Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak Ja zakladalem i moim osobistym zdaniem strata czasu i pieniedzy i lepiej odrazu wrzucic 320 lub 345mm

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Co tez zrobilem po jakims czasie i wpadly heble z S4 :naughty: i czuc za***ista roznice

Po co mi takie heble przy 130km i masie poniej 1400kg?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żeby zwiększyć masę nieresorowaną :decayed::kox::grin:

Opublikowano
Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak Ja zakladalem i moim osobistym zdaniem strata czasu i pieniedzy i lepiej odrazu wrzucic 320 lub 345mm

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Co tez zrobilem po jakims czasie i wpadly heble z S4 :naughty: i czuc za***ista roznice

Po co mi takie heble przy 130km i masie poniej 1400kg?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

To po co wogole zmieniac skoro producent auta wziol wszystko przekalkulowal i fabrycznie 288mm hamulce wystarczaja przy 130km i masie ponizej 1400kg :decayed:

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

Skoro producent zastosowal wieksze 312mm hamulce to znaczy , ze mial powod czyli wieksza moc lub np. mase pojazdu a skoro w Twoim aucie te parametry nie ulegly zmianie to nie widze potrzeby zmieniac na inne a nizeli fabryczne.

Opublikowano
Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak Ja zakladalem i moim osobistym zdaniem strata czasu i pieniedzy i lepiej odrazu wrzucic 320 lub 345mm

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Co tez zrobilem po jakims czasie i wpadly heble z S4 :naughty: i czuc za***ista roznice

Po co mi takie heble przy 130km i masie poniej 1400kg?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

To po co wogole zmieniac skoro producent auta wziol wszystko przekalkulowal i fabrycznie 288mm hamulce wystarczaja przy 130km i masie ponizej 1400kg :decayed:

---------- Post dopisany at 00:32 ---------- Poprzedni post napisany at 00:28 ----------

Skoro producent zastosowal wieksze 312mm hamulce to znaczy , ze mial powod czyli wieksza moc lub np. mase pojazdu a skoro w Twoim aucie te parametry nie ulegly zmianie to nie widze potrzeby zmieniac na inne a nizeli fabryczne.

Też tak kiedyś myślałem... Do czasu aż miałem wizytę u dr. Devastationa :grin:

---------- Post dopisany at 01:59 ---------- Poprzedni post napisany at 01:56 ----------

...dlatego napiszę Ci wprost - mylisz się :decayed:

Opublikowano

Siemka ;)

Opublikowano
:siema::siema: z ranca :decayed:
Opublikowano
:siema::kawa:
Opublikowano
Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak Ja zakladalem i moim osobistym zdaniem strata czasu i pieniedzy i lepiej odrazu wrzucic 320 lub 345mm

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Co tez zrobilem po jakims czasie i wpadly heble z S4 :naughty: i czuc za***ista roznice

Po co mi takie heble przy 130km i masie poniej 1400kg?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Widziałeś mój filmik parę stron wcześniej? Poza tym przy tej Twojej 19stce wypadałoby żeby tam było widać jakiś hamulec a nie bębny :decayed:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak Ja zakladalem i moim osobistym zdaniem strata czasu i pieniedzy i lepiej odrazu wrzucic 320 lub 345mm

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Co tez zrobilem po jakims czasie i wpadly heble z S4 :naughty: i czuc za***ista roznice

Po co mi takie heble przy 130km i masie poniej 1400kg?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Widziałeś mój filmik parę stron wcześniej? Poza tym przy tej Twojej 19stce wypadałoby żeby tam było widać jakiś hamulec a nie bębny :decayed:

Nie widziałem ale widziałem ten wczesniejszy gdzie Ci goście wyjechali:wink: No wiadomo że większy hebel daje radę ale za bardzo nie będę inwestował w to auto a 312mm mam za 300zł:wink: Zaciski odmaluje na czarno albo szaro jakoś to będzie wyglądało:wink:

Opublikowano
Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak Ja zakladalem i moim osobistym zdaniem strata czasu i pieniedzy i lepiej odrazu wrzucic 320 lub 345mm

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Co tez zrobilem po jakims czasie i wpadly heble z S4 :naughty: i czuc za***ista roznice

Po co mi takie heble przy 130km i masie poniej 1400kg?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Widziałeś mój filmik parę stron wcześniej? Poza tym przy tej Twojej 19stce wypadałoby żeby tam było widać jakiś hamulec a nie bębny :decayed:

Nie widziałem ale widziałem ten wczesniejszy gdzie Ci goście wyjechali:wink: No wiadomo że większy hebel daje radę ale za bardzo nie będę inwestował w to auto a 312mm mam za 300zł:wink: Zaciski odmaluje na czarno albo szaro jakoś to będzie wyglądało:wink:

Ten mam na myśli :wink: to za 500zł masz 320mm a siła hamowania nie porównywalna, sam to kiedyś przechodziłem :whistling:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:

:drunk:

Opublikowano
Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak Ja zakladalem i moim osobistym zdaniem strata czasu i pieniedzy i lepiej odrazu wrzucic 320 lub 345mm

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Co tez zrobilem po jakims czasie i wpadly heble z S4 :naughty: i czuc za***ista roznice

Po co mi takie heble przy 130km i masie poniej 1400kg?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Widziałeś mój filmik parę stron wcześniej? Poza tym przy tej Twojej 19stce wypadałoby żeby tam było widać jakiś hamulec a nie bębny :decayed:

Nie widziałem ale widziałem ten wczesniejszy gdzie Ci goście wyjechali:wink: No wiadomo że większy hebel daje radę ale za bardzo nie będę inwestował w to auto a 312mm mam za 300zł:wink: Zaciski odmaluje na czarno albo szaro jakoś to będzie wyglądało:wink:

Ten mam na myśli :wink: to za 500zł masz 320mm a siła hamowania nie porównywalna, sam to kiedyś przechodziłem :whistling:

Tomek ale 320mm masz zaciski z jarzmami za 500zł jak dobrze trafisz:wink: A gdzie tu tarcze i klocki:whistling:

Opublikowano
Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak Ja zakladalem i moim osobistym zdaniem strata czasu i pieniedzy i lepiej odrazu wrzucic 320 lub 345mm

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Co tez zrobilem po jakims czasie i wpadly heble z S4 :naughty: i czuc za***ista roznice

Po co mi takie heble przy 130km i masie poniej 1400kg?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Widziałeś mój filmik parę stron wcześniej? Poza tym przy tej Twojej 19stce wypadałoby żeby tam było widać jakiś hamulec a nie bębny :decayed:

Nie widziałem ale widziałem ten wczesniejszy gdzie Ci goście wyjechali:wink: No wiadomo że większy hebel daje radę ale za bardzo nie będę inwestował w to auto a 312mm mam za 300zł:wink: Zaciski odmaluje na czarno albo szaro jakoś to będzie wyglądało:wink:

Ten mam na myśli :wink: to za 500zł masz 320mm a siła hamowania nie porównywalna, sam to kiedyś przechodziłem :whistling:

Tomek ale 320mm masz zaciski z jarzmami za 500zł jak dobrze trafisz:wink: A gdzie tu tarcze i klocki:whistling:

Jak dobrze poszukasz to znajdziesz kpl przy 320mm ta często klocków nie wymieniasz, bo tam rzadziej używasz hamulca :decayed:

Opublikowano
Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak Ja zakladalem i moim osobistym zdaniem strata czasu i pieniedzy i lepiej odrazu wrzucic 320 lub 345mm

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Co tez zrobilem po jakims czasie i wpadly heble z S4 :naughty: i czuc za***ista roznice

Po co mi takie heble przy 130km i masie poniej 1400kg?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Widziałeś mój filmik parę stron wcześniej? Poza tym przy tej Twojej 19stce wypadałoby żeby tam było widać jakiś hamulec a nie bębny :decayed:

Nie widziałem ale widziałem ten wczesniejszy gdzie Ci goście wyjechali:wink: No wiadomo że większy hebel daje radę ale za bardzo nie będę inwestował w to auto a 312mm mam za 300zł:wink: Zaciski odmaluje na czarno albo szaro jakoś to będzie wyglądało:wink:

Ten mam na myśli :wink: to za 500zł masz 320mm a siła hamowania nie porównywalna, sam to kiedyś przechodziłem :whistling:

Tomek ale 320mm masz zaciski z jarzmami za 500zł jak dobrze trafisz:wink: A gdzie tu tarcze i klocki:whistling:

500?? :decayed:

za 200 kupisz komplet zaciski z jarzmami, tylko trzeba się rozejrzeć :whistling:

Opublikowano
:siema::siema:
Opublikowano
Zakładał ktoś u siebie heble 312mm z 288mm? Czuć poprawę?

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Tak Ja zakladalem i moim osobistym zdaniem strata czasu i pieniedzy i lepiej odrazu wrzucic 320 lub 345mm

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

Co tez zrobilem po jakims czasie i wpadly heble z S4 :naughty: i czuc za***ista roznice

Po co mi takie heble przy 130km i masie poniej 1400kg?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Widziałeś mój filmik parę stron wcześniej? Poza tym przy tej Twojej 19stce wypadałoby żeby tam było widać jakiś hamulec a nie bębny :decayed:

Nie widziałem ale widziałem ten wczesniejszy gdzie Ci goście wyjechali:wink: No wiadomo że większy hebel daje radę ale za bardzo nie będę inwestował w to auto a 312mm mam za 300zł:wink: Zaciski odmaluje na czarno albo szaro jakoś to będzie wyglądało:wink:

Ten mam na myśli :wink: to za 500zł masz 320mm a siła hamowania nie porównywalna, sam to kiedyś przechodziłem :whistling:

Tomek ale 320mm masz zaciski z jarzmami za 500zł jak dobrze trafisz:wink: A gdzie tu tarcze i klocki:whistling:

500?? :decayed:

za 200 kupisz komplet zaciski z jarzmami, tylko trzeba się rozejrzeć :whistling:

Wiem że Ty takie rzeczy wynajdujesz w takiej kasie :decayed: ja już trochę uśredniłem cenę :wink:

Opublikowano
Ale tu nie ma co uśredniać bo wala się tego setki w tych cenach

zacisk lewy przód przedni AUDI A6 C6 2.0 TFSI (3813137931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

To teraz już tylko Wandej musi zadecydować :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.