Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

walka z ledami.

co tam wsadzasz?
temat ogarnięty. czekam na fotki z lustra i zapodam :good:

czekamy ^_^
spokojna Twoja rozczochrana - w swoim cczasie :wink:
ciezko byc rozczochranym jak jest sie w połowie łysym :/ :) :) :)

:polew: :polew:

z czego rżysz ... Wole byc łysy niz jeździć 2,0 :P:)

...i grzywka sie na plecach zaczyna :grin:

az tak strasznie nie jest.... Chyba ;)

A ja wolałbym nie mieć włosów niż jeździć dieslem no ale jeszcze mam :decayed:

bo Ty po przeszczepie jestes ... Futro z pleców przeszczepiłes buhahah :D :D

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: panowie jak mam teraz opony 225/45 r18 na feli 8J a chce założyć teraz 255/55 to wejdzie bez problemu i będzie jakoś wyglądało? Nigdzie nie będzie obiecać?

Naciapane z Zetki

Po kiego Ci taki walec? Jakie masz ET bo może obcierać o zwrotnicę

A kupiłem na zimę w bd stanie i za piciedziast groszy dosłownie aż szkoda było nie kupić ;-) ale jak doszły i postawiłem kolo samochodu to załamka :facepalm: ale jak by nie obcieralo nigdzie to zimę się jakoś przemęczy [emoji1] ET 45

Naciapane z Zetki

Opublikowano

ja wymieniłem... Najgorzej ją odkręcić.. U mnie poszło bez ruszenia przodu

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

Pany jestem po przekładce na kierownicę multi od b7 i dziś zauważyłem , że klakson nie działa, dodam że multifunkcja działa, co może być przyczyną ?

Opublikowano

Wymieniał ktos łożysko wiskozy ? Planuje sie zabrac za to w bajblizszym czasie i czy da sie bez zdejmowania przodu ? Moze ktos cos ;)?

Sent from my Iphone 6

łap

https://www.dropbox.com/s/t8qo0i4fm75i23o/wisko.pdf?dl=0

i jeszcze wymiana łożyska w wiskozie

https://www.dropbox.com/s/ta7py0t5sd3d6z2/wisko2.pdf?dl=0

Opublikowano

mała zapowiedź... :wink:

9e682a0b07cb91622fe2a8066b4c1d41.jpg

ledy standardowo by bidzio, dekory by kaju [emoji111]️

Opublikowano

Pany jestem po przekładce na kierownicę multi od b7 i dziś zauważyłem , że klakson nie działa, dodam że multifunkcja działa, co może być przyczyną ?

up

Opublikowano

Pany jestem po przekładce na kierownicę multi od b7 i dziś zauważyłem , że klakson nie działa, dodam że multifunkcja działa, co może być przyczyną ?

up

Dobrze zakodowałeś kierę? Ja miałem zakodowaną na 4 ramienna mf b7 i nie działał też klakson a mf tak. Zerknij sobie :wink:

Opublikowano

mała zapowiedź... :wink:

9e682a0b07cb91622fe2a8066b4c1d41.jpg

ledy standardowo by bidzio, dekory by kaju [emoji111]️

burdello bum bum....... na razie mnie nie urzeka... jak pokazesz całość to może zmienie zdanie :D

Opublikowano

Pany jestem po przekładce na kierownicę multi od b7 i dziś zauważyłem , że klakson nie działa, dodam że multifunkcja działa, co może być przyczyną ?

up

Dobrze zakodowałeś kierę? Ja miałem zakodowaną na 4 ramienna mf b7 i nie działał też klakson a mf tak. Zerknij sobie :wink:

* 0?xxx: Kierownica

o 0 = standardowa (bez multifunkcji)

o 1 = kierownica trójramienna (sportowa)

o 2 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia

o 3 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu

o 4 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/telefonu/głosem

o 5 = kierownica wielofunkcyjna ze sterowaniem radia/głosem

* 0x?xx: Opcje

0 = Manualna przekładnia

o +1 = Tiptronic

* 0xx?x: Opcje komputera pokładowego i tempomatu

o 0 = komputer pokładowy i tempomat nie zainstalowane

o 1 = komputer pokładowy zainstalowany

o 2 = tempomat zainstalowany

o 4 = komputer pokładowy i tempomat zainstalowane

* 0xxx?: tylna wycieraczka (zależne od rodzaju nadwozia)

o 1 = tylna wycieraczka nie zainstalowana (Sedan/Cabriolet)

o 2 = tylna wycieraczka zainstalowana (Avant)

gdzie wybierasz 4 ramienną MF ? nie ma takiej opcji z tego co widzę w kodowaniu

Opublikowano

Mniej więcej w całej okazałości i przy pełnym oświetleniu wnętrza jest tak:

lBNixpr.jpg

kGQew2K.jpg

:wink:

Opublikowano

Kaju czerwone podświetlenie nad dekorami wygląda super :kox: jak na żywo?

zdejmnij jaska i zobacz czy pin Ci niespadł od klaksona , to jest na takich wsówkach :)

+1 :)

:bry:

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Mniej więcej w całej okazałości i przy pełnym oświetleniu wnętrza jest tak:

lBNixpr.jpg

kGQew2K.jpg

:wink:

Super wygląda :kox:

Albo cytując pewną osobę z fejsbuka: " całkiem zacnie" :decayed:

Edytowane przez Armi

Opublikowano

zastanawiam się jeszcze nad głównymi dekorami deski, ale to temat nie na dziś i nie na jutro, żeby sprawdzić, jak by wyglądało przedłużenie tej łuny przez całość auta :whistling:

Opublikowano

Ktoś może powiedzieć jak dobrać sprzęgiełko sprężarki klimy? Gdzie szukać nr sprężarki?

Edytowane przez wladi

Opublikowano

Ma ktoś numer spinek z tapicerki drzwi? Robię DIY z tymi dekorami, przyda się to info tam wrzucić... :whistling: aa i tak samo temat z demontażem boczków - byłbym wdzięczny!

Opublikowano

Kaju, fajnie wygląda to podświetlenie, ale ja bym się wściekł podczas jazdy :wink:

Opublikowano

Ktoś może powiedzieć jak dobrać sprzęgiełko sprężarki klimy? Gdzie szukać nr sprężarki?

z kanału od spodu, od strony silnika

Opublikowano

Ktoś może powiedzieć jak dobrać sprzęgiełko sprężarki klimy? Gdzie szukać nr sprężarki?

z kanału od spodu, od strony silnika

Dzięki a np tak żeby dobrać to sprzęgło jest inny sposób....Wandej możesz coś ogarnąć?

Ktoś może powiedzieć jak dobrać sprzęgiełko sprężarki klimy? Gdzie szukać nr sprężarki?

ylo kilka rodzajów

Sent from my Iphone 6

No właśnie wiem że jest kilka rodzajów ale jak dobrać?

Opublikowano

Ktoś może powiedzieć jak dobrać sprzęgiełko sprężarki klimy? Gdzie szukać nr sprężarki?

z kanału od spodu, od strony silnika

Dzięki a np tak żeby dobrać to sprzęgło jest inny sposób....Wandej możesz coś ogarnąć?

Ktoś może powiedzieć jak dobrać sprzęgiełko sprężarki klimy? Gdzie szukać nr sprężarki?

ylo kilka rodzajów

Sent from my Iphone 6

No właśnie wiem że jest kilka rodzajów ale jak dobrać?

po numerach sprężarki z klimy, powinieneś je widzieć jak zrzucisz osłonę silnika ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.