Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma ktoś zamka kanapy do avanta B6 ?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany będe miał kilka kompletów klocków DS w zajebistej cenie :naughty: Zgłaszać się jak coś :wink4:

Opublikowano

Nie ma ktoś zamka kanapy do avanta B6 ?

:mysli:

Opublikowano

ja mam jeden zamek oparcia - prawa strona :wink4:

Opublikowano

chłopaki mam pytanie co do siedzonek do b6 sedan...czy do sedana b6 podejdą siedzenia z b7 avant?przednie to domyślam sie że na pewno bez problemu a jak z tylną kanapą??w sedanie mam dzieloną kanape i gdzieś mi sie obiło że jak dzielona to do sedana b6 podejdzie ale pytam bo musze mieć 1000% pewności

Opublikowano

Nie ma ktoś zamka kanapy do avanta B6 ?

:mysli:

Bart-S, ten zatrzask oparcia.

ja mam jeden zamek oparcia - prawa strona :wink4:

OK. już dałem rade. Rozebrałem go i jakoś działa. Chodziło mi akurat o lewy.

Opublikowano

koledzy co to za listwa progowa i od jakiego auta???

listwa_progowa.jpg

Opublikowano

Czy lakier o kodzie LZ6W (czarny ebonypearl) szedł też w budzie B7? Co spotykam aukcje z częsciami blacharskimi to trafiam na czarny akrylowy

Opublikowano

Czy lakier o kodzie LZ6W (czarny ebonypearl) szedł też w budzie B7? Co spotykam aukcje z częsciami blacharskimi to trafiam na czarny akrylowy

Nie - w B7 zamiast Z9W "Ebony Pearl" masz Z9Y "Phantom Pearl"

W B6 masz 3 wersje czarnego lakieru:

- Y9B: "Brylantowy" (Brillant Black)

- Z9W: "Hebanowy" perłowy (Ebony Pearl)

- Z9X: "Czarna wiśnia" perłowy (Black Cherry Pearl)

Natomiast czarne odcienie lakieru w B7 to:

- Y9B: "Brylantowy" (Brillant Black)

- Z9Y: "Fantom" (Phantom Pearl)

- Z9X: "Czarna wiśnia" perłowy (Black Cherry Pearl)

Perłowy lakier dostęny był za dopłatą, "Brillant" wchodził w skład podstawowej palety barw, za którą nie trzeba było płacić...

Opublikowano

Panowie jest kto z Katowic jutro sie tam wybieram można by jakiegoś minispota zrobić.

Opublikowano

Panowie jest kto z Katowic jutro sie tam wybieram można by jakiegoś minispota zrobić.

Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida :naughty:

Opublikowano

Panowie jest kto z Katowic jutro sie tam wybieram można by jakiegoś minispota zrobić.

Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida :naughty:

Więc rozumiem że jutro masz czas :cool1: :cool1:
Opublikowano

Panowie jest kto z Katowic jutro sie tam wybieram można by jakiegoś minispota zrobić.

Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida :naughty:

Więc rozumiem że jutro masz czas :cool1: :cool1:

Wez zabawki i wpadaj :polew:

akurat jutro zona w firmie, bo ja L4.... smarkacz jestem po ostatkach :kwasny:

Opublikowano

Panowie jest kto z Katowic jutro sie tam wybieram można by jakiegoś minispota zrobić.

Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida :naughty:

Więc rozumiem że jutro masz czas :cool1: :cool1:

Wez zabawki i wpadaj :polew:

akurat jutro zona w firmie, bo ja L4.... smarkacz jestem po ostatkach :kwasny:

Dobra tylko zapytaj żonę jakie zabawki preferuję :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Panowie jest kto z Katowic jutro sie tam wybieram można by jakiegoś minispota zrobić.

Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida :naughty:

Więc rozumiem że jutro masz czas :cool1: :cool1:

Wez zabawki i wpadaj :polew:

akurat jutro zona w firmie, bo ja L4.... smarkacz jestem po ostatkach :kwasny:

Dobra tylko zapytaj żonę jakie zabawki preferuję :polew: :polew: :polew: :polew:

synku :bicz3:

Opublikowano

Panowie jest kto z Katowic jutro sie tam wybieram można by jakiegoś minispota zrobić.

Nastolatek sie znalazł , w poniedziałek duzi chłopcy do roboty ida :naughty:

Więc rozumiem że jutro masz czas :cool1: :cool1:

Wez zabawki i wpadaj :polew:

akurat jutro zona w firmie, bo ja L4.... smarkacz jestem po ostatkach :kwasny:

Dobra tylko zapytaj żonę jakie zabawki preferuję :polew: :polew: :polew: :polew:

synku :bicz3:

:polew: :polew:
Opublikowano

siema

z kim tutaj można podyskutować nt. rezanka grzania foteli w B7 bo w wątku temu przeznaczonemu bryndza?

Opublikowano

domin79 wie bo u siebie rezał..

Opublikowano

Panowie mi ta pogoda dzisiaj to na koło letnie wygląda :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.