Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
julo mam cały zestaw do zaślepienia egr, jak chcesz to dzwoń, ja raczej nie wrócę do tego rozwiązania:wink:

W sumie to chce go przywrócić do oryginału, z tym że rozszczelnił się i syf robi. Wyczyścić wszystko i nowy założyć po bożemu.

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Macie może do sprzedania dekory soul?

Potrzebuje dawców na hydrografikę.

a ile dajesz bo chce kupić do siebie jakieś najtańsze amelinium i jak będzie dobra cena to sprzedam

Opublikowano
Macie może do sprzedania dekory soul?

Potrzebuje dawców na hydrografikę.

mam dekory, jakby co to pisz na PW :wink:

Opublikowano

Pany, mam stabilizator od RS4(?). Co potrzeba do jego zamontowania?

Opublikowano

522103_180779182075915_783560596_n.png

Pozamiatany jestem:slina:

Opublikowano

Uuuu zonk :kwasny:

A był Ostatnio aktywny Dzisiaj 07:44

Opublikowano

Codziennie aktywny - ale nie skory do zalatwienia sprawy - pisze ze wyslane a pozniej ze paczka wrocila i ze kase przelal a zadnych potwierdzen - Marek wyslal mi paczke w piatek a w poniedzialek juz mialem :shock3: troszke bylem w szoku - przesylka zagraniczna

Wplaty od forumowiczow robione w niedziele juz wczoraj podochodzily a od niego nic :facepalm:

Uj trudno sie mowi - chodzilo mi o silniczki ale juz mam kupione na miejscu, lepsze bo bez przerobek i zamontowane do Bixow :decayed:

Opublikowano

Ale kasa musi wrócić tak się nie robi. Zwłaszcza że nie od dzisiaj na forum .

Opublikowano
Codziennie aktywny - ale nie skory do zalatwienia sprawy - pisze ze wyslane a pozniej ze paczka wrocila i ze kase przelal a zadnych potwierdzen - Marek wyslal mi paczke w piatek a w poniedzialek juz mialem :shock3: troszke bylem w szoku - przesylka zagraniczna

Wplaty od forumowiczow robione w niedziele juz wczoraj podochodzily a od niego nic :facepalm:

Uj trudno sie mowi - chodzilo mi o silniczki ale juz mam kupione na miejscu, lepsze bo bez przerobek i zamontowane do Bixow :decayed:

Ale lipa :whistling:

Opublikowano
Codziennie aktywny - ale nie skory do zalatwienia sprawy - pisze ze wyslane a pozniej ze paczka wrocila i ze kase przelal a zadnych potwierdzen - Marek wyslal mi paczke w piatek a w poniedzialek juz mialem :shock3: troszke bylem w szoku - przesylka zagraniczna

Wplaty od forumowiczow robione w niedziele juz wczoraj podochodzily a od niego nic :facepalm:

Uj trudno sie mowi - chodzilo mi o silniczki ale juz mam kupione na miejscu, lepsze bo bez przerobek i zamontowane do Bixow :decayed:

Ale lipa :whistling:

Kolejny aktywny odchodzi w ładnym stylu:thumbdown:

Opublikowano

:thumbdown:

:siema: ale dzisiaj ładnie i cieplutko. Będzie mycie plus mycie plus wosk plus odkurzanie plus wycieranie plus TYSKIE :banan: dużo tyskiego:naughty:

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

A i grill dzisiaj zakładam w końcu :polew:

Opublikowano

hehehe u mnie już wczoraj było myci i mycie i woskowanie :D ale faktycznie dziś piękna pogoda :D

Opublikowano
:hi: Panowie o kim mówicie ze tak w uja wali ?
Opublikowano

Pogoda jest mega. Ja nie myję aż zmienię zderzak może wreszcie w czwartek.

Opublikowano
Pany, mam stabilizator od RS4(?). Co potrzeba do jego zamontowania?

Który bo są dwa?

Opublikowano
:thumbdown:

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

A i grill dzisiaj zakładam w końcu :polew:

się odpala grilla w taką pogodę :naughty:
Opublikowano
Pany, mam stabilizator od RS4(?). Co potrzeba do jego zamontowania?

Który bo są dwa?

Mowie o tylnym. Dostałem w komplecie też takie uchwyty z gumą w środku. Ale ona chyba są pod ori stabilizator bo są bardzo małe.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.