Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Graty bedą dostępne po 11 sierpnia z racji że jadę na Vag Event Show irlandzki, więc sami rozumiecie że rozbiore auto po zlocie. A dostępne będą:

1. -RARYTAS zderzak S4 tył w komplecie z czujkami PDC i listwą ozdobną w czarnym macie (kolor LZ9W igła malowany rok temu

2. Zderzak przód w koplecie lub na częsci (zderzak, kratki, grile, zaślepki na spryki)

masz to kolego w moim kolorze :wink: zapodaj ceną za kompletne zderzaki :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fantowski piczo byłeś w Kielcach i nie dałeś znaku ???

Opublikowano
Fantowski piczo byłeś w Kielcach i nie dałeś znaku ???

a no byłem byłem :wink: nawet na dwa auta pojechaliśmy razem z pablo_ua4 :naughty:

Opublikowano
Fantowski piczo byłeś w Kielcach i nie dałeś znaku ???

a no byłem byłem :wink: nawet na dwa auta pojechaliśmy razem z pablo_ua4 :naughty:

a nie was..............................

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

i stado cyganów :polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi:Macie jakiś pomysł na miejscówke dla przetwornic HID pod halogeny?

+1

No dobra, ale gdzie pomysł?

+1 to znaczy ze ja tez sie do pytania dokladam :)

jutro rozbiore kratki i halo i bede rezal

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

:decayed::wink:

O kodowanie nikt nie pytal bo kazdy pewnie myslal ze to pierwsze sprawdziles:whistling::decayed:

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Takie tam z telefonu

image.jpg

Opublikowano

Też taką chce :slina:

Opublikowano

Jedyne 700 zl :decayed:

Opublikowano

Witam :siema:

czy ktoś z Was oklejał dekory folią 3M ?

Mam z nią problem, że mi trochę odłazi na ostrych kątach ...

Macie na to jakieś rozwiązania ??

Opublikowano

Uzywasz do tego suszarki z goracym nawiewem?

Opublikowano
Uzywasz do tego suszarki z goracym nawiewem?

Dogrzewam opalarką.

Na samym początku jest ok wygląda i trzyma się ładnie - podejrzewam, że problem się pojawia gdy autko stoi na słońcu - nagrzewa się w środku i folia na załamaniach zaczyna puszczać ...

Najgorzej to wygląda na dekorach - na zakończeniach nie ma zbyt wiele miejsca na zakładkę i tam właśnie puszcza ...

Opublikowano
Fantowski piczo byłeś w Kielcach i nie dałeś znaku ???

a no byłem byłem :wink: nawet na dwa auta pojechaliśmy razem z pablo_ua4 :naughty:

a nie was..............................

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

i stado cyganów :polew::polew::polew:

A Ty jakbyś się lepiej przedstawił to bym wiedział z kim mam do czynienia, a tak to cały czas myślałem co to za typ :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Toz to cham ze wsi jak i ja :) Gdzie on ma wyuczone sie przedstawic :) hehe

Opublikowano

Witam. Mam pytanko :naughty: ori czy podróba :eusathink:

rs4.jpg

Opublikowano

podroby

Opublikowano

i to brzydkie podróby :thumbdown:

Opublikowano
:bry: wlasnie wstalem :decayed:
Opublikowano

te co ja wkleilem to sa chyba ori z B8 i czy beda pasowaly do B6 ?:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.