Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ok byl bym dźwięczny w końcu mam magnes na ci***

-hej mala zobacz jakiego mam kompasa,

-hihi a dlaczego on pokazuje C??

- a no dlatego kochanie ze wskazuje kierunek w ktorym sie udamy!

- a jaki ?

- twoje cycki

lool

:kox::kox::kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co tam jak szaleć to szaleć lotka S4

51432d8b9e790b6dm.jpg

Opublikowano

Panowie gdzie szukać jakie powinno być ciśnienie na tłkokach w 1.9tdi awx ??

Opublikowano
A ja mam taki sofcik pl do leda którego nie skasują ci żadne mapy nawet za 20 lat sw0800 :wink:

Wystarczy że w przyszłym roku wyjdą mapy z nowym softem bez którego mapa nie ruszy i jesteś w kropce. Zmiana oznaczenia softu na sw0800 lub sw1010 nic nie da :wink:

Co ty gadasz , soft wgrałem jak jeszcze miałem mapy z 2013 , teraz mam na 2014 i wszystko lata bez problemu :wink: więc nie wiem kto ci takich rzeczy naopowiadał

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

I ja tego softu nie zmianiałem , dostałem z forum audimaniac tu w UK

Bo mapa 2014 działa na sofcie z 2013 ale nigdy nie wiesz co będzie na 2015. Na zwykłym RNS-E nie odpalisz mapy 13/14 bez softu min. 0650 :wink:

Przecież jak włożysz do zwykłego mapy 2013/14 to samo sie aktualizuje do 0650 :wink::decayed:

Panie ale my piszemy o ori mapach czy jakimś backupie za 50zł bo to dwa różne pojęcia :wink:

Opublikowano
A ja mam taki sofcik pl do leda którego nie skasują ci żadne mapy nawet za 20 lat sw0800 :wink:

Wystarczy że w przyszłym roku wyjdą mapy z nowym softem bez którego mapa nie ruszy i jesteś w kropce. Zmiana oznaczenia softu na sw0800 lub sw1010 nic nie da :wink:

Co ty gadasz , soft wgrałem jak jeszcze miałem mapy z 2013 , teraz mam na 2014 i wszystko lata bez problemu :wink: więc nie wiem kto ci takich rzeczy naopowiadał

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

I ja tego softu nie zmianiałem , dostałem z forum audimaniac tu w UK

Bo mapa 2014 działa na sofcie z 2013 ale nigdy nie wiesz co będzie na 2015. Na zwykłym RNS-E nie odpalisz mapy 13/14 bez softu min. 0650 :wink:

Przecież jak włożysz do zwykłego mapy 2013/14 to samo sie aktualizuje do 0650 :wink::decayed:

Panie ale my piszemy o ori mapach czy jakimś backupie za 50zł bo to dwa różne pojęcia :wink:

A czym się różni backup od ori :decayed: olać temat :wink:

Opublikowano
A ja mam taki sofcik pl do leda którego nie skasują ci żadne mapy nawet za 20 lat sw0800 :wink:

Wystarczy że w przyszłym roku wyjdą mapy z nowym softem bez którego mapa nie ruszy i jesteś w kropce. Zmiana oznaczenia softu na sw0800 lub sw1010 nic nie da :wink:

Co ty gadasz , soft wgrałem jak jeszcze miałem mapy z 2013 , teraz mam na 2014 i wszystko lata bez problemu :wink: więc nie wiem kto ci takich rzeczy naopowiadał

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

I ja tego softu nie zmianiałem , dostałem z forum audimaniac tu w UK

Bo mapa 2014 działa na sofcie z 2013 ale nigdy nie wiesz co będzie na 2015. Na zwykłym RNS-E nie odpalisz mapy 13/14 bez softu min. 0650 :wink:

Przecież jak włożysz do zwykłego mapy 2013/14 to samo sie aktualizuje do 0650 :wink::decayed:

Panie ale my piszemy o ori mapach czy jakimś backupie za 50zł bo to dwa różne pojęcia :wink:

A czym się różni backup od ori :decayed: olać temat :wink:

backup możesz zrobić z samymi mapami i z mapami z softem , ori to wiadomo ori

ale jak piszesz olać temat :wink:

Opublikowano

Kto mi powie od jakiej wersji jest spoiler o numerze 8E5 827 933 A?

Opublikowano

Witam:hi: Jakie polecacie w przystępnej cenie wahacze do audi a4 b6 1.9 TDI, mam zawieszenie 1BA??

Opublikowano

jestem rozjebany na łopatki, RS z korbami z tyłu :facepalm:

mobile.de

Opublikowano
Kto mi powie od jakiej wersji jest spoiler o numerze 8E5 827 933 A?

s-line sedan

Opublikowano
Kto mi powie od jakiej wersji jest spoiler o numerze 8E5 827 933 A?

s-line sedan

Dzięki Arturo:wink: a bez końcówki A jest ok S4?

Opublikowano
jestem rozjebany na łopatki, RS z korbami z tyłu :facepalm:

mobile.de

nie pjerdol, że to żółte coś na fotelach i boczkach wyszło z fabryki, bo kupie mondeo.

Opublikowano

tak to z pakietu exclusive

Opublikowano
tak to z pakietu exclusive

sprzedam b6/zamienie na mondeo.

Opublikowano
tak to z pakietu exclusive

sprzedam b6/zamienie na mondeo.

moze byc transit ?

:decayed:

Opublikowano
Ostrzeżenia0/2 (40)

ładnie komuś doj**ałeś :polew:

Opublikowano
Ostrzeżenia0/2 (40)

ładnie komuś doj**ałeś :polew:

podobnie jak mikaszi:grin: podobno spam i sprzedaż bez uprawnień szkoda słów:facepalm:

Opublikowano
Ostrzeżenia0/2 (40)

ładnie komuś doj**ałeś :polew:

podobnie jak mikaszi:grin: podobno spam i sprzedaż bez uprawnień szkoda słów:facepalm:

ale jak szkoda słow , walisz w ciekawych aukcjach swoja własna aukcje , nieuwazasz ze to troche nieteges???

Opublikowano
Ostrzeżenia0/2 (40)

ładnie komuś doj**ałeś :polew:

podobnie jak mikaszi:grin: podobno spam i sprzedaż bez uprawnień szkoda słów:facepalm:

No to drugie by się zgadzało:whistling: poczytaj regulamin:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.