Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

POsejdon, prześlij mi to zdjecie na e-mail: [email protected]

to je obetnę albo przerobię i Aniołek będzie mógł wysłać tą fotę do playboya.

Ja już dawno zauważyłem że w życiu umysł jest najważniejszy (byłem z paroma modelkami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

POsejdon, prześlij mi to zdjecie na e-mail: [email protected]

to je obetnę albo przerobię i Aniołek będzie mógł wysłać tą fotę do playboya.

Ja już dawno zauważyłem że w życiu umysł jest najważniejszy (byłem z paroma modelkami)

no nie...

chyba zaraz pozaluje,ze sie odezwalam :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za problem dajcie tu bo nie mogę znaleźć na forum może pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniołek.. nie ma obawy:) my tacy nie jestesmy:) zdjęcie jest naprawde oki i po co je zmieniac:)? podesłałem domanowi13 wszystkie focie ze zlotu żeby miał kolekcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak będziesz miał czas podjedź do mnie to porządnie zwagujemy, jedyny błąd którym bym się przejmował to ten w sterowniku silnika związany z pamięcią ale jak podjedziesz może coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny planowany za trzy tygodnie w weekendzik :) no już nie całe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy i se radę z kryzysem ja już prawie zdrowy, więc praca wrze. :wink4: Doman jak tam projekcik>>?? :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekcik się posłał na Twoje konto. Jest on rozwojowy.

jednak jest parę kwestii. Jeśli masz przesiadać się na prof. stronę www to nie wiem czy jej adres się nie zmieni, a za nią e-mail... :mysli:

normalnie jak adres strony jest : www.koziabroda.com to e-mail jest [email protected]

decyzja w Twoich rękach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doman13 w sobote robie porzadek w garażu także będzie sie można wbijać:) jak tam stoisz czasowo?? moze sie zmówimy na tygodniu tak po 17 w kielcach to pogadamy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po siedemnastej to jestem właściwie dostępny. Możemy się spotkać koło Mc Donalda na Żytniej.

Rób porządek to grzebniemy w naszych furach od dołu. Zadzwonię do Cibie w poniedziałek po 16 to dogadamy się co i jak.

HEJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro to znaczy w sobotę?? Jeśli tak to jestem dostępny do godziny 16 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taki właśnie miałem plan:) musze sie do tej półośki dobrac i moze te lampy cos przerobie a i u Ciebie podłacyzmy postoje i przebadamy co tam pod spodem słychać..to czekam w poniedziąłek na telefon. pozdro..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie wyrobie to podjade[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 19:06_________________________________________________koledzy czy komputer od golfa jest taki sam jak do nas?bo mam mozliwosc podmiany za ten moj.a zeby bylo smiesnie to mi gdzies spiernicza woda z ukladu u modle sie zeby to nie uszczelka pod glowica.ale zaraz wchodze do garazu i bede patrzyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uszczelka to będzie biały korek pod spodem, komp ma się zgadzać po numerach jak i po wersji softu więc ciężko będzie z podmianką a pozatym nie odpalisz auta bo immo. Sprawdź też po lewej stronie bloku przy króćcu czujnika temp częśto tam pęka i leci woda na maxa. Kupiłes auto z silnikiem AVG??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...