Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wygląda na powódź, zobaczcie na RNSe

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to mu nie poszło :grin:

sory, taki mamy klimat:decayed: :grin:

BTW Jozek,

Będziemy z Bieńkiem latać w niedzielę na płycie lotniska w Borsku z RT na II rundzie carstuff cup:wink:

Opublikowano
180max max.

na allegro wołają od 300 w górę! znalazłem za 220 z wysyłem i się zastanawiam :jerk:

Mam taki MCE F, już poszło PW :wink:

Opublikowano
180max max.

na allegro wołają od 300 w górę! znalazłem za 220 z wysyłem i się zastanawiam :jerk:

Mam taki MCE F, już poszło PW :wink:

załatwione :drinks:

Opublikowano
Audi RS6 46500.00 PLN. Lubań - otoMoto.pl

kuźwa takie fajne auto ale ten środek ? WTF ? Długo stało czy co ?

Oddajesz dobremu czyścicielowi i masz środek jak nówka:wink: szkoda że tam tylko automaty były:kwasny:

sam bym sobie to wyczyścił tylko ciekawe dlaczego taki syf.

Żona dowiedziała się o kochance i pocisła zielonym sprayem po konsoli :decayed:

Opublikowano

pany idzie jakoś ładnie dremelem czy czymś podobnym wyciąć dziury na wydechy w dokładce? Kurcze bo wisi ta dieslowska za 300zł na allegro i się zastanawiam:mysli:

Opublikowano

Patrz auto Adamooooo

Opublikowano
Patrz auto Adamooooo

No właśnie wiem że on taką rzeźbę ma. Raz widziałem ten bolid z bliska ale pokazywał mi inne frykasy w aucie niż dokładka tył:decayed:

Opublikowano

BTW Jozek,

Będziemy z Bieńkiem latać w niedzielę na płycie lotniska w Borsku z RT na II rundzie carstuff cup:wink:

o której tam ? Bym wpadł :naughty: wjazd główną bramą ?

Opublikowano

Ktoś jedzie na to Nocne Latanie:naughty:

Opublikowano

BTW Jozek,

Będziemy z Bieńkiem latać w niedzielę na płycie lotniska w Borsku z RT na II rundzie carstuff cup:wink:

o której tam ? Bym wpadł :naughty: wjazd główną bramą ?

główną bramą, wszystko jest załatwione z właścicielem terenu,

zaczynamy latanie od 10 rano:wink:

Opublikowano

NOWA GAŁKA MIESZEK AUDI A3 8L 01-03r. SKÓRA S-LINE (3912223372) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

naciagne to na ramke a4?

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

ew co powiecie na to :

NOWA GAŁKA AUDI A3 S-LINE SKÓRZANY MIESZEK ORYG! (3856174646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

józek znasz? :naughty::grin:

Opublikowano
józek znasz? :naughty::grin:

o kuzwa Zenon pocisnoł:decayed::banan::banan:

Opublikowano
józek znasz? :naughty::grin:

o kuzwa Zenon pocisnoł:decayed::banan::banan:

Zenek zawsze był przeskurwysyn :dancing::banan:

Opublikowano
józek znasz? :naughty::grin:

o kuzwa Zenon pocisnoł:decayed::banan::banan:

Aiiiiiiiiiiii Aiiiiii w seru mi grajjjjjjj :grin:

Opublikowano

BTW Jozek,

Będziemy z Bieńkiem latać w niedzielę na płycie lotniska w Borsku z RT na II rundzie carstuff cup:wink:

o której tam ? Bym wpadł :naughty: wjazd główną bramą ?

główną bramą, wszystko jest załatwione z właścicielem terenu,

zaczynamy latanie od 10 rano:wink:

eee no panowie teraz jak jestem uziemiona to wy z takimi propozycjami wyjezdzacie:facepalm:

Opublikowano

BTW Jozek,

Będziemy z Bieńkiem latać w niedzielę na płycie lotniska w Borsku z RT na II rundzie carstuff cup:wink:

o której tam ? Bym wpadł :naughty: wjazd główną bramą ?

główną bramą, wszystko jest załatwione z właścicielem terenu,

zaczynamy latanie od 10 rano:wink:

myślę że wpadnę, do której będzie impreza? :naughty:

józek znasz? :naughty::grin:

tego nie znam :naughty::banan::banan::banan:

Opublikowano

wasze zdr Załoga

Opublikowano

:hi:

Panowie mam szybkie pytanie

kiedyś gdzieś na forum widziałem jak jeden Rusek robił sobie przyciemniane szyby z przodu za pomocą plexi

pokierujcie mnie gdzie to może siedzieć,

bo się pogubiłem

podziękował

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.