Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Marcin wsio na allegro wyrwane, ale akurat lustra to przypadek bo gość sprzedawał całe drzwi i wypatrzyłem lustra. Zadzwoniłem i pogonił cały kpl za 300 ;)

Kurfa jaki fart:facepalm: Jak to mówią bogatemu to i byk się ocieli:kox::decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Marcin 5 kabli maja zwykle lustra, 10 skladane, 14 sklad+pamiec

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

10 kabli - fotochrom :naughty:

Opublikowano
10 kabli - fotochrom :naughty:

Z tym to bywa roznie.

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano

Marcin doszło foto?

Opublikowano
10 kabli - fotochrom :naughty:

Z tym to bywa roznie.

Wysłane z mojego MT11i

Rozebralem i sprawdzilem :decayed:

2 x czarny - grzanie

niebieski + rozowy - skladanie

bialy + czerwony + brazowo-bialy - regulacja

czarno-zielony + czarno-popielaty - fotochrom

q.... zostal jeszcze zolty :facepalm:

:grin:

Opublikowano

Zbyt szybko pochwaliłem kończący się rok, przed chwilą na myjni byłem i odkryłem że jakieś s...syny wyłamały mi wkładkę zamka w drzwiach kierowcy :shock3:

Dzwonie zaraz do ASO ile ta impreza będzie mnie kosztować.

Ewentualnie czy ktoś wie czy zamiast klamki z otworem na zamek można wsadzić klamkę bez otworu?

Opublikowano
Zbyt szybko pochwaliłem kończący się rok, przed chwilą na myjni byłem i odkryłem że jakieś s...syny wyłamały mi wkładkę zamka w drzwiach kierowcy :shock3:

Dzwonie zaraz do ASO ile ta impreza będzie mnie kosztować.

Ewentualnie czy ktoś wie czy zamiast klamki z otworem na zamek można wsadzić klamkę bez otworu?

Możesz włożyć klamkę bez otworu. Obojętnie czy z tylnych drzwi, czy z przednich prawych, wszystkie klamki są identyczne. Na allegro znajdziesz w kolorze nawet za 40zł. Aby wymienić klamkę musisz rozebrać boczek. Jeżeli masz drobne rece to wymienisz klamkę bez unoszenia ramki z szybą

Opublikowano
Zbyt szybko pochwaliłem kończący się rok, przed chwilą na myjni byłem i odkryłem że jakieś s...syny wyłamały mi wkładkę zamka w drzwiach kierowcy :shock3:

Dzwonie zaraz do ASO ile ta impreza będzie mnie kosztować.

Ewentualnie czy ktoś wie czy zamiast klamki z otworem na zamek można wsadzić klamkę bez otworu?

Możesz włożyć klamkę bez otworu. Obojętnie czy z tylnych drzwi, czy z przednich prawych, wszystkie klamki są identyczne. Na allegro znajdziesz w kolorze nawet za 40zł. Aby wymienić klamkę musisz rozebrać boczek. Jeżeli masz drobne rece to wymienisz klamkę bez unoszenia ramki z szybą

Dzięki za info, teraz tylko znaleźć klamkę pod kolor LZ9W :)

Właśnie tak samo robiłem w Golfie i Polo żony bo klamki były zamienne a wiecznie ktoś gmerał przy wkładce

Opublikowano

panowie, właśnie wymieniłem akumulator, jednak podczas powrotu do domu zauważyłem że przy dacie nie ma tej antenki co wczesniej, chce ją z powrotem co zrobić?? :shock3:

Opublikowano

W ASO wkładka zamka 680zł - zamawia się pod VIN, czas oczekiwania 1 tydzień.

Zamówiłem klamkę gładką + malowanie - 110zł także taniej znacznie. Nie chce mi się po allegro szukać, a poza tym same porysowane są widzę. Poza tym doradca serwisowy powiedział ze przy Avantach 95% klientów decyduje się na taki manewr :naughty:

Opublikowano
panowie, właśnie wymieniłem akumulator, jedna podczas powrotu do domu zauważyłem że przy dacie nie ma tej antenki co wczesniej, chce ją z powrotem co zrobić?? :shock3:

Poczekaj kilka godzin, sama wróci:) jak samochód "złapie" sygnał to pojawi się antenka i zaktualizuje sie data i czas.

Opublikowano

uff, bo ten master co mi go zakładał nie podtrzymał pamięci, a ja chory i nie myślący nie zareagowałem :facepalm:

Opublikowano

dokładnie tak samo miałem, wróci połączenie samo i będzie dobrze wskazywać

Opublikowano

Wkładając klamkę bez otworu warto też odłączyć mikroswitch w zamku. Bo jak nie będzie wkładki, to wystarczy w klamce wywiercić otwór i śrubokrętem otwierasz zamek - ale to tylko takie zabezpieczenie na złodziei

W ASO wkładka zamka 680zł - zamawia się pod VIN, czas oczekiwania 1 tydzień.

Zamówiłem klamkę gładką + malowanie - 110zł także taniej znacznie. Nie chce mi się po allegro szukać, a poza tym same porysowane są widzę. Poza tym doradca serwisowy powiedział ze przy Avantach 95% klientów decyduje się na taki manewr :naughty:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ----------

uff, bo ten master co mi go zakładał nie podtrzymał pamięci, a ja chory i nie myślący nie zareagowałem :facepalm:

Ja miałem lepszy motyw, rozładował mi się aku i odpalałem z kabli... i po tym przestał mi działać wskaźnik paliwa, pokazywał cały czas rezerwe. Okazało się, że wystarczy tylko licznik zrestartować i wszystko wróciło do normy.

Opublikowano

A jak sie te zegary resetuje ?

Marcin... ja nie mam antenki :kwasny:

też chce.

79720540bf587fd4gen.jpg

Wie ktoś jak wybrać punkty payback ?

Przyszło mi właśnie listownie że mam 2500pkt a ja wcale tego nie zbieram. No i że mi przepadną do konca stycznia.

Opublikowano
A jak sie te zegary resetuje ?

Marcin... ja nie mam antenki :kwasny:

też chce.

http://images40.fotosik.pl/1896/79720540bf587fd4gen.jpg

Sprawdź w książce serwisowej na wlepie - pewnie masz U1A (U2A to zegary z zegarkiem radiowym). Musiałbyś zegary wymienić, dołożyć antenę w zderzaku tylnym i jeszcze połączyć w/w 3-żyłową wiązką.

Opublikowano
A jak sie te zegary resetuje ?

Wyciągasz bezpiecznik od licznika na chwile, możesz też odłączyć na chwile klemę akumulatora

Opublikowano
A jak sie te zegary resetuje ?

Wyciągasz bezpiecznik od licznika na chwile, możesz też odłączyć na chwile klemę akumulatora

Sugeruję ustawić zegarek na 2:58 i wyjść z auta zamykając je z pilota ;)

Opublikowano

zegar zaciąga godzinę tylko raz dziennie o 15?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.