Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

chociażby tutaj Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

na allegro mozna kupic trzy sztuki w cenie jednej z ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapaliła mi sie kontrolka esp bez przyczyny - idzie ją wyłaczyć ale chwile znowu się świeci - co może być grane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapaliła mi sie kontrolka esp bez przyczyny - idzie ją wyłaczyć ale chwile znowu się świeci - co może być grane ?

Nie ma nigdy bez przyczyny - podłącz się do ABS i odczytaj błędy. Nie czasami czujnik stopu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne vaga i zobaczymy, ale z tego co teraz znalazlem to chyba faktycznie czujnik stopu, są jakies trudności z jego wymiana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociażby tutaj Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

na allegro mozna kupic trzy sztuki w cenie jednej z ASO

Te pasują do naszych padaczek tylko trzeba dokupić kruciec i adapter:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czujnika swiatel STOP to zadna wielka filozofia , musisz sciagnac ten panel pod kierownica nad nogami kierowcy aby miec latwiejszy dostep do pedalow.

Przy pedale hamulca znajduje sie wtyczka podlaczona do czujnika , musisz odlaczyc wtyczke , przekrecic czujnik chyba w lewo ale moge sie mylic , zeby go wyczepic z zaczepu i tyle. Wyjmujesz stary czujnik , zakladaz nowy , podlanczasz wtyczke do czujnika i zakladasz ten plastikowy panel nad nogami i robota zrobiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego "julo23" jezeli mnie o to pytasz to tam naprawde juz nie pamietam , autko ma juz przejechane ponad 470 tys km i owy czujnik wymienialem jakies 3-4 lata temu tak wiec okolo 300 tys troche moze ponad juz mialem nalatane jak padl.

Zalozylem ori z ASO i smiga wszystko jak nalezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to chyba najlepiej cos Varty lub Bosha napewno z wlasnego doswiadczenia nie polecam bezobslugowych aku Centry ale to tylko Moja opinia i kilku innych uzytkownikow tych aku z innych forum itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zmieniałem to brałem VARTE. Najlepiej parametry to wziąść takie same, za duży moze nie być doładowywany i też to nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

ma ktoś numer części sprysków podgrzewanych mgiełkowych :eusathink:

- dysza spryskiwacza 5M0 955 986C ,adapter 8E0 955 431, króciec 1J0 955 665 C

do czego jest ten króciec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jutro czeka czyszczenie trzpienia ramienia wycieraczki. :kwasny:

Trzeba zdążyć przed zimą.

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

Jak mrugnie na czerwono to ramię na górze fotoradaru to już mam zdjęcie pewne czy niekoniecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...