Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A jak się robi program to kata najlepiej jest wyciąć i zamienić jakąś rurką czy wybebeszyc to co jest w środku i zostawić obudowę? Co daje lepszy efekt?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiecie ile wazy fegla 18' RS4 B7 :?:

Chcesz to mogę zważyć, ale z oponą.

Opublikowano

Da radę przełożyć, ale cena to rozwala za taki stan :przebiegly:

Opublikowano

Jak coś mam do opchnięcia swoje felgi s-line ori 18" Cena na PW. PROŚCIUTKIE :travolta:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:41_________________________________________________http://allegro.pl/schowek-audi-a4-2001-2005-rok-malysz-z-lodowka-i1921269091.html

da rade przednia pokrywę zmienić na moja beeee --- żową :rolleyes:

da rade ....5minut roboty :gwizdanie:

Opublikowano

Jak coś mam do opchnięcia swoje felgi s-line ori 18" Cena na PW. PROŚCIUTKIE :travolta:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:41_________________________________________________http://allegro.pl/schowek-audi-a4-2001-2005-rok-malysz-z-lodowka-i1921269091.html

da rade przednia pokrywę zmienić na moja beeee --- żową :rolleyes:

da rade ....5minut roboty :gwizdanie:

Artur bedziesz miał wiecej wzorów tych naklejek?? :cool1:

Opublikowano

Kto regeneruje przyciski na forum :)

p.s. mam znajomka co ma powycierane w B6 i chce tego MODA zrobic :wink4: .

Opublikowano

Jak coś mam do opchnięcia swoje felgi s-line ori 18" Cena na PW. PROŚCIUTKIE :travolta:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:41_________________________________________________http://allegro.pl/schowek-audi-a4-2001-2005-rok-malysz-z-lodowka-i1921269091.html

da rade przednia pokrywę zmienić na moja beeee --- żową :rolleyes:

da rade ....5minut roboty :gwizdanie:

Artur bedziesz miał wiecej wzorów tych naklejek?? :cool1:

a co potrzebujesz??

Opublikowano

Jak coś mam do opchnięcia swoje felgi s-line ori 18" Cena na PW. PROŚCIUTKIE :travolta:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:41_________________________________________________http://allegro.pl/schowek-audi-a4-2001-2005-rok-malysz-z-lodowka-i1921269091.html

da rade przednia pokrywę zmienić na moja beeee --- żową :rolleyes:

da rade ....5minut roboty :gwizdanie:

Artur bedziesz miał wiecej wzorów tych naklejek?? :cool1:

a co potrzebujesz??

gekona :wink4:

Opublikowano

Jak coś mam do opchnięcia swoje felgi s-line ori 18" Cena na PW. PROŚCIUTKIE :travolta:[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 00:41_________________________________________________http://allegro.pl/schowek-audi-a4-2001-2005-rok-malysz-z-lodowka-i1921269091.html

da rade przednia pokrywę zmienić na moja beeee --- żową :rolleyes:

da rade ....5minut roboty :gwizdanie:

Artur bedziesz miał wiecej wzorów tych naklejek?? :cool1:

a co potrzebujesz??

gekona :wink4:

dawaj na PW co to ma być i się zrobi :cool1:

Opublikowano

Wiecie ile wazy fegla 18' RS4 B7 :?:

Chcesz to mogę zważyć, ale z oponą.

bardzo chetnie sie dowiem ile wazy

Opublikowano

Nie ma ktoś z was modułu komfortu tanio do sprzedania??? jakikolwiek żeby tylko sprawny był...

Opublikowano

Panowie na szybko potrzebuje jak zdjac klamke kierowcy zewnetrzną w a3 8p to chyba taka sama jak b6

Opublikowano

Panowie, jakby ktos mial do sprzedania tylne lampy led bialo czerwone do sedana B6 to chetnie bym kupil

Opublikowano

Panowie, jakby ktos mial do sprzedania tylne lampy led bialo czerwone do sedana B6 to chetnie bym kupil

ja chyba tez :decayed: ciagle nie wiem czy kupowac ledy czy zostawic ori

Opublikowano

ja ledy mam i jestem zadowolony :good: a kolorystycznie są jak ori

Opublikowano

Dziś w AP w Poznaniu widziałem czarnego sedana B6 na tych lampach - wygląda super.

Opublikowano

chodzi wam o te?

HXAUA4B6-LED-RCR.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.