Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, ma ktoś może jakiś informator jakie skrzynie z jakimi silnikami były zestawiane w B6? Chodzi mi głównie o 2,5 a i pytanko kolejne, czy wszystkie wersje 2,5 miały dwa kominy z tyłu? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Czas zacząć rezać troche bo nuda, dziś mi wydech doszedł na 2 rurki, aż boje sie rozpakować bo juz po wielkosci paczki widze że jest pociety a nie w całości wiec będzie zabawy wiecej :facepalm: ale zaraz chyba sie odważe i zajrze :shock3: generalnie czekam na cieplejsze dni, odkopie dokładke, polakieruje, odnowie troche wydech i do dzieła :decayed:

spoko nie masz się czego bać , ja też miałem pocięty poskładanie do kupy zajęło 30min i już ok 2lata śmiga bez problemu

Jutro ogarne temat bo dziś nie miałem kiedy :wink:

To mówisz wydech jest rozkładany ? :D i da rade złożyć go do kupy bez spawania :decayed: troche sie uspokoiłem :kox:

źle mnie zrozumiałeś oczywiście spawałem,ale można go na złączki poskładać i wtedy na aucie dokładnie spasujesz, coś takiego ZLACZKA RURY WYDECHU AUDI VW SKODA SEAT (3074904740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś może jakiś informator jakie skrzynie z jakimi silnikami były zestawiane w B6? Chodzi mi głównie o 2,5 :hi:
wal do Bartka
i pytanko kolejne, czy wszystkie wersje 2,5 miały dwa kominy z tyłu? :hi:
tak

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

Zdrowie panowie, pod to me be sześć, co dzisiaj zawitało na placu... :drunk:

jesteśmy z Tobą :drunk:

:drunk: daj spaj foto co tam lepisz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktoś może jakiś informator jakie skrzynie z jakimi silnikami były zestawiane w B6? Chodzi mi głównie o 2,5 :hi:
wal do Bartka
i pytanko kolejne, czy wszystkie wersje 2,5 miały dwa kominy z tyłu? :hi:
tak

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:42 ----------

Zdrowie panowie, pod to me be sześć, co dzisiaj zawitało na placu... :drunk:

jesteśmy z Tobą :drunk:

:drunk:daj spaj foto co tam lepisz :decayed:

Jak to kuźwa co... ULEPA :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :hi:

Czas zacząć rezać troche bo nuda, dziś mi wydech doszedł na 2 rurki, aż boje sie rozpakować bo juz po wielkosci paczki widze że jest pociety a nie w całości wiec będzie zabawy wiecej :facepalm: ale zaraz chyba sie odważe i zajrze :shock3: generalnie czekam na cieplejsze dni, odkopie dokładke, polakieruje, odnowie troche wydech i do dzieła :decayed:

spoko nie masz się czego bać , ja też miałem pocięty poskładanie do kupy zajęło 30min i już ok 2lata śmiga bez problemu

Jutro ogarne temat bo dziś nie miałem kiedy :wink:

To mówisz wydech jest rozkładany ? :D i da rade złożyć go do kupy bez spawania :decayed: troche sie uspokoiłem :kox:

źle mnie zrozumiałeś oczywiście spawałem,ale można go na złączki poskładać i wtedy na aucie dokładnie spasujesz, coś takiego ZLACZKA RURY WYDECHU AUDI VW SKODA SEAT (3074904740) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tak też właśnie kombinowałem żeby go na takie mufki poskładac, wtedy samemu można sobie wszystko dokładnie dopasować :) no nic dziś mam zamiar otworzyć tą niespodziewanke i zobaczymy ile zabawy będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany to jak z tym alarmem ? jak go wyłączyć vagiem ?

odejmnij od kodowania w MK -8:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany to jak z tym alarmem ? jak go wyłączyć vagiem ?

bez powodu sam nie wyje. Zapnij vaga i sprawdź czy nie wali jakimś błędem w MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :yeah:

Jak tam żyjecie po sobocie, o ile jakiś żyjecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś się tam żyje :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :yeah:

Jak tam żyjecie po sobocie, o ile jakiś żyjecie :naughty:

Jest masakra :D

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ani kropli alkoholu :decayed:

---------- Post dopisany at 14:34 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

64220434878503262931167.jpg

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam niedzielny wkurw...

Rozpakowałem ten wydech i w ogóle jest nie kompletny :facepalm:

Tu jest aukcja PODWÓJNY WYDECH 2 RURY A4 B6 B7 1.8T 2.4 3.0 2PYTY (3045322131) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A tutaj to co zobaczyłem po rozpakowaniu...

dscn2015a.jpg

Nie wiem co za barany to wysyłały, mieli też wysłać maty termiczne i oczywiście nie ma...

Z niedzieli taki demot poszedł :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Ci tu brakuje poza matami? w sumie jedną, bo jedną już masz na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego takie rzeczy lepiej kupic na miejscu tylko jak na zlosc pewnie nic nie bylo...:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospawać to najmniejszy problem, poza tym środkową puche Ci już wycieli i wstawili rurki, więc jesteś na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...