Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak sobie przegladam dzisiaj neta i ............. zmieniam marke.. HUMMER H1 Benzyna + LPG (3041348507) - motoAllegro :slina::slina::slina::slina:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To Ci powiem z własnego doświadczenia P Z U jest najgorsze, na bank będą chcieli Ci stosować zamienniki to ich reguła :facepalm:

wiem bo sam przez to ostatnio przechodziłem i nie oparło się na pomocy prawnika. A i mam nadzieję że wziąłeś samochód zastępczy na koszt ubezp sprawcy, bo Ci się należy jak krowie siano ! ja popiredalałaem ponad dwa miesiące nówką ALTEA XL

z góry współczuje, najlepiej odstawiaj do ASO , nie zarobisz ale Ci chociaż pożądnie zrobią. I podkreślam załatwiaj samochód zastępczy :kwasny:

skontaktuję się z Tobą na PW

Opublikowano
Ja dzisiaj oddałem fele do malowania zobaczymy co z tego wyjdzie:whistling:

Proszkowo?:naughty: Ja po jednym sezonie ranty i felgi nie naruszone:naughty:

Opublikowano
To Ci powiem z własnego doświadczenia P Z U jest najgorsze, na bank będą chcieli Ci stosować zamienniki to ich reguła :facepalm:

wiem bo sam przez to ostatnio przechodziłem i nie oparło się na pomocy prawnika. A i mam nadzieję że wziąłeś samochód zastępczy na koszt ubezp sprawcy, bo Ci się należy jak krowie siano ! ja popiredalałaem ponad dwa miesiące nówką ALTEA XL

z góry współczuje, najlepiej odstawiaj do ASO , nie zarobisz ale Ci chociaż pożądnie zrobią. I podkreślam załatwiaj samochód zastępczy :kwasny:

skontaktuję się z Tobą na PW

nie ma problem :wink:

Opublikowano
Ja dzisiaj oddałem fele do malowania zobaczymy co z tego wyjdzie:whistling:

Proszkowo?:naughty: Ja po jednym sezonie ranty i felgi nie naruszone:naughty:

No koleś będzie mi robił w piecu i mówił że gwarancje daje na to:wink:
Opublikowano
Ja w sobotę 3 godziny pucowałem auto już tak czyste dawno nie było:facepalm:

Zazdroszczę i to w uj!

Mieszkanie w bloku to dno i wodorosty..

Opublikowano
Ja dzisiaj oddałem fele do malowania zobaczymy co z tego wyjdzie:whistling:

Proszkowo?:naughty: Ja po jednym sezonie ranty i felgi nie naruszone:naughty:

Szkoda tylko że kijowy lakier jest w proszku:kwasny:

Opublikowano

No ja przez zimę też myłem na karcherach ale teraz już cieplutko było więc wyciągnąłem w końcu szlauf:banan: oczywiście jeżeli 1 stopień można nazwać ciepłem:grin:

Opublikowano
Ja dzisiaj oddałem fele do malowania zobaczymy co z tego wyjdzie:whistling:

Proszkowo?:naughty: Ja po jednym sezonie ranty i felgi nie naruszone:naughty:

Endriu ile Cię skasowali?

Opublikowano
Ja dzisiaj oddałem fele do malowania zobaczymy co z tego wyjdzie:whistling:

Proszkowo?:naughty: Ja po jednym sezonie ranty i felgi nie naruszone:naughty:

Szkoda tylko że kijowy lakier jest w proszku:kwasny:

No inaczej wygląda niż zwykły ale za to się nie martwisz czy zejdzie w ty sezonie czy w następnym:wink:

Marcin 550zł. 450zł malowanie +100 za napawanie rantów bo zjechane były:kwasny: Ale 1300zł dalem za te RSy z gumami na sezon:naughty:

Opublikowano

panowie mam taki moduł komfortu

8E0 959 433 K

mozna zastąpic go takim ?

8E0 959 433 AD

bedzie banglać ?

Opublikowano
Ja w sobotę 3 godziny pucowałem auto już tak czyste dawno nie było:facepalm:

Czemu tak krótko ? :mysli:

Opublikowano
To Ci powiem z własnego doświadczenia P Z U jest najgorsze, na bank będą chcieli Ci stosować zamienniki to ich reguła :facepalm:

wiem bo sam przez to ostatnio przechodziłem i nie oparło się na pomocy prawnika. A i mam nadzieję że wziąłeś samochód zastępczy na koszt ubezp sprawcy, bo Ci się należy jak krowie siano ! ja popiredalałaem ponad dwa miesiące nówką ALTEA XL

z góry współczuje, najlepiej odstawiaj do ASO , nie zarobisz ale Ci chociaż pożądnie zrobią. I podkreślam załatwiaj samochód zastępczy :kwasny:

zgadzam sie z toba z PZU sa najgorsi wszystkie 7 ciezarowek mamu u nich no i na koniec zeszlego roku jena nam sie rozbila sluchajcie takich cyrkow z wycena to ja jeszcze nie widzialam:kwasny::facepalm: ehh brak slow znajac mojego tescia to na pewno sie szybko nie skonczy:facepalm:

Opublikowano
panowie mam taki moduł komfortu

8E0 959 433 K

mozna zastąpic go takim ?

8E0 959 433 AD

bedzie banglać ?

będzie:wink:

Opublikowano
No ja przez zimę też myłem na karcherach ale teraz już cieplutko było więc wyciągnąłem w końcu szlauf:banan: oczywiście jeżeli 1 stopień można nazwać ciepłem:grin:

a ja sie dziwiłem co On taki czysty :kox:

Opublikowano

Noo Artur właśnie pomyślałem "umyję auto bo jak przyjedzie koleś z klubu to mnie potem obsmaruje że nie dbam o furmankę" :grin::grin::grin:

Opublikowano
Noo Artur właśnie pomyślałem "umyję auto bo jak przyjedzie koleś z klubu to mnie potem obsmaruje że nie dbam o furmankę" :grin::grin::grin:

ja to przeżyłem w czwartek jak mnie Andrzej i Artur odwiedzili :decayed:

Opublikowano
Ja dzisiaj oddałem fele do malowania zobaczymy co z tego wyjdzie:whistling:

Proszkowo?:naughty: Ja po jednym sezonie ranty i felgi nie naruszone:naughty:

Szkoda tylko że kijowy lakier jest w proszku:kwasny:

No inaczej wygląda niż zwykły ale za to się nie martwisz czy zejdzie w ty sezonie czy w następnym:wink:

Marcin 550zł. 450zł malowanie +100 za napawanie rantów bo zjechane były:kwasny: Ale 1300zł dalem za te RSy z gumami na sezon:naughty:

Nie wiem ja miałem rsy normalnie pomalowane i nic nie zeszło. :wink:

Opublikowano
panowie mam taki moduł komfortu

8E0 959 433 K

mozna zastąpic go takim ?

8E0 959 433 AD

bedzie banglać ?

Z tego co wiem AD to chyba najwyższy moduł i będzie banglać :decayed:

Pakiet światło od razu dowalisz:naughty:

Opublikowano

Nie zapomniane przeżycie przewozić podsufitkę w aucie osobowym ; )))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.