Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmieniać już na zimówki?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

ja na zime daje stalowki 15 195/65 glupio to wyglada ale wąska opona lepiej idzie po sniegu :decayed: a i do tego kolpaki z tesco zeby nie bylo widac zardzewialych felg :grin: co do opon bieznikowanych miale w tym roku zakladac jestem ciekawy co to warta :co: ale ze jeszcze mam pare mm bierznika poczekam do nastepnego sezonu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj powiem Ci, że w taką pogodę to jazda na bieżnikach do przyjemnych nie należy.... Mega głośno.

Myślałem dziś, że jak tylko zajadę do domu to wrzucę je na tył. Może to coś da, ale brakło mi czasu.... i chęci :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj w Zagłębiu +19... :facepalm: Gdzie ten śnieg :decayed:

Może na Wigilie sypnie, nie lubię świąt bez śniegu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na zime daje stalowki 15 195/65 [...] i do tego kolpaki z tesco zeby nie bylo widac zardzewialych felg

Pewnie właśnie od kołpaków sa zardzewiałe. Pieknie zbiera sie pod nimi błoto pośniegowe i robi robotę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma tak być przez dwa tygodnie więc nie ma co się śpieszyć z zimówkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jak tak ma się utrzymać to trzeba rozważyć czy nie założyć jeszcze letnich gum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przesiadłem się z Goodyear Ultra Grip 7+ na Michelin Alpin A4 i pierwsze odczucia jak najbardziej pozytywne. Czekam teraz na śnieg :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem w dobrej cenie fele z opnami zimowymi 18" 225/40R18 2x Uniroyal ms plus 66 i 2x Continental TS810S :) Zobaczymy jak to się będzie spisywało w zimę jak słabo to będzie powrót do 16" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jak będzie się jeździło bo ja nad 17" zimowymi sie zastanawiałem ale czytając opinie stwierdziłem że niee.. biorę 16" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam Michelinów A4. Miałem i nie zachwyciły mnie. Wolałem poprzedni model Michelina. Wyleciało mi teraz z głowy.... jak się zwały.

No chyba że to przez to że zmieniłem na inny rozmiar... ale niesmak pozostał, sparzyłem sie od tej pory juz do michelina.

Choć miałem 3 razy nowe sztuki przez ładnych pare lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sprawa, to kiedy, a druga to zastanawiam się jaka opcja jest lepsza 205/55/16 czy 195/65/15 :) Akurat mam możliwość i takich i takich ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz jak będzie się jeździło bo ja nad 17" zimowymi sie zastanawiałem ale czytając opinie stwierdziłem że niee.. biorę 16" :)

jeździłem zeszłej zimy na 17(225/45) i luz .....w tą będzie tak samo ....... troszkę sztywniej jest w porównaniu do 15 ale to tak samo jak z letnimi :wink:

zawias nietykany od 2 lat ..jest bez luzów więc nie ma co się stresować ciut większym kółkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teoretycznie tak, nie myśleć i założyć 16, ale z drugiej strony węższa opona na zimę jest bardziej porządana i jak wyjdą pod koniec zimy dziury na drogach, to zawsez wyższy profil lepiej ochroni felgę i zawieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...