Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko to wina panstw srodka azji najwiecej kopcą :/

wysłane z Galaktycznej S5

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kłysiu już nie... wkurwiłem się i Endrju przytulił :decayed:

Teraz u niego poleżą do wakacji i ci przywiezie bo powie ze nie umi :grin: a pózniej przyjedzie cwiara i zabierze je ze sobą i sprzeda Chopinowi ,a Chopin ro***bie auto sprzeda na części kupie je ja :decayed: pojadę do domina je montować najebiemy sie i nic z tego nie będzie,pózniej przyjedziesz ty powiesz "o k**wa... Moje moduły" zabierzesz je ze sobą i znowu bedą leżeć po stolikiem :polew:
A po co mi ? Jak ja mam na fulu , składane z pamięciami i z opuszczaniem prawego przy wstecznym :P :P :P

Edytowane przez chopin

Opublikowano

Ale nie masz jak ja ze po zamknięciu sie same składają a po zapłonie rozkładają. Po to te moduły są :)

Opublikowano

Taka sytuacja :-)

7773f643adac1162f921e154485a3731.jpg

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Check engine swieci :(

Opublikowano

czy ucho holownicze (przód) audi a4 b6 różni się od ucha a3 8p ?

Opublikowano

Kłysiu już nie... wkurwiłem się i Endrju przytulił :decayed:

Teraz u niego poleżą do wakacji i ci przywiezie bo powie ze nie umi :grin: a pózniej przyjedzie cwiara i zabierze je ze sobą i sprzeda Chopinowi ,a Chopin ro***bie auto sprzeda na części kupie je ja :decayed: pojadę do domina je montować najebiemy sie i nic z tego nie będzie,pózniej przyjedziesz ty powiesz "o k**wa... Moje moduły" zabierzesz je ze sobą i znowu bedą leżeć po stolikiem :polew:

Ty to gupi jesteś :grin:

Faktycznie nie znam Cie klysiu ale faktycznie j**niety dobrze jestes :decayed:

Ja ostatnio zatankowałem full zbiornik 65zl za 295zł :shock3::shock3: jak leciałem na oem weszło za ponad 360zł :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Check engine swieci :(

Katalizator do wymiany ale piniędzy nie ma na głupoty [emoji14]olew: trzeba gwinty montować :kox:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Check engine swieci :(

Katalizator do wymiany ale piniędzy nie ma na głupoty [emoji14]olew: trzeba gwinty montować :kox:

Naciapane z Zetki

Wywal go :) na co Ci on :P

Opublikowano

Check engine swieci :(

Katalizator do wymiany ale piniędzy nie ma na głupoty [emoji14]olew: trzeba gwinty montować :kox:

Naciapane z Zetki

Wywal go :) na co Ci on :P

wstawisz dp sprzedasz kata i niewiele dołozysz :wink:

Opublikowano
:hi: tapetalk pobrał sobie aktualizacje i jest od razu lepiej :)
Opublikowano

Dzień dobry Panowie :) Dawno mnie tutaj nie było, ale trochę robota mnie przygniotła...

Opublikowano

:hi: Witam. Podpowie ktos czy plastikowe plecy w zwyklych fotelach nalesnikach beda takie same i czy zaczepy beda pasowac jak w fotelach z wersji s-line?

Opublikowano

Pany jak by ktoś coś....szukam kpl parktronika do tyłu :naughty:

a nie chcesz p+t? mam ster z b6, wiązka na dniach się zrobi :whistling:
Opublikowano

no i czas pożegnać 34 letnią przeszłość...zaczął się godzinę temu 35 roczek. zalewam się Porterami, później przyjdzie czas na mocniejsze :lol1:

Edytowane przez serfin

Opublikowano

Najlepszego Daniel:hi:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Stówa Serfin, trójka z przodu - tak mają najlepsi :D

Opublikowano

dzisiaj skończyłem robić łazienkę na nowym mieszkaniu, także mały bonus urodzinowy :D żałuję, że na Bukowinę nie mogę jechać :/ kurde bele nie będę zaglądał na B6D przez tydzień by nie wiedzieć co tam się wyprawiało :P wiem jedno będzie OGIEŃ :evil: bo bydzie woda ognista i... ( z tego co już zauważyłem wyczytując tu i tam) dużo środka nawilżającego :brzydkibanan: haha :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.