Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście


Rekomendowane odpowiedzi

WoW - World of Warcraft

Zacznij w to grac a zaczniesz miec prolblemy z real life. Gra tak dobra ze zniszczyla normalne zycie wielu osobom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... grywało się on-line, jednak teraz już jakoś czasu nie starcza ;)

U mnie niestety to samo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien Vs predator (ma klimat)

Jezuuu jak moglem o tym klasyku zapomniec :) Klimat powiadasz hmmmm , czasami jak gralem w nocy to malo sie nie posralem ze strachu heheehehe, a po sieci to juz wogole jest masakra. Bardzo ale to bardzo mroczny FPS :P

[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 07:21 _________________________________________________jak chcesz sie posrac ze strachu to proponuje takie klasyki jak seria RESIDENT EVIL i SILENT HILL..

jak w to zagrasz to dopiero zobaczysz co to jest strach. te gry tak mocno ryja beret ze...dosłownie masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alien Vs predator (ma klimat)

Jezuuu jak moglem o tym klasyku zapomniec :) Klimat powiadasz hmmmm , czasami jak gralem w nocy to malo sie nie posralem ze strachu heheehehe, a po sieci to juz wogole jest masakra. Bardzo ale to bardzo mroczny FPS :P

[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 07:21 _________________________________________________jak chcesz sie posrac ze strachu to proponuje takie klasyki jak seria RESIDENT EVIL i SILENT HILL..

jak w to zagrasz to dopiero zobaczysz co to jest strach. te gry tak mocno ryja beret ze...dosłownie masakra

hehe to jedak nie grales w aliena :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, grałem , tylko to są dwa rózne gatunki gier i taki strach który oferuje avp mnie nie rusza. bardziej balem sie i zaskakiwaly mnie gry typu RE i SH. ale to juz kwestia gustu.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiłem aliena nie ze względu na strach, ale ze względu na klimat gry każdą rasą:

predator: widoki, zakłócenia, litery predatora, dźwięk 9takie szumy), włócznia i inne takie

marine: wykrywacz ruchu, ciemności, bronie

alien: widoki, proces rozwoju, łażenie po ścianach

Ale gra wszechczasów to dla mnie Broodwar + BattleNet, najlepsza strategia ever, klany, mikrowanie, buildy, rush'e, cracklingi, dropy, zabudowywanie się budynkami i wiele wiele innych

Włąściwie poza tymi dwoma to w żadną grę dłużej nie grałem - ewentualnie jeszcze swoje gry (projekty na uczelni pisane w OpenGL na *BSD + Shadery - fajne czasy to były)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, jak już zeszliście na starocie, to zapomniałem o tym :

http://en.wikipedia.org/wiki/Descent_(computer_game)

i Piraci (ale ta pierwsze wersja na pc )

a klimat to był w pierwszym Hexenie

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...