Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

:notworthy:

Wszyscy tak pierd%^ą zanim sie za to nie wezmą ... Buba tylko kur$a z dokladna rozpiska prosimy... Rozumiem ze w tym strojenie ( 2k bodajze ) , sprezarki , wtryski , pompa, sprzeglo , fmic , a i glowice by nie zaszkodzily na te 450 ps ... Przy okazji wyjdzie Ci masa pierdół (uszczeleczki , olej , plyny ch***% muje ). :hi:

strojenia i sprzęgła nie licze to fakt

nie będę sie kłócił. można kupić FMIC za 1800 albo za dużo mniej (wiem bo kupiłem). można zrobić wydech za 2500 albo za mniej (nie mam czasu żeby sie pobawić ale można bo już rozeznanie robiłem). Można kupić silnik z RSa za 12k albo za mniej (Nosb coś o tym wiesz :wink4:)

Wszystko kwestia szczęścia w szukaniu i ile sam zrobisz :cool1:

Fly za 5k kosi sprzedawał ale to inny przedział mocy o którym nie myślę bo to już grubsze rezanie

Zamowilem AP. Bedzie w tym tygodniu

A u kogo w końcu kupowałeś, mozesz podesłać link czy tam adres :notworthy: noi ile czasu czekasz :mysli:

poszło PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, 7 dni roboczych od zamówienia więc początek przyszłego tygodnia pewnie. Jak dostanę to wrzucę zdjęcia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można zrobić wydech za 2500 albo za mniej (nie mam czasu żeby sie pobawić ale można bo już rozeznanie robiłem)

Zamawiasz wydech końcowy, środkowy i flansze pod turbiny, kwasiak..spawarka i nie wyjdzie Cię sporo mniej niż 2,5 zl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly za 5k kosi sprzedawał ale to inny przedział mocy o którym nie myślę bo to już grubsze rezanie

pisales o 450PS, a 450PS nie zrobisz na k04 rs4 :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly za 5k kosi sprzedawał ale to inny przedział mocy o którym nie myślę bo to już grubsze rezanie

pisales o 450PS, a 450PS nie zrobisz na k04 rs4 :tongue4:

dobrze 449 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raga to zalezy :) W b5 mialem dual :wink4: a wiesz jak on fajnie teraz u kamusia brzmi po dodaniu jeszcze puszeczek na przod ? :kox:

Buba ty mitomanie :) 449 tez nie zrobisz :D 430 okolice maks na osprzecie z rs4 i glowach z n/a lub rs4 :) Same turbawki w s4 z rs4 daja kolo 400 ps i tez nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20111031113.jpg

20111031112.jpg

W biedronce jest promocja na świeczki z okazji świąt. Przy okazji w dziale z gratami do samochodów znalazłem takie coś w zajebistej cenie. Pan powiedział że do gazu będą najlepsze. W szoku byłem :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a K04 nie mieli?

niestety :disgust:[br]Dopisany: 31 Październik 2011, 18:19_________________________________________________dsc0006my.jpg

:gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naaaajjjjjjjjsssssssss.... :good: :good: :good: :good:

Buba, bix-y kiedy robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie myślałem nawet o tym

wczoraj przyszedł zderzak z RSa i nie wiem co mam z nim zrobić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...