Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przekaźnik z b7 pasuje do b6?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

SI

Opublikowano

Ktoś dysponuje schematem kabelkow do wtyczki przełącznika reg.swiatel + clh? Ori miałem sama regulacje i teraz po wpieciu nowego przełącznika nie podświetla mi ikonek 0 oraz 1 przy clh. Pewnie trzeba dołożyć jeden pin i zmostkowac z podświetleniem od reg.swiatel, tylko które to bo nie chce strzelać na ślepo ;)

- PIN 4 i PIN 8 zmostkować i podłaczyć do PIN 1 wtyczki włacznika świateł
- PIN 5 – masa
- PIN 7 – podłaczyć do PIN 24 centralnej elektryki
Jak to zrobisz, to już będzie ok.
Opublikowano

Panowie dobrze rozumiem że sprzęgło z awx podejdzie p&p do bfb bez różnicy czy ośka czy q ? I że jeden wuj saschs i luk ?

Edytowane przez bongod

Opublikowano

:hi: mordeczki, ma ktoś z Was moduł MCE F na sprzedaż?

Oczywiście sprawny.... :D

Opublikowano

Napisz do Biggman :wink:

Opublikowano

Nic nie ma na chwilę obecną :wink:

Opublikowano

Acha no to szkoda a na allegro nic nie ma?

Opublikowano

Są na allegro, ale jakoś nie mam zaufania. Dzwoniłem do kolesia, bo miałem upatrzony moduł. Pytam, czy na 100% jest sprawny etc, a on zaczął coś wymijająco opowiadać. Olałem temat.

Chyba, że masz jakiegoś pewnego sprzedawcę?

Qwa wszycho leży pod łóżkiem i modułu brakuje :kwasny:

Opublikowano

Spokojnie chłopaki Ci poszukają :wink:

Edytowane przez wladi

Opublikowano

Hahaha no nie wątpię :wink:

Nie pali się, ale wiesz, jak to jest z nowymi modami.....im szybciej tym NAJlepiej.. :grin:

Jak coś, to poproszę PW :D

Opublikowano

Pany, uje*ał mi się zawias schowka...idzie coś z tym zrobić poza wymianą schowka?

Opublikowano

Pany, uje*ał mi się zawias schowka...idzie coś z tym zrobić poza wymianą schowka?

Wyslalem ci kontakt na pw
Opublikowano

Ktoś dysponuje schematem kabelkow do

wtyczki przełącznika reg.swiatel + clh? Ori miałem sama regulacje i teraz po wpieciu nowego przełącznika nie podświetla mi ikonek 0 oraz 1 przy clh. Pewnie trzeba dołożyć jeden pin i zmostkowac z podświetleniem od reg.swiatel, tylko które to bo nie chce strzelać na ślepo ;)

- PIN 4 i PIN 8 zmostkować i podłaczyć do PIN 1 wtyczki włacznika świateł

- PIN 5 – masa

- PIN 7 – podłaczyć do PIN 24 centralnej elektryki

Jak to zrobisz, to już będzie ok.

Dzięki wielkie :)

Opublikowano

Pany, uje*ał mi się zawias schowka...idzie coś z tym zrobić poza wymianą schowka?

Wyslalem ci kontakt na pw
danke schon
Opublikowano

Co tu taka cisza? Wprawdzie jest czwartek ale3b2ca6575870c4eb72ecbf3a957584c0.jpg

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

sprzedaje ktoś na forum skrzynie manual + quattro ?

Opublikowano

Co tu taka cisza? Wprawdzie jest czwartek ale3b2ca6575870c4eb72ecbf3a957584c0.jpg

Tapnięte z SGS5

Nie będę Ci reanimował kompa po herbacie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.