Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szanowni koledzy wazne pytanidm a mianowicie poszukuje tego gabkowego wkladu opercia fotela w wersji S-Line do B7 , numer tej poduchy to 8E0 881 776AD

To juz 3 fotel od poltora roku kiedy ta poducha /wklad gabkowy peka na bokach , gdzie oparcie fotela jest zagiete jako boczne trzymanie. Juz nie mam pojecia co zrobic aby ta gabka nie pekala , nie byla przerywana od tego preta od konstrukcji oparcia

Moze ktos z Was posiada sam ten gabkowy wklad w dobrym nie naruszonym stanie lub moze sam fotel pasazera ale S-Line w materiale nie skora to chetnie odkupie. Dlatego pasazera gdyz ja mam auto wersji angielskiej to akurat z polski pasazera podejdzie na miejsce kierowcy do mnie

Sam nowy wklad oparcia 404zl w ASO masakra az szkoda gadac.

Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Aku wymieniony... pali suka od strzała...

ladowanie sprawdzone i 14.2 laduje. czyli wszystko ok?

Odpowiednio:good:Duży kupiłeś? Ja 60Ah Centra Futura:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Varta 77 780:wink: pisałem ze 3 strony wczesniej

i oczywiscie inzynierowie popisali sie... imbusem za ciorta nie dojedziesz zeby odkrecic. trzeba było nasadki przedłuzac:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma 1.8T AVJ niech napiszę jakie obroty na 5 biegu przy 110km/h :good:

Lekko ponad 3 tyś

---------- Post dopisany at 16:33 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

Varta 77 780:wink: pisałem ze 3 strony wczesniej

i oczywiscie inzynierowie popisali sie... imbusem za ciorta nie dojedziesz zeby odkrecic. trzeba było nasadki przedłuzac:facepalm:

Tym aku nie błysneli i miejsce wujowe bo ciężko wyciągnąć i wsadzić dziada.

Ja e klekocie miałem chyba 74ah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej miałem CONAC.. 620 rozruchowego... wiec wcale sie nie dziwie ze w zimie nie ogarniał.

wie ktos co to za firma CONAC? auto z NL sprowadziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Szanowni koledzy wazne pytanidm a mianowicie poszukuje tego gabkowego wkladu opercia fotela w wersji S-Line do B7 , numer tej poduchy to 8E0 881 776AD

To juz 3 fotel od poltora roku kiedy ta poducha /wklad gabkowy peka na bokach , gdzie oparcie fotela jest zagiete jako boczne trzymanie. Juz nie mam pojecia co zrobic aby ta gabka nie pekala , nie byla przerywana od tego preta od konstrukcji oparcia

Moze ktos z Was posiada sam ten gabkowy wklad w dobrym nie naruszonym stanie lub moze sam fotel pasazera ale S-Line w materiale nie skora to chetnie odkupie. Dlatego pasazera gdyz ja mam auto wersji angielskiej to akurat z polski pasazera podejdzie na miejsce kierowcy do mnie

Sam nowy wklad oparcia 404zl w ASO masakra az szkoda gadac.

Dzieki i pozdrawiam.

jeszcze wczoraj widziałem taką gąpe na aledro :naughty: gość sprzedawał rozbebrany fotel s-line na części:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiku a masz moze linka do tej strony z allegro? Dzisiaj przegladalem ale nic podobnego nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominiku a masz moze linka do tej strony z allegro? Dzisiaj przegladalem ale nic podobnego nie znalazlem.

też patrzyłem dziś i już niebyło , znajde chwile to jeszcze lukne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem wiec zwracam sie do Ekspertow, otoz chcialem spuscic płyn chłodniczy zeby wymienic termostat. Odkrecilem kranik spustowy i nic nie leci.. Odkrecilem korek zbiorniczka zeby nie bylo jakiegos podcisnienia czy co to tam moze wystapic i dalej nic.. Sciagnalem wezyk z oczkiem do odpowietrzania i dalej nic nie leci.. Jaka moze byc tego przyczyna? Chyba ze robie cos nie tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego odkręcenie "kraniku spustowego" nic nie da , trzeba go jeszcze wyciągnąć :decayed: i wtedy spłynie z układu płyn chłodniczy (miałem tak u siebie) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin9680, Jakbyś potrzebował obszycie ze szmaty czarnej z fotela sportowego to mam. Wala mi się gdzieś w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dacie wiarę, że w Italii nie idzie dostać przegubu wewnętrznego do mojej B6?

Oczywiście nigdzie po za serwisem, gdzie kosztuje 320 €...

Masakra. Fura już miesiąc stoi na warsztacie a mnie chyba jakiś szlag trafi :rant:

No to czemu nie dajesz znać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma 1.8T AVJ niech napiszę jakie obroty na 5 biegu przy 110km/h :good:

Skoro na 6 przy 110 mam 2150 obr to na 5 będzie ze 2500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik dzieki za checi , jak bys cos wiedziol to daj znac. Kolego "julo23" wlasnie szmata na moim foteliku jest idealna choc znajac to z doswiadczenia jak tak dluzej pojezdze z tym peknietym wkladem gabkowym to zaraz sie w tym miejscu przetrze sie material od tego cholernego preta. Jak by co to bede o tym pamietal ,ze masz taka szmate na zbyciu w razie czego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik dzieki wielkie ale ja mam ten drugi typ foteli S-Line tak wiec te nie podpasuja.

S line maja taki sam ksztalt, tylko materialem sie roznia:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...