Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Ale na tych ledach w nocy nic nie widać

pierwsza opcja DRL-a w aucie, w nocy marne ale dobrze w dzień wyglądały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem jeszcze cos takiego,na żywo różnica jest jeszcze większa

z lewej strony zwykła h7, z prawej tania h7 niebieska

image.jpg

---------- Post dopisany at 01:01 ---------- Poprzedni post napisany at 00:57 ----------

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Elyta

Proszę mnie tu głos na Moja Siostrsenice oddać-z góry dzięki Udekoruj pałac

---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

zamiast leda ja myślę o 7500k H7 powinno być dobrze

Masz jakiegoś linka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany drazki i koncowki tylko LEM??Czy może cos innego?? Cena Lema zabija.Prawie tysiak za koncowki i drazki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na module z Proeltec i Ledowych H7

a przesłony ci nie szkoda:wink:

---------- Post dopisany at 22:28 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

zamiast leda ja myślę o 7500k H7 powinno być dobrze

Toż to fiolet :shock3:

Akjam ma w halogenach i jest miodzio a z modułem powinno być gicior

7500K pisze tylko na pudełku, a świecą na biało jak ori 4300K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany drazki i koncowki tylko LEM??Czy może cos innego?? Cena Lema zabija.Prawie tysiak za koncowki i drazki...

Zapodaj MOOG`a:good: Jakość porównywalna:wink: Mam też np febiego 140zł komplet na stronę( drążek + końcówka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Elyta

Proszę mnie tu głos na Moja Siostrsenice oddać-z góry dzięki Udekoruj pałac

---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

zamiast leda ja myślę o 7500k H7 powinno być dobrze

Masz jakiegoś linka?

GPT PLASMA WHITE HID XEN H1 H3 H4 H7 HB3 HB4 7500K (3133546621) - motoAllegro

---------- Post dopisany at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

z tego co kojarzę ho H4mm3R też ma założone w halo, może podpowie które zakładał bo jest tego trochę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany drazki i koncowki tylko LEM??Czy może cos innego?? Cena Lema zabija.Prawie tysiak za koncowki i drazki...

Zapodaj MOOG`a:good: Jakość porównywalna:wink: Mam też np febiego 140zł komplet na stronę( drążek + końcówka)

Ja też mam Mooga drążki - sześć dyszek sztuka

Tapnięte z SGS III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi podgrzewanie lusterek. Czy te wtyczki, które się wtyka we wkład są podzielone na + i - i jest ważne w jakiej kolejności je wkładać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jade na wymiana cewek:banan:za free oczywiście w serwisie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy pasek rozrzadu posiada tzw. "date przydatnosci" ?

Wiem , ze to nie chleb czy mieso ale z tego co wiem , ze jezeli sie nie nakreci wymaganego limitu kilometrow kwalifikujacego pasek do wymiany w ciagu chyba 5 lat to i tak trzeba go wymienic :eusathink: ale jak to sie ma do nowego i nie uzywanego paska ?

Pytam gdyz zakupilem nowke sztuke ori Audi/VW pasek rozrzadu z oznaczeniami "Contitech" do Mojego AWXa gdyz stary pasek pek :facepalm: a na ori opakowaniu od nowego paska jest "expire date"- data przydatnosci do 03/2010r.

Pasek jest nowy , nie uzywany , zapakowany orginalnie w pudelku ale do konca nie jestem pewien czy moge go zalozyc i nakreciic na nim 90 tys. km. lub 5 lat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy pasek rozrzadu posiada tzw. "date przydatnosci" ?

Wiem , ze to nie chleb czy mieso ale z tego co wiem , ze jezeli sie nie nakreci wymaganego limitu kilometrow kwalifikujacego pasek do wymiany w ciagu chyba 5 lat to i tak trzeba go wymienic :eusathink: ale jak to sie ma do nowego i nie uzywanego paska ?

Pytam gdyz zakupilem nowke sztuke ori Audi/VW pasek rozrzadu z oznaczeniami "Contitech" do Mojego AWXa gdyz stary pasek pek :facepalm: a na ori opakowaniu od nowego paska jest "expire date"- data przydatnosci do 03/2010r.

Pasek jest nowy , nie uzywany , zapakowany orginalnie w pudelku ale do konca nie jestem pewien czy moge go zalozyc i nakreciic na nim 90 tys. km. lub 5 lat ?

Zanieś im go i niech sobie go wsadzą głęboko w d... Bo jak Ci znowu strzeli to powiedzą że był stary chociaż i tak sam pewnie będziesz robił więc gwarancji nikt na to nie da. Ale lepszy będzie jeśli będzie świeżo zrobiony:good: Ja bym kupił w zwykłym sklepie bo na pewno taniej a towar ten sam:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...