Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Niunia. Jako nie wyniknie?

Mamy 4 poważne opcje:

- Wisla - organizator wit/Miron

- Słowacja - organizator Keżor

- Zakopane - organizator ... szukamy ochotnika (miejscówki zaproponowane przeze mnie wcześniej)

- Bieszczady - organizator Niunia

Do wszystkich miejscówek są linki, niech się luda zastanowią, a jak będzie za dużo zamieszania, to przecież mamy Prezesa. My się będziemy naparzać, a on jak trzeba będzie to po prostu zdecyduje i git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam sa tylko 32 miejsca, nie za malo?

Za mało.Potrzeba nam conajmniej 3 razy więcej , żeby było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze trzeba zebrac propozycje konkretne i tylko takie uwzgledniac, poprosze kolege zeby zrobil dla nas specjalna oferte z wyzywieniem i atrakcjami w cenie oraz od razu cennik, wtedy jest o czym myslec, a tak to moze powtorzyc sie sytuacja ze zlotu letniego gdzie to wygralo morze i poczatek wrzesnia a w rzeczywitosci bylo zupelnie inaczej...

Mnię tylko o to chodzi :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie wydaje ze najlepsza propozycja jest niuni i niech tak zostanie :drunk:

A jak będzie chętnych na wyjazd tyle osób co rok temu czyli 85 to co wtedy zrobimy ?? Powiem 50 osobom , sorry , ale mamy tylko 32 miejsca :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie wydaje ze najlepsza propozycja jest niuni i niech tak zostanie :drunk:

A jak będzie chętnych na wyjazd tyle osób co rok temu czyli 85 to co wtedy zrobimy ?? Powiem 50 osobom , sorry , ale mamy tylko 32 miejsca :mysli:

kto pierwszy ten lepszy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem własnie maila z ośrodka do którego podała link Niunia : "Witam!jednorazowo w ośrodku "Czardworek"możemy pomieścić 100 osób.pozdrawiam Anna Kociuba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczad jest ok, a my będziemy jak te bieszczadzkie anioły :drunk:

100 miejsc wydaje się być wystarczające, chociaż klub się rozrósł...

pal licho Szklarską, chcę jechać w Bieszczady :evil::kox: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...