Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Macie jakiś przetestowany gwint do Q ? :mysli:

Tylko nie z półki BILSTEIN B16 :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Macie jakiś przetestowany gwint do Q ? :mysli:

Tylko nie z półki BILSTEIN B16 :gwizdanie:

PSS9 :decayed:

Opublikowano

tak Czester :) zastanawiam się właśnie nad parktronikiem : dam znać :wink4:

Opublikowano

Faktycznie, nie zauważyłem

Opublikowano

Macie jakiś przetestowany gwint do Q ? :mysli:

Tylko nie z półki BILSTEIN B16 :gwizdanie:

PSS9 :decayed:

Już do mnie leci !! :decayed::kox: :kox:

Opublikowano

Podepnę się koledzy z zapytaniem co myślicie o tym zakupie, miły sprzedawca przysłał mi springi za 330zł :notworthy:

dodam iż u siebie mam zawieszenie 1BA OJJ OYH myśle że powinno pasować :cool1:

[br]Dopisany: 10-02-2011, 13:09:44_________________________________________________

Podepnę się koledzy z zapytaniem co myślicie o tym zakupie, miły sprzedawca przysłał mi springi za 330zł :notworthy:

dodam iż u siebie mam zawieszenie 1BA OJJ OYH myśle że powinno pasować :cool1:

upss nie dodałem linka

http://moto.allegro.pl/sprezyny-sportowe-weitec-audi-a4-sline-i1434826350.html

Opublikowano

Czester a ten zderzak bedziesz zakladal czy to masz na sprzedaz??chodzi o tego riegera

Opublikowano

Na sprzedaż

Opublikowano

No Panowie Pochwalę się. Dzisiaj sklonowaliśmy z Grzankiem sofcik Sportec od Marcina z Avanta.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155086.0 Operacja powiodla się Świetnie.

W przyszłym Tygodniu Hamownia i wykresy. Szacujemy ok. 180KM zobaczymy co Rolki wyplują.

Przejechałem dopiero 20 km od Grzanka i nie miałem za bardzo gdzie przycisnąć ale mogę powiedzieć, że teraz jest Git. Bardzo ładnie wstaje Turbo i pompuje w granicach 0.95 Bara. Generalnie Micha mi się ucieszyła dzisiaj :):evil::afro:

Opublikowano

Cieszymy się razem z tobą :kox::naughty:

Opublikowano

Cieszymy się razem z tobą :kox::naughty:

Bardzo :wink4: gratulacje
Opublikowano

Czester a ten zderzak bedziesz zakladal czy to masz na sprzedaz??chodzi o tego riegera

A ile jestes w stanie dac za dokladke MS?? :gwizdanie:

Opublikowano

Widzieli, a nawet wyśmiali :decayed:

Opublikowano

Pancie.. Są chętni na grupowy zakup ??

koszt przesyłki do PL to jakieś 40$ więc trzeba by było to jakoś podzielić :wink4:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/02-2005-AUDI-B6-A4-S4-SMOKE-FENDER-SIDE-LIGHT-2003-2004-/310293208432?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Model%3AA4&hash=item483eea9d70

No chyba, że ktoś z Was tam na wyspach, w Niemczech ma dostęp do czarnych kierunków ?

To są migacze DEPO, w polsce firma www.abakusautolamp.com jest przedstawicielem DEPO.

Nie mogę teraz do nich zadzwonić, ale może ściągnęli by nam kilka kompletów..

Chcę się dowiedzieć szacunkowo ilu by było chętnych..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.