Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

I ja od siebie napiszę kilka słów.

Przede wszystkim nie chciałbym żeby znów zlot terminem zbliżył się np. tydzień w tydzień ze zlotem AKP tak jak było całkiem niedawno. Postawi to znowu problem ciężkiego wyboru... Termin zimowego zlotu AKP zapowiedziany został już na luty 2008.

Co do miejscówki, to pozostawiam kwestię otwartą. Oczywiście wolałbym jechać nieco bliżej niż Bieszczady, ale jeśli wola większości taka właśnie będzie... to będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez podoba sie pomysł Słowacji, ale jak nie ma organizatora to nic nie zdziałamy. W takim razie Bieszczady rulez :drunk::dance::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tam ludzie z północy czekamy na "wyrok" bo i tak w obie strony przebieg zbliży się do 1500km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tam ludzie z północy czekamy na "wyrok" bo i tak w obie strony przebieg zbliży się do 1500km.

u nas też się góry znajdą :shocked:

niektóre mają nawet po 300 metrów :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za Szklarską Porębą albo Karpaczem. Tam też jest fajnie. Prawie co roku tam śmigam na desce.

Mama blisko to mogę popytać o warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tam ludzie z północy czekamy na "wyrok" bo i tak w obie strony przebieg zbliży się do 1500km.

A tam zaraz wyrok. Faktem jest, że wiekszość nakręcona na gory, ale przecież jak macie jakąś dobrą propozycje, to jestem jak najbardziej za tym żeby wziać pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest ten temat żeby uzgodnić dokąd się udamy i kiedy. Jak macie jakieś pomysły to załatwiajcie będzie w czym wybierać, miejsce zostanie wybrane większością głosów.

*************************************************************************************

Właśnie dostałam program zlotu, poczytajcie i pomyslcie

**************************************************************************************

Program na Zlot fanów Audi A4

07.03.2008

Piątek

* przyjazd i zakwaterowanie

* kolacja

* pieczenie barana przy ognisku, gulasz birczański oraz karaoke

* nocne obserwacje nieba lub panoramy terenu z obserwatorium "Trzecie Oko Ziemi"

08.03.2008

Sobota

* śniadanie

* parada miłośników Audi A4

* obiad

* zajęcia paraalpinistyczne:

- loty miotłowe

* zawody paintbollowe

* konkurs na najbardziej "wypieszczone" Audi A4

* nocny off road samochodami terenowymi

* bankiet motoryzacyjny z Dj

09.03.2008

Niedziela

* śniadanie

* skok jarwaho

* skubing – kaskaderskie ślizgi

* obiad

* wyjazd z ośrodka

Cena imprezy wynosi: 260,00 zł/os

Miejscowość: Przysietnica – malownicza miejscowość leżąca koło Brzozowa na Pogórzu Dynowskim. Doskonała baza wypadowa w Bieszczady.

Zakwaterowanie: Ośrodek turystyczny „Czardworek” położony jest na wzgórzu na skraju lasu. Posiada pokoje 2-,4-,6-osobowe z łazienkami lub z łazienką na dwa pokoje ,pokoje wyposażone w łóżka pojedyncze lub piętrowe) ; jadalnia , bufet, świetlica , obserwatorium astronomiczne, kafejka internetowa, sala taneczna , dwie sale gościnne , duże tarasy . Przy obiekcie znajduje się parking .

Menu bankietowe:

* dwa dania gorące

- pieczeń prowansalska, ziemiaki, zestaw surówek

- bieszczadzki barszcz czerwony z krokietem królewskim

* napoje gorące: kawa i herbata

* zimna płyta:

- galaretka drobiowa

- sałatka meksykańska

- sos tatarki

- pieczywo

- wędlina

- napoje zimne

- ciasta

- owoce

************************************************************************************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia sądze że przez te wodotryski jak "kaskaderskie ślizgi" cena gdzieś uciekła ... jak na zlot ogólnopolski to stanowczo za dużo 260zł/os najczęściej x2 (za parę) to 520zł ... w Kaletce było przypomianam min. 270zł max. 360zł za dwie osoby wiec róznica kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to zrezygnowalabym z tego planetarium bo po grillu i karaoke raczej nikt na sily miec nie bedzie :polew:

z soboty zostawilabym wszystko natomiast niedziele zrobilabym spokojna czyli sniadanko i potem odpoczynek dalej i obiad, tylko sie zastanawiam czy do obiadu ktos zostanie i z niego tez nie zrezygnowac :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kaletce do pory obiadowej zostalo lacznie kilka osob w tym warszawa i chyba 2 pary, ktore zostaly na nastepne dni. Z tego obiadu w niedziele skorzysta pewnie w porywach 10% osob.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wypas .... :kox:

[p.s 270 zł/osobe moze to i duzo ale pamietajcie ze atrakcje kosztuja ... przynajmniej wkoncu cos sie bedzie dzialo na tym zlocie .... :evil:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...