Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***iście mi się podoba :naughty: [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 11:34_________________________________________________

Sam moduł to chyba nie wystarczy bo coś jeszcze musi ruszać tymi soczewkami :mysli:

zadnymi soczewkami tak jak Bieniek pisze- włączysz migacz w prawo zapala się prawy halo itp

Prawdziwe doświetlanie zakrętów chyba kręci soczewkami.

Moim zdaniem, same halogeny to :thumbdown:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

taki sam jak w B5/B6

Opublikowano

Patent na navi w B6 :naughty:

1e91ea62.jpg

Opublikowano

ale fane :polew:

Opublikowano

taki sam jak w B5/B6

:hi:

chcesz fele do a3? :naughty:

Opublikowano

Kolektor ssący passat 2000 rok VS audi a4 b6 - 2.0

Panowie moje pytanie brzmi czy to te same kolektory? kolega potrzebuje do passata i nie wiemy czy od audi będzie pasować :mysli:

Opublikowano

Kolektor ssący passat 2000 rok VS audi a4 b6 - 2.0

Panowie moje pytanie brzmi czy to te same kolektory? kolega potrzebuje do passata i nie wiemy czy od audi będzie pasować :mysli:

ale ktory passat?? Polift 130KM?? Jak tak to bedzie poniewaz to ta sama jednostka ALT :wink4:

Opublikowano

Wandej a jak to jest z tym olejem, wszystkie tak mają czy np. Twoj to wyjątek :gwizdanie: Jest jakiś sposób na to ?? - Pytam z Ciekawości bo kiedyś sprzedałem swoją 2.0 z tego własnie powodu, a kupiłem w hamburgu naprawde od dziadka, mega zadbana, ale w nieświadomości ze oprocz benzyny zjada tez olej.....

dsc00726pw.jpg[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 23:56_________________________________________________PS. ledy to już nie moj pomysł :cool1: zdjecia juz po sprzedazy innej osobie....

Opublikowano

Wandej a jak to jest z tym olejem, wszystkie tak mają czy np. Twoj to wyjątek :gwizdanie: Jest jakiś sposób na to ?? - Pytam z Ciekawości bo kiedyś sprzedałem swoją 2.0 z tego własnie powodu, a kupiłem w hamburgu naprawde od dziadka, mega zadbana, ale w nieświadomości ze oprocz benzyny zjada tez olej.....

dsc00726pw.jpg[br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 23:56_________________________________________________PS. ledy to już nie moj pomysł :cool1: zdjecia juz po sprzedazy innej osobie....

moja tez juz zaczela nie wiem dlaczego :disgust: Ale jakies 1,5l miedzy wymianami to nie jest tak zle :wink4: Nikt nie wie co jest tego przyczyna tak dokladnie :confused4: Jak ja sprowadzilem to na 15tys km raz mi sie zapalil minimum :) Ale jak narazie po za tym olejem jest super i inwestuje bo nie mysle opychac :kox: Dobrze mi sie tym autkiem jezdzi :wink4: 220km/h zamyka :kox:

Opublikowano

gdzies był kiedyś temat jakiejs odmy ktora powodowała "wracanie" oleju do silnika, czytałes to??

Opublikowano

gdzies był kiedyś temat jakiejs odmy ktora powodowała "wracanie" oleju do silnika, czytałes to??

tak tylko ze to niby szedl olej w dolot... U mnie z tego co obserwowalem ida sladowe ilosci tak jak w kazdym aucie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dawajta te 2,0 wyje#iemy w cholere i wstawimy jakies 1,8T albo co :kox::polew:

Opublikowano

Dawajta te 2,0 wyje#iemy w cholere i wstawimy jakies 1,8T albo co :kox::polew:

Nie ma sensu chyba :gwizdanie: No chyba ze gdzies bym sie potknął o kompletne 1.8T :decayed:

Pany taka sama jest poducha w b7 z mf i bez?? :cool1: :cool1:

Opublikowano

Dawajta te 2,0 wyje#iemy w cholere i wstawimy jakies 1,8T albo co :kox::polew:

Nie ma sensu chyba :gwizdanie: No chyba ze gdzies bym sie potknął o kompletne 1.8T :decayed:

Pany taka sama jest poducha w b7 z mf i bez?? :cool1: :cool1:

Chcesz moje ? :D

Opublikowano

Dawajta te 2,0 wyje#iemy w cholere i wstawimy jakies 1,8T albo co :kox::polew:

Nie ma sensu chyba :gwizdanie: No chyba ze gdzies bym sie potknął o kompletne 1.8T :decayed:

Pany taka sama jest poducha w b7 z mf i bez?? :cool1: :cool1:

Chcesz moje ? :D

dobra to wymieniamy sie za kiere :cool1: tylko juz bez targowania :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.