Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A co tam HiRidowi się posypało :decayed:?

No właśnie tego nikt nie wie - było podejrzenie, że skrzynia ale sprawdziliśmy wszystko łącznie, że swapem na inną i wychodzi na to, że na bank jest sprawna.

Opublikowano
A co tam HiRidowi się posypało :decayed:?

No właśnie tego nikt nie wie - było podejrzenie, że skrzynia ale sprawdziliśmy wszystko łącznie, że swapem na inną i wychodzi na to, że na bank jest sprawna.

a objawy??

Opublikowano
A co tam HiRidowi się posypało :decayed:?

No właśnie tego nikt nie wie - było podejrzenie, że skrzynia ale sprawdziliśmy wszystko łącznie, że swapem na inną i wychodzi na to, że na bank jest sprawna.

a objawy??

Delikatne wibracje na najwyższym przełożeniu przy próbie przyśpieszenia przy 70km/h. Nie ma tragedii ale odczuwalne jest... Nie ma co rozkminiać tutaj - sprawa zasługuje na swój własny wątek.

Opublikowano

Powiedzcie mi, czy jak teraz zamontuje moduł od tempomatu z końcówką Q i taśmę kierownicy od B7 i od razu to zakoduje VAGiem, ale bez wkładania kiery z B7 to będzie robiło jakąś różnice? Bo tak to w późniejszym czasie tylko kierownicę bym przełożył i nie musiałbym się już VAGiem bawić:eusathink:

Opublikowano
Powiedzcie mi, czy jak teraz zamontuje moduł od tempomatu z końcówką Q i taśmę kierownicy od B7 i od razu to zakoduje VAGiem, ale bez wkładania kiery z B7 to będzie robiło jakąś różnice? Bo tak to w późniejszym czasie tylko kierownicę bym przełożył i nie musiałbym się już VAGiem bawić:eusathink:
Ale jak Ty chcesz montować taśmę przecież ma inna kostkę niż w B6 więc nic nie zrobisz. Samo kodowanie to chwila więc żaden problem, jak będziesz miał już kiere to wtedy się pobaw:wink:
Opublikowano

narazie załóż tylko moduł a taśmę swoją od B6 bo tak jak wladi napisał, że inne gniazdo w taśmie i kostka w wiązce poduchy zB6

jak kupisz kierę z B7 to zmienisz tylko taśmę i masz problem z bani

Opublikowano

I zakup zolta kostke do tasmy - tasma z B7 ma inne gniazdo niz B6 :wink:

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

Na dzien dobry :naughty:

Poprostu cycki - ryjbuk

Opublikowano
I zakup zolta kostke do tasmy - tasma z B7 ma inne gniazdo niz B6 :wink:

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

Na dzien dobry :naughty:

Poprostu cycki - ryjbuk

kostka z b6 składa się z dwóch części ,rozpoławiasz i pasuje do b7

Opublikowano

Na dzien dobry :naughty:

Poprostu cycki - ryjbuk

:slina::naughty:

Opublikowano
I zakup zolta kostke do tasmy - tasma z B7 ma inne gniazdo niz B6 :wink:

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

Na dzien dobry :naughty:

Poprostu cycki - ryjbuk

kostka z b6 składa się z dwóch części ,rozpoławiasz i pasuje do b7

Pewnie ze pasuje ale nie ma mocowania i w kazdej chwili moze wypasc :naughty: ale i tak polowa rezaczy na papierku jezdzila :grin:

Opublikowano
I zakup zolta kostke do tasmy - tasma z B7 ma inne gniazdo niz B6 :wink:

---------- Post dopisany at 10:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ----------

Na dzien dobry :naughty:

Poprostu cycki - ryjbuk

kostka z b6 składa się z dwóch części ,rozpoławiasz i pasuje do b7

Najwięksi rezacze nie bawią się w pół środki:polew::wink:
Opublikowano

A szefc w dziurawych butach chodzi :grin:

Opublikowano

ja tak smigam prawie rok i jest git :decayed:

Opublikowano
ja tak smigam prawie rok i jest git :decayed:
No w sumie jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:grin:
Opublikowano
ja tak smigam prawie rok i jest git :decayed:
No w sumie jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma:grin:

tyż prawda :wink:

Opublikowano

Artur podeślesz mi jeszcze jedną biała naklejkę tą większą przelewik zrobię później:wink:

Opublikowano
ja tak smigam prawie rok i jest git :decayed:

A nie mowilem - a skad to wiem - sam tak mialem :kox:

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ----------

Cala wiazka porozcinana - przynajmniej kilka rzeczy sie dowiedzialem :decayed:

Opublikowano
Artur podeślesz mi jeszcze jedną biała naklejkę tą większą przelewik zrobię później:wink:

spoko :decayed:

Panowie używał ktoś:

BRA OSŁONA MASKI AUDI A4 B6 8E 00-04 SUPER JAKOŚĆ (2854612736) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Makki z tego co pamiętam kupował bra

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.