jasne. Po wymianie tego czujnika dźwięk się nie pojawia. Nie mogę zagwarantować na 100%,że to jest lekarstwo na ten dźwięk ale u mnie jak narazie cisza a był słyszalny bardzo wyraźnie. Jak powróci to dam znać bo może to chwilowa poprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety u mnie wymiana G71 nic nie dała :wallbash: 208zł wyrzucone w błoto

Szukam dalej bo dźwięk się nasila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cool1:

najlepiej wymienic N75 G71, turbine, dysze z nadkola i katalizator. Wtedy powinno pomoc.

Adaś

I jeszcze poduszki pod silnikiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej Wy mnie rozumiecie :decayed:

chlopaki dajcie sobie spokoj z tym dzwiekiem. mam go od 1,5 roku a logi sa swietne i nie zapowiada sie na jakas sraczke.

Glosniej radio - to pomoze w 100% :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy ciagle szukacie dziury w doopie :cool1:

jezeli auto jezdzi, moc jest, nie kopci, logi sa w porzadku, to o co chodzi...

ew. warto obejrzec wirniki turbiny czy nie tra o obudowe, i jezeli jest w porzadku, to trzeba smigac dalej :kox:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2009, 01:27_________________________________________________

U mnie dźwięk zniknął po wymianie zaworu G71. miałem problem z przeładowaniem i trybem awaryjnym.http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_prosze_o_analize_logow_przeladowanie_turbo-t74577.0.html.

u ciebie przeladowujaca turbina wyla mocniej niz zwykle, ale to zweryfikowac mozna logami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś tak bardzo przeszkadza SZURANKO to niech sobie zmieni,albo do regeneracji TURBINKE i będzie miał spokój :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś tak bardzo przeszkadza SZURANKO to niech sobie zmieni,albo do regeneracji TURBINKE i będzie miał spokój :hi:

raczej nowa, regenerowane nie daja 100% pewnosci :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli komuś tak bardzo przeszkadza SZURANKO to niech sobie zmieni,albo do regeneracji TURBINKE i będzie miał spokój :hi:

co Ty gadasz ...poczytaj wątek ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo... od 2 lat ... nikt nie wie co to jest... 2 serwisy kilku mechaników rozkładało ręce... a nie będę rozbierał całej fury by sie tego pozbyć ... wsadzę kilka tysięcy a po złożeniu okaże się że SZURANKO mu nie przeszło... czas zmienić na lepszy model ... A6 3.0TDI QUATTRO :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest to samo... od 2 lat ... nikt nie wie co to jest... 2 serwisy kilku mechaników rozkładało ręce... a nie będę rozbierał całej fury by sie tego pozbyć ... wsadzę kilka tysięcy a po złożeniu okaże się że SZURANKO mu nie przeszło... czas zmienić na lepszy model ... A6 3.0TDI QUATTRO :tongue4:

No to co robimy Panowie?? Na trzy cztery zmieniamy wszyscy fury :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że jedyna której się doczytałem to podgłosić radio:)

Hehe dokładnie :)

Trzy niezawodne sposoby na wyeliminowanie niepokojącego dźwieku ( poukładane w kolejności od najmniejszego kosztu do największego):

1. Podgłośnienie radia

2. Wymiana silnika

3. Zmiana smochodu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to że jedyna której się doczytałem to podgłosić radio:)

Hehe dokładnie :)

Trzy niezawodne sposoby na wyeliminowanie niepokojącego dźwieku ( poukładane w kolejności od najmniejszego kosztu do największego):

1. Podgłośnienie radia

2. Wymiana silnika

3. Zmiana smochodu

pozdrawiam

lepiej bym tego nie ujął :decayed::good: :good:

Temat można chyba zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...