Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mi ta pogoda dzisiaj to na koło letnie wygląda :kox: :kox:

o tym samym myslałem jak wsiadłem do auta, i gdybym nie był zasmarkany to moze :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mi ta pogoda dzisiaj to na koło letnie wygląda :kox: :kox:

Nie prowokuj bo jak założę swoje i ty swoje to chłopaki nam w kompleksy wpadną :przebiegly::polew:

Opublikowano

Ja dzisiaj nowe kosmetyki kupiłem do mojej kozy :naughty:

Opublikowano

Panowie mi ta pogoda dzisiaj to na koło letnie wygląda :kox: :kox:

Nie prowokuj bo jak założę swoje i ty swoje to chłopaki nam w kompleksy wpadną :przebiegly::polew:

:naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:16_________________________________________________u mnie w jednej zimówce druty wewnątrz powychodziły więc jak tylko będzie pogoda wpadnie letnie koło :>

Opublikowano

Ja bym się z tymi letnimi tak nie śpieszył. Zeszłoroczna Bukowina pokazała co poniektórym co to jest śnieg w marcu :decayed:

Opublikowano

Panowie mi ta pogoda dzisiaj to na koło letnie wygląda :kox: :kox:

Też nie lubię zimowego klocka, ale jeszcze zdecydowanie za wcześnie.

Wystarczy lekki , mokry śnieżek i na letnich leecisz :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym się z tymi letnimi tak nie śpieszył. Zeszłoroczna Bukowina pokazała co poniektórym co to jest śnieg w marcu :decayed:

taa ciekawie było jak 3/4 ludzi było na letnich minimum 18" :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czego się nie robi dla lansu... :cool1:

Opublikowano

Pany ktos moze chce Avusy III ?

1450zl.

Opublikowano

Panowie mi ta pogoda dzisiaj to na koło letnie wygląda :kox: :kox:

Nie prowokuj bo jak założę swoje i ty swoje to chłopaki nam w kompleksy wpadną :przebiegly::polew:

:naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:16_________________________________________________u mnie w jednej zimówce druty wewnątrz powychodziły więc jak tylko będzie pogoda wpadnie letnie koło :>

To nie dziaduj tylko se kup.

A nie o letnich myślisz :wink4:

Opublikowano

Panowie mi ta pogoda dzisiaj to na koło letnie wygląda :kox: :kox:

Nie prowokuj bo jak założę swoje i ty swoje to chłopaki nam w kompleksy wpadną :przebiegly::polew:

:naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:16_________________________________________________u mnie w jednej zimówce druty wewnątrz powychodziły więc jak tylko będzie pogoda wpadnie letnie koło :>

To nie dziaduj tylko se kup.

A nie o letnich myślisz :wink4:

eee

u mnie za oknem przez chwilę były warunki na lato już :decayed: :decayed: - nowa guma na zimę zawita jak się zacznnie sprzątanie magazynów :gwizdanie:

Opublikowano

Ja jak kupuje nową oponę to lubie świeżą mieć prosto z produkcji, ponoć jak zimówka leży to też traci swoje właściwości, twardnieje.

Opublikowano

Panowie mi ta pogoda dzisiaj to na koło letnie wygląda :kox: :kox:

Nie prowokuj bo jak założę swoje i ty swoje to chłopaki nam w kompleksy wpadną :przebiegly::polew:

:naughty: :naughty:

[br]Dopisany: 20 Luty 2012, 16:16_________________________________________________u mnie w jednej zimówce druty wewnątrz powychodziły więc jak tylko będzie pogoda wpadnie letnie koło :>

To nie dziaduj tylko se kup.

A nie o letnich myślisz :wink4:

eee

u mnie za oknem przez chwilę były warunki na lato już :decayed: :decayed: - nowa guma na zimę zawita jak się zacznnie sprzątanie magazynów :gwizdanie:

No jakbym wczoraj założył letnie, to dzisiaj zapierdzielał bym na piechote-dowaliło znow śniegu :wallbash:

Opublikowano

Ja jak kupuje nową oponę to lubie świeżą mieć prosto z produkcji, ponoć jak zimówka leży to też traci swoje właściwości, twardnieje.

mam plan na nowe 15 :gwizdanie: chyba że 17 w jakieś przyzwoitej cenie znajdę- w zimę w sumie wygląd nie jest ażtaki ważny a czarny avant nawet na stalówce wygląda do przyjęcia
Opublikowano

U mnie 13 stopni na plusie i tez mam wlasnie dylemat, zalozyc dzisiaj kurtke czy nie :mysli::polew: :polew:

Opublikowano

U mnie 13 stopni na plusie i tez mam wlasnie dylemat, zalozyc dzisiaj kurtke czy nie :mysli::polew: :polew:

No to już całkiem znosna temp./ u mnie 2+ i leże k...a chory w łóżku :wallbash: :wallbash: :thumbdown:

Opublikowano

Ja jak kupuje nową oponę to lubie świeżą mieć prosto z produkcji, ponoć jak zimówka leży to też traci swoje właściwości, twardnieje.

mam plan na nowe 15 :gwizdanie: chyba że 17 w jakieś przyzwoitej cenie znajdę- w zimę w sumie wygląd nie jest ażtaki ważny a czarny avant nawet na stalówce wygląda do przyjęcia

przed sezonem kupowałem 15` klebery po 205zł/szt :naughty: Teraz zdrożały już do 215zł :thumbdown:

Opublikowano

Ja jak kupuje nową oponę to lubie świeżą mieć prosto z produkcji, ponoć jak zimówka leży to też traci swoje właściwości, twardnieje.

mam plan na nowe 15 :gwizdanie: chyba że 17 w jakieś przyzwoitej cenie znajdę- w zimę w sumie wygląd nie jest ażtaki ważny a czarny avant nawet na stalówce wygląda do przyjęcia

przed sezonem kupowałem 15` klebery po 205zł/szt :naughty: Teraz zdrożały już do 215zł :thumbdown:

ja tylko pirelki karwy - nie ma chu..ja na nie- chociaż wolałbym 17 ale budżet nie pozwoli :thumbdown:
Opublikowano

Pany mam standardowa kierownice 4 ramienna B6, planuje zmienic na 3 ramienna B6. Wystarczy ze kupie sama kierownice z poduszka, a tasma i okablowanie bedzie pasowac z 4 ramiennej :?: Czy musze do tego miec tasme i okablowanie z 3 ramiennej :?:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.