Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tommy Gun - wpłaciłeś kasę czy miały iść za pobraniem ?

Jarek, wpłaciłem pieniążki na konto - tak było to uzgodnione. PUMA handluje wieloma rzeczami, zresztą jest na forum kupę czasu dlatego zaufałem. Dalej nie ma odzewu - jest to wysoce niepoważne i w skrajnym przypadku (do którego mam szczerą nadzieję że nie dojdzie) idę na policję i zrobię tak że nie sprzeda tu już niczego. Nie wierzę że kurier od czwartku nie może dotrzeć na wskazany adres...

Nie dostałem żadnego potwierdzenia wysłania, numeru przewozowego, jaką firmą zostały wysłane kółka - dosłownie nic.

Takie rzeczy można na PW załatwić nie mam zamiar cię oszukać bo jestem zawalony robotą w tym momencie i mało jestem w domu. Daj nr konta na PW odeślę ci pieniądze w takim razie.

no ponoć kolega Tommy Gun próbował się skontaktować i to nie raz :whistling:

Ostatni raz w piątek do mnie pisał i odpisałem mu na wiadomość:wink:

PUMA więc dla spokoju mojego i własnego potwierdź że koła zostały wysłane i sprawa idzie w zapomnienie. 3 Tygodnie to już czas kiedy rodzi się niepokój i poczucie (wiesz jakie)...

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tommy Gun - wpłaciłeś kasę czy miały iść za pobraniem ?

Jarek, wpłaciłem pieniążki na konto - tak było to uzgodnione. PUMA handluje wieloma rzeczami, zresztą jest na forum kupę czasu dlatego zaufałem. Dalej nie ma odzewu - jest to wysoce niepoważne i w skrajnym przypadku (do którego mam szczerą nadzieję że nie dojdzie) idę na policję i zrobię tak że nie sprzeda tu już niczego. Nie wierzę że kurier od czwartku nie może dotrzeć na wskazany adres...

Nie dostałem żadnego potwierdzenia wysłania, numeru przewozowego, jaką firmą zostały wysłane kółka - dosłownie nic.

Takie rzeczy można na PW załatwić nie mam zamiar cię oszukać bo jestem zawalony robotą w tym momencie i mało jestem w domu. Daj nr konta na PW odeślę ci pieniądze w takim razie.

no ponoć kolega Tommy Gun próbował się skontaktować i to nie raz :whistling:

Ostatni raz w piątek do mnie pisał i odpisałem mu na wiadomość:wink:

PUMA więc dla spokoju mojego i własnego potwierdź że koła zostały wysłane i sprawa idzie w zapomnienie. 3 Tygodnie to już czas kiedy rodzi się niepokój i poczucie (wiesz jakie)...

I odsetki :decayed:

Opublikowano

Odsetki pominę - pomimo faktu że pomykam przez całą sytuację na zimówkach :)

Opublikowano
Odsetki pominę - pomimo faktu że pomykam przez całą sytuację na zimówkach :)
No to teraz jebnąłeś jak łysy warkoczem o kant kuli:grin::grin::grin: mamy prawie czerwiec a 3 tyg temu był maj a Ty jeździłeś na zimówkach:facepalm::grin:
Opublikowano

PUMCIA jak się ogarniesz odpisz mi na PW :grin:

Opublikowano
:dziura:
Opublikowano
Odsetki pominę - pomimo faktu że pomykam przez całą sytuację na zimówkach :)
No to teraz jebnąłeś jak łysy warkoczem o kant kuli:grin::grin::grin: mamy prawie czerwiec a 3 tyg temu był maj a Ty jeździłeś na zimówkach:facepalm::grin:

Teraz tylko jechać na obóz letni na Syberii :naughty:

Opublikowano
PUMCIA jak się ogarniesz odpisz mi na PW :grin:

Myślę że jak wypali to na przyszły tydzien znajdę wiecej czasu wymontuję ci i wyślę. Sprawdzisz sobie a potem kase przelejesz:wink:

Opublikowano
PUMCIA jak się ogarniesz odpisz mi na PW :grin:

Myślę że jak wypali to na przyszły tydzien znajdę wiecej czasu wymontuję ci i wyślę. Sprawdzisz sobie a potem kase przelejesz:wink:

ok :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
PUMCIA jak się ogarniesz odpisz mi na PW :grin:

Myślę że jak wypali to na przyszły tydzien znajdę wiecej czasu wymontuję ci i wyślę. Sprawdzisz sobie a potem kase przelejesz:wink:

Ty budę po rozsprzedaniu gratów na złom oddajesz?:whistling:

Opublikowano
:facepalm::grin:
Opublikowano
PUMCIA jak się ogarniesz odpisz mi na PW :grin:

Myślę że jak wypali to na przyszły tydzien znajdę wiecej czasu wymontuję ci i wyślę. Sprawdzisz sobie a potem kase przelejesz:wink:

Ty budę po rozsprzedaniu gratów na złom oddajesz?:whistling:

A co twoja już przerdzewiała że zagadujesz?:decayed:

Nie no mam jeszcze sporo gratów co mi zostało:wink:

Opublikowano

Panie i panowie ...mi też ktoś sprzedał buebel z wersji angielskiej i siedz cicho :decayed: ale h*j nie się naje :polew:

Opublikowano
Panie i panowie ...mi też ktoś sprzedał buebel z wersji angielskiej i siedz cicho :decayed: ale h*j nie się naje :polew:
Dawaj na tapetę polecimy hurtem z młodzianami:decayed:
Opublikowano
Panie i panowie ...mi też ktoś sprzedał buebel z wersji angielskiej i siedz cicho :decayed: ale h*j nie się naje :polew:
Dawaj na tapetę polecimy hurtem z młodzianami:decayed:

dawaj przejedziemy sie trochę komuś po plerach :grin:

Opublikowano

Domin, jedziesz na zlot? :naughty:

Opublikowano
Domin, jedziesz na zlot? :naughty:

Urodziny by miał udane :naughty:

Opublikowano
Panie i panowie ...mi też ktoś sprzedał buebel z wersji angielskiej i siedz cicho :decayed: ale h*j nie się naje :polew:

o tak, blenda w miejsce wizytownika. Fakt - była z anglika ale czy Ty o to zapytałeś zanim kupiłeś ? Mam na imię Jarek a nie Nostradamus , gdzie napisałem że to europa ? I kasa faktycznie konkret - za blendę, dwie zaślepki oraz kontrolkę air bag'a wziąłem aż 35 pln z wysyłką która kosztowała 10 zeta.

25 pln do przodu jestem :buhaha:

Teraz se za to basen buduję :dance2:.

Wrzuć mi tutaj screena gdzie Ci piszę że to od europejczyka albo że w ogóle o to zapytałeś a później "h*jami" rzucaj :hi:

Opublikowano

Coś czuje że Hugo nie długo zamknie ten nasz cały handel wp***u:decayed:

Opublikowano
Coś czuje że Hugo nie długo zamknie ten nasz cały handel wp***u:decayed:

i bardzo dobrze - masz towar jest alledrogo potem nie było by na forum jakiś pretensji :facepalm: i płaczu :naughty: i tak 1/4 napierdala posty byle coś opchnąć :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.