Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 16:44_________________________________________________wydaje mi się, że to jest wątek dla ludzi, którzy po prostu lubią grzebać przy swoich furkach

:good: :good: :good: :good:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 16:44_________________________________________________wydaje mi się, że to jest wątek dla ludzi, którzy po prostu lubią grzebać przy swoich furkach

:good: :good: :good: :good:

też się pod tym podpisuje :good:

Opublikowano

No to na wiosne bym sie łapał :naughty:

Teraz mam pakiet koza bo bym nie wjechał w zime na osiedle.

Gorzej z pakietem s-line. To musze wyrezać ale póko co s-line fotele pójdą.

A koła i tak miałem zmieniać na 18 ale to dopiero na wiosne.

1BE wystarczy chyba bo nie wiem ile to jest w stosunku do serii :D

Opublikowano

1BE - to już jest mod...przede wszystkim jest zmiana w stosunku do tego jak kupiłeś auto :good:

Opublikowano

Nosb skrzynke pw oczysc :bicz3:

Opublikowano
:gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 16:44_________________________________________________wydaje mi się, że to jest wątek dla ludzi, którzy po prostu lubią grzebać przy swoich furkach

:good: :good: :good: :good:

Osobiście jeżeli nie udało by mi sie kupić auta z pełnym s-linem zewnątrz za mniejszą kase to pewnie bym rezał s-line bo bardzo mi na tym zależało. Mody u mnie będą na pewno bo jak się bawiłem B5 tak teraz chce sobie jeszcze wyrezać trochę B6. :naughty: :naughty: Osobiście myślę że DIVISION powinien być dla osób które się interesują samochodem oraz udzielają sie w DIVISIONIE :decayed:
Opublikowano

to może ja dostanę przepustkę do B6 Division :)

nie :tongue4::decayed:

Do tego "być nie być" w DB6 to chyba jakaś komisja by się przydała... :mysli:

No to zakladamy Komisje :decayed: Moge w niej zasiaść :naughty:

Opublikowano

Ja też mogę zasiąść

Opublikowano

to może ja dostanę przepustkę do B6 Division :)

nie :tongue4::decayed:

Do tego "być nie być" w DB6 to chyba jakaś komisja by się przydała... :mysli:

No to zakladamy Komisje :decayed: Moge w niej zasiaść :naughty:

Ja też mogę zasiąść

:naughty: :naughty:

Opublikowano

Hehe ale ja 1BE miałem w serii. Tylko na zime wrzucam wyższe.

Pozatym nie każdy sie chce udzielać w divisionie jak do niego nie należy. To chyba normalne.

A taki mode jak tuner TV w erenesie ? :naughty:

Szkoda że tylko patrzycie na zew. mody :D

Opublikowano

och julo :polew: zmień wentylki na chrom i wtedy się zgłoś

Opublikowano

Nie wystarczą koła jak napompuje azotem ? :polew: :polew:

Opublikowano

:gwizdanie: starczą, ale to jeszcze komisja potwierdzi :decayed:

Opublikowano

chłopaki nie licytujcie się: :wink4:

proponuję wstąpić tylko osobom które mają wyrezany s-line, S4, RNS'e z TV Free, lodówkę z funkcją kuchenki mikrofalowej, masaże itd...

zawieszenie, felgi, i np jedna rzecz z pakietu nie wchodzi w rachubę :polew:

Opublikowano

A co z tymi co mają auta w ory lakierze i nie chcą nic malować ? :D hehe

A jakbym Q wyrezał ? :kox:

Opublikowano

Do komisji jeszcze wzialbym Remika w Dzial Stylizacji :decayed::kox:

A wlasnie cos sluch o nim zaginał :mysli:

Opublikowano

ale po co komisje? przecież widać kto rezał auto?

pierwsi są już w pierwszym poście- reszta publicznie zgłasza chęć wstąpienia w szereg i już- większość decyduje. no oko widaćkto ile pracy w auto włożył- tak jak np ja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale poważnie np greg obowiązkowo FLY i ADAMOO :good:

[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 19:44_________________________________________________brać http://moto.allegro.pl/spojler-w-zderzak-audi-s4-s-line-02-05-i1905596176.html

Opublikowano
dla mnie wymogi powinny byc takie np

-dokladki w kolor

-sportowe zderzaki - s-line,s4,caractere,votex

-kolo min 18

-obnizone auto -20mm min

i powinno sie takie cos podwiesic do tematu a komisja? hmm

Nosb-zalozyciel Bart-S i Wrc Laguna smiley

Dobrze prawi. wiadomo jakies korekcje jakies inne jeszcze sprawy ale w dobra strone idziesz :good:

Opublikowano

dla mnie wymogi powinny byc takie np

-kolo min 18

Dave - to teraz jak założyłem 17" wywalisz mnie z DB6? :mysli::decayed::wink4:

3 osoby to mało - zrobiłbym 6 (będzie nas przybywało, przyda się świeże spojrzenie).

no ale na zimowki bedziesz mial 17 ?? czy na lato tez?

no jak mozna czlonka komisji wywalic :polew: zreszta Twoja pozycja jest nie zagrozona :kox:

Nie no na szczęście na zimę 17" ;)

OK - zatem:

- bodykit inny niż seria

- obniżone zawieszenie

- letnia felga minimum 18"

To niezbędne minimum? A teraz co z osobami, które kupiły tak wyposażone auto? Czekamy na ile będzie się udzielać w DB6 oraz modzić - i wtedy decyzja?

Opublikowano

Myślę, że takie kryteria to błąd. Każde auto powinno być rozpatrywane osobno, pod kątem tego co zrobił w nim właściciel. Bo czy gość, który zamontował większe turbo, wtryski i inne bajery mechaniczne, jest gorszy od kogoś kto dołożył tylko zderzak, większe koło i glebę? I mimo że wpompował kasę w duże mody to nie zasługuje na division bo nie ma zderzaka s-line? Zresztą widzę, że na liście są auta które nie spełniaja tych kryteriów i co, zostaną zdjęte z listy?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.