Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Krajobrazy chcesz robic 70-300 ? :D

Olej kita, kup 100d do tego tamrona 17-50 f2.8 i będzie ok jak dla początkującego

kupić samo body 100D? nie mam za dużego pola manewru tutaj niestety. krajobrazy głównie bym chciał robić ale na zoomie też mi zależy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Krajobrazy chcesz robic 70-300 ? :D

Olej kita, kup 100d do tego tamrona 17-50 f2.8 i będzie ok jak dla początkującego

Źle się wypowiedziałem, bardziej chodziło mi o zdjęcia krajobrazów, obiektów z daleka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzela się :D rowniez posiadam Nikona D5100 z obiektywem 18-105 i śmiało polecam

Wysłane z mojego Szajsunga

Tak, tylko za chiny tutaj nie mogę znaleźć samego body d5100 a w zestawie jest tylko 18-55, wiec nie wiem czy jest sens do niego dokupić 18-105 czy 55-200.

Zależy do czego i gdzie będziesz używał aparatu. Bardziej portrety i zdjęcia raczej z bliska to 18-105 jest rewelka, natomiast krajobrazy, to już najlepiej 70-300.

55-200, to taki nijaki obiektyw. Kup sobie w pakiecie z 18-105, a z czasem dokup sobie 70-300 i masz komplecik

Jak będziesz chciał się pobawić fotografią, to wówczas jakiś szeroki kąt, lub mocniej czyli rybie oczko.........temat rzeka, podobnie jak rezanie w naszych karocach :grin:

Gdyby było samo body d5100 to bym brał od razu z 18-105 ale nie ma, jest tutaj tylko z kitem 18-55. Niby tez spoko ale co by do tego dokupić? Jest jeszcze d3200 i tutaj jest samo body. Więc mógłbym wziąć z 18-105. Co myślicie o d3200?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krajobrazy chcesz robic 70-300 ? :D

Olej kita, kup 100d do tego tamrona 17-50 f2.8 i będzie ok jak dla początkującego

kupić samo body 100D? nie mam za dużego pola manewru tutaj niestety. krajobrazy głównie bym chciał robić ale na zoomie też mi zależy

70-300 robi dosyć ładne zdjęcia, oczywiście kwestia opanowania parametrów, pogody no i chęci.Tj max obiektyw do którego nie potrzebujesz statywu, takie zdjęcia jeszcze wyglądają. No chyba, że jesteś po imprezce.

Swoją drogą, to statyw fajna sprawa, więc będziesz miał wydatki.

Ale kolega Slo dobrze prawi, częściej używasz 17-50, niż 70-300

Najlepszym wyborem na początek będzie 18-105 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał nowe body + używane szkła

Zestawik 100d + Tamron 17-50 f2.8 lub Sigma 18-50 f2.8

do tego 50mm f1.8 i w przyszłości jakiś spacerzoom i juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, czy silniczki z modułem z końcówką H ogarną składane lusterka i fotochromy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał nowe body + używane szkła

Zestawik 100d + Tamron 17-50 f2.8 lub Sigma 18-50 f2.8

do tego 50mm f1.8 i w przyszłości jakiś spacerzoom i juz

Pany powtarzam, nie wchodzą w grę na chwilę obecną używki. Żyję w Szwajcarii i nie mam tutaj takich portali jak allegro. Tylko to co Wam piszę mam do dyspo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bierz to co mówie nowe. Postaw na jasność obiektywów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, czy silniczki z modułem z końcówką H ogarną składane lusterka i fotochromy?

Niet

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ogarnia ktoś diagnostykę? Oglądałem dzisiaj A4 1.8T. Na początku skasowałem wszystkie błędy, przejechałem się i spojrzałem w VCDSa. Rezultat:

17963 - Przekroczone maksymalne ciśnienie doładowania P1555 - 35-00 -

17700 - Termostat zaprogramowanego chłodzenia silnika (F265) P1292 - przerwa - Sporadyczny

Ktoś coś? To pierwsze to coś z zaworem DV? Poważna usterka? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś zaciski 345 z jarzmami osłonami i blaszkami full serwis ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzela się :D rowniez posiadam Nikona D5100 z obiektywem 18-105 i śmiało polecam

Wysłane z mojego Szajsunga

Tak, tylko za chiny tutaj nie mogę znaleźć samego body d5100 a w zestawie jest tylko 18-55, wiec nie wiem czy jest sens do niego dokupić 18-105 czy 55-200.

Ja zrezygnowałem z Kitowego 18-55 i odrazu zainwestowałem w 105 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś namiary na kogoś, kto ma na sprzedaż kubełki a4 b6 w skórze "buffalo" w full elektryce do sedana, kanapa składana, mcdonald i inne wodotryski mile widziane :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...