Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Palniki D4S w Toyocie - 330 zł/szt.

No by was wszystkich c... jasny spalił :facepalm:

W poniedziałek mi przypomnij się to Ci sprawdzę ile kosztują u mnie:wink: Po 155zł ostatnio sprzedawałem te OSRAM`y a w carsie po 250zł:facepalm:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To teraz jakąś lotke na klapę przydałoby się założyć ;-)

Myśle nad lotka tylko ja chce cala klape od s-line kupic w kolor , bo na tej mam wgniota

:kwasny: wiec szukam ale ne ma nic ciekawego... a nad lampami mysle ale nic sie nie trafilo, mysle nad przydmieniem tych dip-em do lamp.

Opublikowano

I jeszcze napisać w treści: S-Line. gdzie tylko zderzak jest z eslajn......TEDE ma racje: w PL jest więcej S-Linów i MPowerów niż fabryka dała:polew:

Opublikowano
Opublikowano

trzeba był 100zł dorzucić do przetwornic d2s :wink:

Opublikowano
:kox::kox::kox::kox:
Opublikowano
Opublikowano

panowie musze znalesc czesc jedna ale nie wiem jak to nazwac..poszukuje takiego(modulu) co sie znajduje na alternatorze tzn stojac przodem do auta to cos znajduje sie na jego tyle jak by od strony szyby podpieta jest do tego czegos wtyczka...hehe jakie kalambury :D musze to kupic nowe bo wali mi bledami

z gory dziekuje za pomoc

Opublikowano

podaj kod błędu i będzie prościej:wink:

Opublikowano

Teraz nie wiem, czy brać te palniki, czy nie :whistling:

trzeba był 100zł dorzucić do przetwornic d2s :wink:

Gwerty...

Opublikowano

Teraz nie wiem, czy brać te palniki, czy nie :whistling:

trzeba był 100zł dorzucić do przetwornic d2s :wink:

Gwerty...

ale co nie miał już d2s?? ja brałem d2s

Opublikowano

Teraz nie wiem, czy brać te palniki, czy nie :whistling:

trzeba był 100zł dorzucić do przetwornic d2s :wink:

Gwerty...

ale co nie miał już d2s?? ja brałem d2s

Nie wiem. Z tego co pamiętam (usuwałem wiadomości) pisał że lepiej brać D4S, bo lepsza dostępność i są tańsze? Czy coś takiego :facepalm:

Już wolę wydać te 300 zł za te 2 palniki oryginalne i mieć spokój..

Kurde, odstrasza mnie barwa tych palników - 4800k :/

Opublikowano

no ja dałem kolego 400zł za 2 palniki, ale czy są ori nie wiem:decayed:

Opublikowano

Np trudno, będzie trzeba wybulić. 4800k mocno się różni od 4300k? Dużo gorzej świeci?

Opublikowano

90zł za MCE z nr 8E0907279B to dobra cena?

Opublikowano

Artur dzięki za mini spota ale się kuźwa uśmiałem, pozdrów Sebe którego każdy w dupe j......e:grin:

Opublikowano

Nie wiem. Z tego co pamiętam (usuwałem wiadomości) pisał że lepiej brać D4S, bo lepsza dostępność i są tańsze? Czy coś takiego :facepalm:

Już wolę wydać te 300 zł za te 2 palniki oryginalne i mieć spokój..

Kurde, odstrasza mnie barwa tych palników - 4800k :/

D2S jest ich wiecej i cena jest lepsza. Ile płaciłeś za 2 przetwornice?

Możesz zawsze zamówic Chińczyka z allegro to zaoszczedzisz :)

Czemu odstrasza barwa 48K?

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.