Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż i Działanie Webasto Diesel 1.9 2.0 TDI [ALL B6/B7]


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś mi w stanie podać numery śrubek którymi przykręca się rurę wydechową pieca do osłony dolnej silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj przeciez tam jest nakrętka z kołnierzem fi 6 którą kupisz w każdym żelaznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś mi w stanie podać numery śrubek którymi przykręca się rurę wydechową pieca do osłony dolnej silnika?

- sruba imbusowa do wmocowania wydechu N 909 589 02 12 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, śruby mieli na miejscu w serwisie, wziąłem 3szt

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie te śruby darowałem a zamiast nich dorobiłem mocowanie które rurę wydechową kieruje w dziurę w osłonie dzięki czemu mam mniej odkręcania przy zdejmowaniu osłony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osoby która pomorze w montażu webasta do B7 1.8t z Lubelskiego lub z Podkarpackiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do Kris Kristof

Tylko ja chce ori zestaw i zrobione jak ori. Mam już piec, pilot+centralka, wzmacniacz antenowy i pompka do całości brakuje tylko instalacji i w tym będzie problem bo nie czuje sie w tym dobry i nie mam czym zrobić adaptacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że chcesz Ori ale uważam że zapytać nie zaszkodzi

OKi napisze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się komuś przyda.

Dzwoniłem dziś w parę miejsc w poszukiwaniu części. Generalnie lipa, piecyk jest nietypowy.

W ASO Audi zestaw naprawczy do piecyka diesel kosztuje brutto (cena z 2.01.2012) 2390.54 zł :evil::kox:

Zestaw naprawczy w Volvo kosztuje brutto 1389,90 zł*. Nie ma możliwości kupienia poszczególnych elementów palnika

Co ciekawe, można w Volvo kupić rozpylacz diesel w cenie 412,05 zł*

* ceny z Autogali W-wa

W rozmowie z Volvo przydać się może screen z ich "etki": http://radikal.ru/F/s001.radikal.ru/i196/1010/c1/251c67e69bcd.jpg.html

wzięty stąd: http://wiki.auto4life.ru/s60-v70/other/238----912d-webastoggnordic-.html

=====

Edit:

Numery części Volvo:

* zestaw naprawczy: 30730716

* rozpylacz paliwa: 3731100

Mail do Volvo, nawet odpisują :decayed: magazyn [at] autogala.pl

Te numery zestawów naprawczych są aktualne, Idzie to kupić?

Dzwoniłem do Volvo, takie ceny mi podali jak by ktoś był zainteresowany:

* zestaw naprawczy: 30730716 - 1525zł

* rozpylacz paliwa: 3731100 - 462zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale sprzedam bylo ostatnio i wyraznie napisne ze a4 b6 1,9tdi w sumie zastanawiajace czy do 2,5 tdi jest inne przez wzgląd na miejsza ilosc miejsca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale sprzedam bylo ostatnio i wyraznie napisne ze a4 b6 1,9tdi w sumie zastanawiajace czy do 2,5 tdi jest inne przez wzgląd na miejsza ilosc miejsca ?

Jeśli było zdemontowane z takiego silnika to pewnie sprzedający tak też napisał. Nie widzę problemu, żeby taki zestaw zamontowac do 2,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale sprzedam bylo ostatnio i wyraznie napisne ze a4 b6 1,9tdi w sumie zastanawiajace czy do 2,5 tdi jest inne przez wzgląd na miejsza ilosc miejsca ?

Jeśli było zdemontowane z takiego silnika to pewnie sprzedający tak też napisał. Nie widzę problemu, żeby taki zestaw zamontowac do 2,5

dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując zestaw do dedykowanego silnika dostaniesz zestaw p&p a do swojego zapewne będziesz musiał dobrać połączenia wodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując zestaw do dedykowanego silnika dostaniesz zestaw p&p a do swojego zapewne będziesz musiał dobrać połączenia wodne

Raz jeszcze dzieki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...