Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdz lepiej jakie parametry do dynometa wpisal :D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chętny ktoś na klimatronica z b7 1DIN, wytarty tylko przycisk off a reszta ideał albo concert II w idealnym stanie?

Opublikowano

Armi to wtryski AL nie są ori w AVF?? Jeżeli nie to AL-ki też są dołożone ;).

Stroił znajomy, który rozkręca biznes i posiada hamownie drogową.

Ja do zimowego setupu czekam na pierwszy śnieg :P

seryjnie w AVF siedzą AR albo BA.

Opublikowano

Myślałem że AL, cóż, ktoś musiał kiedyś zmienić, plus dla mnie :D.

Jutro podjadę po wykres to go wkleję ;)

Powiem tylko że wróciło to A4 z czasów 2.5TDi i jazda znów sprawa przyjemność. Dodatkowo dwie osoby już powiedziały że z zewnątrz zaczął chodzić lepiej, nie jak ciągnik. Po prostu silnik wykazuje większą kulturę pracy.

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Oo akurat sie przewinal temat hebli to mam pytanko, czy przy przejsciu z 288mm na 312mm wystarczy faktycznie zmienic tylko jarzma i tarcze i czy roznica w hamowaniu jest jakas znaczna/odczuwalna? Czy od 3.0 ASN podejda do mnie do AVFa bez problemu? Tak wiem, ze nie ma sensu i lepiej 320mm od razu zakladac ;) jednak chcialbym wiedziec. No i czy przy tych 312mm zaloze felgi 16' biedronki ? Do 320mm jaka musi byc min. felga?

Tak, nie, tak, tak, biedronki :decayed:

Opublikowano

da radę zapakować 19' 9j et29 do b6 na 1BV?

Edytowane przez slo

Opublikowano

Odpowiada sie calym zdaniem. :D

Opublikowano

Panowie czy do wymiany odbiornika radiowego 8K0919145A w sedanie trzeba demontować tylny zderzak czy jedynie odchylić?? I z której strony jest ten odbiornik?

Opublikowano

Panowie co daje ta palemka na liczniku? Do czego służy ten odbiornik radiowy?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Namierza ufo :lol::lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano

Panowie co daje ta palemka na liczniku? Do czego służy ten odbiornik radiowy?

Naciapane z Zetki

automatycznie ustawia się data i godzina :)

Namierza ufo :lol::lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

:grin::grin::grin:

Opublikowano

Trzęba zdejmować ;)

Sent from my Iphone 6

Z prawej strony jest w sedanie?

Opublikowano

Panowie co daje ta palemka na liczniku? Do czego służy ten odbiornik radiowy?

Naciapane z Zetki

automatycznie ustawia się data i godzina :)

Namierza ufo :lol::lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

:grin::grin::grin:
Dzięki Jozwa [emoji1] a jakiś problem z zamontowaniem tego jest? Jest gdzieś DIY na temat palemki?

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Panowie co daje ta palemka na liczniku? Do czego służy ten odbiornik radiowy?

Naciapane z Zetki

automatycznie ustawia się data i godzina :)

Namierza ufo :lol::lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

:grin::grin::grin:
Dzięki Jozwa [emoji1] a jakiś problem z zamontowaniem tego jest? Jest gdzieś DIY na temat palemki?

Naciapane z Zetki

Musisz do Frankfurtu jechać żeby Ci sygnał ospalili:decayed: Ty mordo nie mam żadnego zestawu 320mm:bag:

Mój dostawca ma tylko 345mm a te ciężko sprzedać:kwasny:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

da radę zapakować 19' 9j et29 do b6 na 1BV?

Chcesz żeby zdjęcia koz Ci wklejali w temacie?:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Panowie, potrzebuje wtyczke 8E0 971 833 z kawałkami kabelków do lusterka foto z B6, ma ktoś na zbyciu.

Znalazłem na allegro, ale ktoś mnie uprzedził....coś takiego jak w aukcji:

http://allegro.pl/8e0971833-wtyczka-zlacze-vw-audi-skoda-seat-i4748586616.html

Opublikowano

da radę zapakować 19' 9j et29 do b6 na 1BV?

Chcesz żeby zdjęcia koz Ci wklejali w temacie? :decayed:

Tapnięte z SGS5

oj no. tragedii nie ma :D

Opublikowano

Panowie, potrzebuje wtyczke 8E0 971 833 z kawałkami kabelków do lusterka foto z B6, ma ktoś na zbyciu.

Znalazłem na allegro, ale ktoś mnie uprzedził....coś takiego jak w aukcji:

http://allegro.pl/8e0971833-wtyczka-zlacze-vw-audi-skoda-seat-i4748586616.html

Grzechu w Aso 20 zeta :wink:

Opublikowano

Wiem, ale może ktoś by miał gotowy z pinami :wink:

Opublikowano

Panowie co daje ta palemka na liczniku? Do czego służy ten odbiornik radiowy?

Naciapane z Zetki

automatycznie ustawia się data i godzina :)

Namierza ufo :lol::lol:

memory five wladi i wszystko jasne :-)

:grin::grin::grin:
Dzięki Jozwa [emoji1] a jakiś problem z zamontowaniem tego jest? Jest gdzieś DIY na temat palemki?

Naciapane z Zetki

Musisz do Frankfurtu jechać żeby Ci sygnał ospalili:decayed: Ty mordo nie mam żadnego zestawu 320mm:bag:

Mój dostawca ma tylko 345mm a te ciężko sprzedać:kwasny:

Tapnięte z SGS5

No to widzę że będzie ostry mod jak odrazu wpadnie 345 :wink: zabrakło by mi oleju żeby tam dojechać [emoji12]

Naciapane z Zetki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.