Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Młotek jedziesz do BT? :whistling:

Nie
Oryginalnego Mlotka się pytam:decayed: Ty to i tak będziesz:decayed:

Tapnięte z SGS5

Jeśli zwracasz się do mnie, to wypraszam sobie taką formę :whistling:

Jeśli chodzi o BT to planuję być.

Przełożyłem tylko nick na polski :wink: Jak uraziłem to przepraszam :hi:

Luzik ;)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, pamiętacie kto wywalał multitronica i wsadzał manuala z quattro ?

w ośce coś takiego Multis robił w c5 :wink:

robił to u gościa pod Łodzią

Opublikowano

:slina::kox:

Naciapane z Zetki

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:slina::kox:

Naciapane z Zetki

Chyba polubię święta :)
Opublikowano

:hi:

Panowie sprawa aku, być może będzię trzeba wymienić, ale nie chcę stanąć przed faktem. Wolę być przygotowany.... :D

Czytałem wątek, ale mam kilka wątpliwości.

W kodach mam symbol J0R czyli 380A i 80Ah. Obecnie mam 640A i 70Ah Arktis AH7013.

Na wyposażeniu mam bixenon, pakiet światło, navi, grzane d*py....planuje CLH jeszcze wrzucić, może w przyszłości wpadnie webasto, a niby wyposażenie elektryczne ma ogromne znaczenie przy wyborze aq.

Troszkę jest różnica w parametrach aq przewidzianego przez audi, a obecnego.

Jak wg. Was lepiej zrobić, kupić 640/70, czy 380/80 ?

Czy może jeszcze innych parametrów szukać?

Co do firmy, to chyba Moll, Banner.....?

A jeszcze ważna kwestia.....8GU alternator 140A :wink:

Edytowane przez grzes283

Opublikowano

W mojej A4 ktoś wcześniej wsadził akumulator Moll 760/91 i taki też dalej siedzi , jest bixenon , navi , webasto , grzane d*py itd :wink:

Opublikowano

:hi:

Panowie sprawa aku, być może będzię trzeba wymienić, ale nie chcę stanąć przed faktem. Wolę być przygotowany.... :D

Czytałem wątek, ale mam kilka wątpliwości.

W kodach mam symbol J0R czyli 380A i 80Ah. Obecnie mam 640A i 70Ah Arktis AH7013.

Na wyposażeniu mam bixenon, pakiet światło, navi, grzane d*py....planuje CLH jeszcze wrzucić, może w przyszłości wpadnie webasto, a niby wyposażenie elektryczne ma ogromne znaczenie przy wyborze aq.

Troszkę jest różnica w parametrach aq przewidzianego przez audi, a obecnego.

Jak wg. Was lepiej zrobić, kupić 640/70, czy 380/80 ?

Czy może jeszcze innych parametrów szukać?

Co do firmy, to chyba Moll, Banner.....?

A jeszcze ważna kwestia.....8GU alternator 140A :wink:

ja mam w kodach 1JU czyli aku 95Ah przy webasto,bix,clh,szyber,pełna elektryka, fabr alarm itp. Wsadziłem Varte Silver 100Ah i jest gitara, altek 140A bosha

Edytowane przez turzol

Opublikowano

:hi: Dzisiaj się okaże czy xenon czy zarowi h7:decayed:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Witam,

Panowie mam problem, urwał mi się zawias w schowku :( Chce kupić nowy od razu z lodówką, czy mogę kupić z porysowaną pokrywą i przełoże swoją, czy jak zawias pękł to moja na śmieci się już nadaje?

Opublikowano

:hi:

Panowie sprawa aku, być może będzię trzeba wymienić, ale nie chcę stanąć przed faktem. Wolę być przygotowany.... :D

Czytałem wątek, ale mam kilka wątpliwości.

W kodach mam symbol J0R czyli 380A i 80Ah. Obecnie mam 640A i 70Ah Arktis AH7013.

Na wyposażeniu mam bixenon, pakiet światło, navi, grzane d*py....planuje CLH jeszcze wrzucić, może w przyszłości wpadnie webasto, a niby wyposażenie elektryczne ma ogromne znaczenie przy wyborze aq.

Troszkę jest różnica w parametrach aq przewidzianego przez audi, a obecnego.

Jak wg. Was lepiej zrobić, kupić 640/70, czy 380/80 ?

Czy może jeszcze innych parametrów szukać?

Co do firmy, to chyba Moll, Banner.....?

A jeszcze ważna kwestia.....8GU alternator 140A :wink:

ja mam w kodach 1JU czyli aku 95Ah przy webasto,bix,clh,szyber,pełna elektryka, fabr alarm itp. Wsadziłem Varte Silver 100Ah i jest gitara, altek 140A bosha

Ja nie chcę dawać za dużego, mam krótkie odcinki po mieście, 13km w jedną stronę, więc obawiam się, że nie doładuje dużego aku.

Z drugiej strony zbyt mały, bo wydaje mi się, że te 380Ah, to zdecydowanie za mały będzie stroił fochy :D Ale ma wiekszą moc rozruchową.

Najlepiej taki złoty środek, cos w stulu 640-720 Ah, no i jakieś 80A.......co sądzisz?

Opublikowano

Witam,

Panowie mam problem, urwał mi się zawias w schowku :( Chce kupić nowy od razu z lodówką, czy mogę kupić z porysowaną pokrywą i przełoże swoją, czy jak zawias pękł to moja na śmieci się już nadaje?

zawias jest w klapie ,więc musisz go skleić albo wymienić klapę,

Opublikowano

Ok czyli szukam kompletnego ladnego schowka z lodówka:) jakby ktoś cos widział:)

Opublikowano

Ok czyli szukam kompletnego ladnego schowka z lodówka:) jakby ktoś cos widział:)

Miałem kilka ale rozeszły się jak świeże bułki. Może wpadnie cos przed swietami
Opublikowano

To jakbys cos trafił jestem zainteresowany najlepiej od razu z rurka do klimy

Opublikowano

To jakbys cos trafił jestem zainteresowany najlepiej od razu z rurka do klimy

wszystko zależy od tego co przyjedzie na plac, zawsze mam kompletne z okablowaniem i rurkami :wink:

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Witam. Koledzy, pali mi się kontrolka poduch, vag wskazał na wtykę pod fotelem pasażera. Po wycięciu wtyczki, trzeba dawać tam jakiś opornik, czy wystarczy tylko zlutować i zaizolować? Kawałek kabelka będzie trzeba dodać pewnie?

Opublikowano

Siemka :hi:

Witam,

Panowie mam problem, urwał mi się zawias w schowku :( Chce kupić nowy od razu z lodówką, czy mogę kupić z porysowaną pokrywą i przełoże swoją, czy jak zawias pękł to moja na śmieci się już nadaje?

Podpinam się, gdyby miał ktoś szary to byłbym na kupnie (bez lodówki)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie mam pytanie

Po przedniej szybie, od środka, prawa strona cieknie mi woda podczas deszczu, mycia etc

Co to może być ? Wężyki zapchane? Jak tak to gdzie one są?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.