Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skad odczytac kolor alkanatary/skory na fotelu?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany, a może ktoś byłby chętny na przeróbkę swoich lampek na LEDowe? Coś takiego by to było, oczywiście jest to prototyp do dopracowania estetycznego no i jest to lampka z B5, ale do B6 też jest opcja to zrobić - nie ma rzeczy niemożliwych :decayed::whistling:

dsc0070as.jpgdsc0069eo.jpgdsc0068fm.jpg

Jutro dodam jeszcze fotki mniejszych lampek no i oczywiście jak do nawala w aucie :wink:

Opublikowano

No właśnie daj jak wygląda wnętrze auta bo wydaje mi się że wali po gałach ostro:decayed:

Opublikowano
No właśnie daj jak wygląda wnętrze auta bo wydaje mi się że wali po gałach ostro:decayed:

Jutro to będę wrzucał do auta, uzbrojcie się w cierpliwość do jutra :decayed:

Opublikowano
Kapsel gałki takiej zwykłej 5 biegów można założyć do s-linowej 6 biegów? To jest ta sama średnica? Idzie to "wyciągnąć"? I ta chromowana obwódka kapsla jest osobnym elementem czy to też można przełożyć?

Ja przekladalem.

Musialem troche podpilowac od wewnatrz ten kapsel ale wyszlo spoko:wink:

Dzięki za info, gałka poszła na chwilę przed jak chciałem kliknąć... :doh:

Opublikowano
Skad odczytac kolor alkanatary/skory na fotelu?

Może pod tapicerką jest naklejka... Pokaż fotkę materiału to spróbuję rozkminić co to...

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Józek, bez szału... Jak pomyślę, że swój trafiłem za 300zł :wink:

Opublikowano

dziwne to, sprzedane po raz enty :

ZDERZAK SPOJLER S-LINE DO AUDI A4 B6 MAŁYSZ!!! (2869501685) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i znowu na sprzedaż :

ZDERZAK SPOJLER S-LINE DO AUDI A4 B6 MAŁYSZ!!! (2914548460) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

coś tu nie gra, tylko co :eusathink:

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

za 300zł ? No to szał biorę 2 sztuki :decayed::wink:

Opublikowano

droga jest.

Endriu dostał link od Wujka Marcina i za 200 wyrwał ja swoją za 350 z wysyłką czyli cena 449 jest duża

Opublikowano

coś tu nie gra, tylko co :eusathink:

Ma elementy nakładki zderzaka...

Opublikowano

Józek ten zderzak co ci podesłałem był z sedana w końcu?

Opublikowano

jest duża bo ma ori mocowanie:wink: ale pytajcie Wladiego bo dokładka była już u niego:wink:

Opublikowano

coś tu nie gra, tylko co :eusathink:

Ma elementy nakładki zderzaka...

no tak, tylko dlaczego sprzedaję się 3 czy tam już 4 raz ta sama :eusathink: dla mnie by była w sam raz bo ze ma te elementy to lepiej bo montaż lepszy :wink:

---------- Post dopisany at 23:33 ---------- Poprzedni post napisany at 23:33 ----------

Józek ten zderzak co ci podesłałem był z sedana w końcu?

dokładnie, sedan :kwasny:

Opublikowano
jest duża bo ma ori mocowanie:wink: ale pytajcie Wladiego bo dokładka była już u niego:wink:
Nawet mi nie przypominaj bo mnie chuy strzela zapłaciłem kolesiowi 500 zł i miał przysłać dokładkę z mocowaniem a przysłał bez i powiedział że mocowanie się przy pakowaniu połamało:facepalm: odesłałem mu ją dobrze że kasę oddał:wink:
Opublikowano

to niezły kręt:facepalm:

Opublikowano

Wogóle zwała bo ja już ją miałem u siebie i dopiero mu odesłałem po chyba 2 tyg a koleś jak się aukcja skończyła wystawił ponownie tą samą:polew:

Opublikowano

no właśnie coś mi tu nie grało z tą dokładką :decayed:

Opublikowano

Nie ma kto wkładów grzanych i fotochrom z B7 na handel:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.