Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak by ktoś chciał mam lusterko z kompasem czarne b6 :D

Spadaj:przebiegly:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Przygarnął bym fotele z tej czerwonej B6.

Ale jak już takie znajdę to są bez elektryki:/

Opublikowano

Panowie, podpowiedzcie proszę, jak wyciągnąć 20-pinową czarną kostkę ze słupka? W jaki sposób ją odblokować? Tym różowym plastikiem?

Opublikowano

To i ja zapytam wielka jest filozofia z przełożeniem czujników od samopoziomu z angola do naszej fury? Domyślam się, że czujniki są po innej stronie niż w naszych autkach. Czyli pewnie trzeba przerobić mocowania? Dużo z tym roboty?

Opublikowano

To i ja zapytam wielka jest filozofia z przełożeniem czujników od samopoziomu z angola do naszej fury? Domyślam się, że czujniki są po innej stronie niż w naszych autkach. Czyli pewnie trzeba przerobić mocowania? Dużo z tym roboty?

wszystko jest tak samo, p&p

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Panowie, podpowiedzcie proszę, jak wyciągnąć 20-pinową czarną kostkę ze słupka? W jaki sposób ją odblokować? Tym różowym plastikiem?

to rózowe robi za blokadę przed wyciągnieciem wiec musisz to przesunąć.... tylko nie pamiętam w które mańke :facepalm:

Opublikowano

Panowie, podpowiedzcie proszę, jak wyciągnąć 20-pinową czarną kostkę ze słupka? W jaki sposób ją odblokować? Tym różowym plastikiem?

to rózowe robi za blokadę przed wyciągnieciem wiec musisz to przesunąć.... tylko nie pamiętam w które mańke :facepalm:
Już ogarnąłem - przesuwa się w stronę wnętrza, dzięki :hi:
Opublikowano

Panowie szukam kontaktu do kogos kto może załatwic jakies upusty w ASO audi potrzebuje jedna czesc do S8 (w aso krzykneli 9000zł) jak ktos załatwi cos taniej dostanie kase za fatyge prosze info na PW :)

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

jest gdzieś temat spodów lusterek z C6 tych z ledami ? Kurde szukam i szukam :kwasny:

Opublikowano

A w czym masz problem???

Wszystko p&p prawie lekki szlif. Metalowej podstawy i tyle no i podłączenie to już według uznania lampka wnętrza lub halogeny

w dziale b8 warsztat tez są informacje

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Pany kto sprzedawał przekaźniki do klimatronika z B7 żeby tylna szyba grzała?

Opublikowano

Stichy :hi:

Opublikowano

Pany kto sprzedawał przekaźniki do klimatronika z B7 żeby tylna szyba grzała?

przechodzisz z 1 din na 2 din ???

wcale nei jest potrzebny jest fajniejszy sposób :)

Opublikowano

Pany kto sprzedawał przekaźniki do klimatronika z B7 żeby tylna szyba grzała?

przechodzisz z 1 din na 2 din ???

wcale nei jest potrzebny jest fajniejszy sposób :)

Nie chodzi o 1 czy 2 din poprostu chce wymienić bebechy żeby mieć temp. od 16 stopni i wiem że szyba tylna nie będzie grzała i ktoś sprzedawał przekaźniki... czyli Stichy? ok dzięki :hi:

A jaki to sposób jak możesz podpowiedzieć?

Opublikowano

Pany kto sprzedawał przekaźniki do klimatronika z B7 żeby tylna szyba grzała?

przechodzisz z 1 din na 2 din ???

wcale nei jest potrzebny jest fajniejszy sposób :)

Nie chodzi o 1 czy 2 din poprostu chce wymienić bebechy żeby mieć temp. od 16 stopni i wiem że szyba tylna nie będzie grzała i ktoś sprzedawał przekaźniki... czyli Stichy? ok dzięki :hi:

A jaki to sposób jak możesz podpowiedzieć?

Andrei też. A na uj Ci te 16 stopni? dajesz low i jedziesz :banan: 16 stopni przy sprawnej klimie to lodowka :facepalm:

Opublikowano

Szukaj z koncówki produkcji b6 i nie trzeba przekaźników.

Btw. Wladi na cholerę Ci to?? Ja mam i nigdy poniżej 19 nie zszedłem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

No trafił w moje ręce taki klimatron i pomyślałem żeby przełożyć bebechy...nie mówię jak są upały ale np jesienią jak jest ustawiony na 18 stopni to za ciepło dla mnie :grin: a jak już mam taki to czemu by nie założyć takiego :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.