Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Tydzień temu byłem na ćwiczeniach w wojsku, a mojej kobiecie odpadło tylne lewe koło :( Akurat zjeżdżała na pobocze, więc prawie nic się nie stało. Prawie. 1 śruba zerwała/naderwała gwint w piaście. Co robić? Koło obecnie trzyma się na 4 śrubach.

6060a5af6f2f04bdgen.jpg

5948afd06026b113gen.jpg

Zdjęcia autorstwa mojej Dupki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Pany orientuje się ktoś co to może być? auto bardzo kurzy jak się mu da po garach, nie było chipa jeszcze, egr czysty, kolektor czysty ale jest fajny myk. Jak odpinam rurkę od egr to cisza, nie kopci no może troszeczkę ale to jak każdy diesel jak mu się walnie sandała. Ale 90% mniej niż jak rurka jest podpięta. Egr jest zwalony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli kielichy całe i tylko zawieche z amorami wystarczy zmienic + nowa blacharka na przod to autko jeszcze byloby OK, nawet poduchy całe wiec kwestia jak bardzo powyginało podwozie

oski wyrwane sa, a co do kielichow to nie wiadomo bo wlasciciel auta w szpitalu jest i nikt maski nie podnosil no ale bede wiedzial bo to kumpel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki imbus wchodzi do nakrętki od gwintu KW inox? Chodzi mi o tył a nie chcę mi się tego mierzyć to bym od razu z kluczem do roboty przystąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany orientuje się ktoś co to może być? auto bardzo kurzy jak się mu da po garach, nie było chipa jeszcze, egr czysty, kolektor czysty ale jest fajny myk. Jak odpinam rurkę od egr to cisza, nie kopci no może troszeczkę ale to jak każdy diesel jak mu się walnie sandała. Ale 90% mniej niż jak rurka jest podpięta. Egr jest zwalony?

Siemka, nikt nic w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka cena za maje b6 zalezy mi sprzedac bo firme otwieram ale tez nie mam zamiaru robic prezentow

dam czy tysionce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka cena za maje b6 zalezy mi sprzedac bo firme otwieram ale tez nie mam zamiaru robic prezentow

dam czy tysionce
swap jednak?:decayed:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...