Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak Ty to sam wypijesz :ph34r:

On tego nie wypije to po prostu w niego wsiąknie :grin:
Cwiara jest jak żaba chłonie przez skore:decayed:

Tapnięte z SGS5

Nie o mnie tu mowa cycu tylko o panu gąbce :decayed:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak Ty to sam wypijesz :ph34r:

On tego nie wypije to po prostu w niego wsiąknie :grin:
Cwiara jest jak żaba chłonie przez skore:decayed:

Tapnięte z SGS5

Nie o mnie tu mowa cycu tylko o panu gąbce :decayed:

Ty to wogole jestes inna bajka. Na twoj widok przemytnicy zabarykadowali sie na mecie i krzyczeli ze zamkniete :grin::grin::grin:

Opublikowano

Przypon wolframowy,odcinałem kiedyś brewki od lamp bo były przyklejone nie wiadomo na co.

Opublikowano

Jak Ty to sam wypijesz :ph34r:

On tego nie wypije to po prostu w niego wsiąknie :grin:
Cwiara jest jak żaba chłonie przez skore:decayed:

Tapnięte z SGS5

Nie o mnie tu mowa cycu tylko o panu gąbce :decayed:

Podobna macie fizjologie podejrzewam :decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Niech będzie pochwa.... :hi:

Opublikowano

Niech będzie pochwa.... :hi:

Ilony [emoji12]

:siema:

ktora to? Znam?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Jak drogowe po drugim razie przełączania dopiero się włączą - wajcha do wymiany się szykuje? Po jednym przelaczeniu tylko mrygną, czasami załapie.

Wysłane z mojego LG-D802

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Jaki przychodzą gumy do mocowania górnej osłony silnika ?

Opublikowano

:hi:

Jak drogowe po drugim razie przełączania dopiero się włączą - wajcha do wymiany się szykuje? Po jednym przelaczeniu tylko mrygną, czasami załapie.

Wysłane z mojego LG-D802

miałem to samo, wymieniłem manetkę po miesiącu znów to samo , wystarczy rozebrać i wyczyścić styki i wszystko hula jak nowe ( chyba ze sa uszkodzone)

Opublikowano

wymieniłem manetkę

w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję

Opublikowano

Witam . Panowie kierownica o nr . 8E0124A z jakiego audi jest? Ma troche inne mocowanie klaksonu . 687a924f2083ee37d980ce20874f6bc9.jpg

I co te znaczki oznaczają :)04eadbed0f40c5c4f08c2aef2d025399.jpg

Opublikowano

panowie czy używał ktoś z Was spraya do przyciemniania szyb? możecie coś polecić?

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano

Żebyś zamontował fajere na prostych kołach

Sent from my Iphone 6

Dzięki . Pozostaje tylko pytanie odnośnie tego mocowania płytki klaxonu :) .
Opublikowano

Witam . Panowie kierownica o nr . 8E0124A z jakiego audi jest? Ma troche inne mocowanie klaksonu . 687a924f2083ee37d980ce20874f6bc9.jpg

I co te znaczki oznaczają :)04eadbed0f40c5c4f08c2aef2d025399.jpg

Chyba niepełny nr podałeś, zresztą 8E0 to A4

Opublikowano

wymieniłem manetkę

w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję

b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza...

Opublikowano

wymieniłem manetkę

w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję

b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza...

Ładniejsza to jest od TT sline... :naughty::kox:

Opublikowano

wymieniłem manetkę

w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję

b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza...

Ładniejsza to jest od TT sline... :naughty::kox:

ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k :grin::grin:

Edytowane przez Bielun22

Opublikowano

wymieniłem manetkę

w takim wypadku muszę mojej powiedzieć, że kierownicę trzeba wymienić - B7 multi S-line planuję

b8 multi sline!! - z chrom multifunkcją ładniejsza...

Ładniejsza to jest od TT sline... :naughty::kox:

ale nie każdy jest taki burżuj jak Ty żeby wyebać na kierownik 2k :grin::grin:

nie kazdy tez wyebal 2 kafle za taka kiere :naughty::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.