Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kto z Was ma zamontowany kompletny tunel USA ?

Bo mi lezy i sie kurzy w garazu od 3 lat, musze go w koncu wrzucic do auta.

Nie mam tylko kurde tego "czegos" co jest za kubkami pod prawej stronie (po lewej jest reczny)... moglby mi ktos trzasnac zdjecie co tam jest?

Jestem ciekaw, czy dostane ten element w ASO. :whistling:

adamoo miał tunel usa

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam pytanie czy cewki BERU ZSE 043 podejdą do 2.0 alt ?

Opublikowano

Panowie, do tych co już coś pryskali plasti dipem, a szczegołowo chrom- czy przygotowywaliście to czymś specjalnie przed malowaniem ??? psiknąłem wczoraj, ale niestety są widoczne malutkie pęcherzyki :kwasny:

Opublikowano

Ja malowałem obydwa grille i tylko umyłem delikatnie i wszystko ładnie pokryło co prawda mat jest delikatnie chropowaty ale pęcherzyków nie mam:wink:

Opublikowano

Wypadałoby przed malowaniem przemyc benzyną ekstrakcyjną ;-)

Opublikowano
Wypadałoby przed malowaniem przemyc benzyną ekstrakcyjną ;-)

tak też zrobiłem, hm może nakładam za grubą warstwę i coś takiego się robi, spróbuje maxymalnie cienko ponakładać.

Opublikowano
Wypadałoby przed malowaniem przemyc benzyną ekstrakcyjną ;-)

tak też zrobiłem, hm może nakładam za grubą warstwę i coś takiego się robi, spróbuje maxymalnie cienko ponakładać.

No ja to chyba z 4-5 warstw cienkich położyłem:whistling:
Opublikowano

może też glinką warto by było przelecieć:eusathink:...wtedy powierzchnia bedzie bardziej oczyszczona

Opublikowano

Kolego "laki83" do zapalniczki bez zdejmowania calego tunelu dostaniesz sie po wyjeciu tego polokraglego plastiku pod dzwignia hamulca recznego. Jak to wyjmiesz to w glebi dojzysz cala wtyczke od zapalniczki i jak ja odczepisz z zaczepu to troche ja wyciagniesz z przewodami.

Tez tak robilem jak sie wpinalem w przewod zasilajacy od zapalniczki.

Opublikowano
Kolego "laki83" do zapalniczki bez zdejmowania calego tunelu dostaniesz sie po wyjeciu tego polokraglego plastiku pod dzwignia hamulca recznego. Jak to wyjmiesz to w glebi dojzysz cala wtyczke od zapalniczki i jak ja odczepisz z zaczepu to troche ja wyciagniesz z przewodami.

Tez tak robilem jak sie wpinalem w przewod zasilajacy od zapalniczki.

dzieki...no właśnie słyszałem że można sie tak do niej dobrać

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

chłopaki jak to sie po polskiemu nazywa??bo za cholere nie moge tego na allegro znalesc Dash Switch Tray Holder Audi A4 05-08 B7 | eBay

Opublikowano

w aso chyba kosztuje ok 60plnów, to ramka na przyciski, jak poczekasz do jutra to ci podam nr częsci

Opublikowano

8E1 941 567 - ramka mocowania przełączników w konsoli środkowej

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie, powiedcie mi jak podejsc do wymiany halogenów?? da rade bez ściągania zderzak

Opublikowano
Panowie, powiedcie mi jak podejsc do wymiany halogenów?? da rade bez ściągania zderzak

prosto...

ściągnij kratki, będą tam zdaje się trzy śrubki... i to wszystko...

Opublikowano
Panowie, powiedcie mi jak podejsc do wymiany halogenów?? da rade bez ściągania zderzak

prosto...

ściągnij kratki, będą tam zdaje się trzy śrubki... i to wszystko...

tylko Artur nie ma ori zderzaka i nie wiadomo jak to jest przy zderzaku ABT..

Opublikowano
Panowie, powiedcie mi jak podejsc do wymiany halogenów?? da rade bez ściągania zderzak

prosto...

ściągnij kratki, będą tam zdaje się trzy śrubki... i to wszystko...

tylko Artur nie ma ori zderzaka i nie wiadomo jak to jest przy zderzaku ABT..

dokłądnie,, myślę, że szbciej się tam dostanę jak wyciągnę lampę :)

Opublikowano

szukam popielniczki 2din i ramki 1nK igły ma kto płace gotówka :grin:

Opublikowano

panowie czy można w sedanie, który nie ma kanapy dzielonej założyć dzieloną??

Opublikowano
panowie czy można w sedanie, który nie ma kanapy dzielonej założyć dzieloną??

też mnie to interesuje bo sam chce zmienić, słyszałem że się da i że do sedana pasuje nawet kanapa z avanta :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.