Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kup całą półoś, taniej wyjdzie a będzie ori

Co Ty Tomek. Chińskie przeguby są po 120zl a polos dobra kolo 500zl

Tapnięte z SGS5

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

też o tym myślałem ,ale chciałem od b7 poszukać bo nowsza , ale taka jak potrzebuje była w b6 bo z b7 jest kawałeczek krótsza i mniejsza o kilka mm średnica.jak bym miał pewną z b6 to bym kupił

wewnętrznego szukasz? został mi jak mi się ukręciła półośka w moim grzechotniku, to mogę Ci wysłać, bo ja całą półośkę wymieniałem.

Kup całą półoś, taniej wyjdzie a będzie ori

Co Ty Tomek. Chińskie przeguby są po 120zl a polos dobra kolo 500zl

Tapnięte z SGS5

Czy ja mam Ci za***ać w ten poniemiecki kask? Jeszcze raz nie odbierzesz ode mnie telefonu, to stracisz odbiorce :punish:

Opublikowano

Tomek lepiej odbierz bo komu tyle walkow upchniesz :decayed:

Opublikowano

Nie Tomek, Wandrzej oszukista jeden. Ciul hanyski :facepalm:

Opublikowano

A co za roznica ten czy ten - obaj na siedzaco sikaja :grin:

Opublikowano

A co za roznica ten czy ten - obaj na siedzaco sikaja :grin:

:grin:

Opublikowano

Wczoraj dorwalem odblysniki do bixa i teraz mam mala zgwozdke - te co mam w lampach w gornej czesci nie maja lej powloki refleksyjnej czy jak to zwal, a te co wczoraj pobralem to maja na calej powierzchni - jak to ma byc, moze po regeneracji

Opublikowano

Pany! Weźmiecie mnie do b6 Divison?

Opublikowano

Kup całą półoś, taniej wyjdzie a będzie ori

Co Ty Tomek. Chińskie przeguby są po 120zl a polos dobra kolo 500zl

Tapnięte z SGS5

Taa do multitronica tylko ori przegub wew. ok 800zł w ASO, a półoś za 100zl :decayed: A przez gwint i km raz w roku trzeba go wymienić :grin:

Nie Tomek, Wandrzej oszukista jeden. Ciul hanyski :facepalm:

Goń od hanysów, gorolu :grin:

Opublikowano

Pany! Weźmiecie mnie do b6 Divison?

Może do vaga się zgłosisz...u nich podstawa to koło i gleba...u nas są niestety inne priorytety :whistling:

gleba, kolo, ladne a4 i 300 koni pod maska czy mozna lepiej reprezentowac klub? :D

Opublikowano

mam zjechane tarcze 345mm ok 27-28mm. Chce ktoś to za flache ?

Opublikowano

Pany! Weźmiecie mnie do b6 Divison?

Może do vaga się zgłosisz...u nich podstawa to koło i gleba...u nas są niestety inne priorytety :whistling:

gleba, kolo, ladne a4 i 300 koni pod maska czy mozna lepiej reprezentowac klub? :D

Pomału idziesz do przodu ale niestety do Dywizjonu to za mało...ale wszystko przed Tobą :wink:

no nic to walka trwa, pzd!

Opublikowano

zapraszamy do spamowania tu :decayed:

Opublikowano

Nie poddawaj sie - pukajcie a bedzie wam otworzone - powiedzial ... :kox:

Opublikowano

też o tym myślałem ,ale chciałem od b7 poszukać bo nowsza , ale taka jak potrzebuje była w b6 bo z b7 jest kawałeczek krótsza i mniejsza o kilka mm średnica.jak bym miał pewną z b6 to bym kupił

wewnętrznego szukasz? został mi jak mi się ukręciła półośka w moim grzechotniku, to mogę Ci wysłać, bo ja całą półośkę wymieniałem.

Kup całą półoś, taniej wyjdzie a będzie ori

Co Ty Tomek. Chińskie przeguby są po 120zl a polos dobra kolo 500zl

Tapnięte z SGS5

Czy ja mam Ci za***ać w ten poniemiecki kask? Jeszcze raz nie odbierzesz ode mnie telefonu, to stracisz odbiorce [emoji14]unish:
Daj tej tokarce odpocząć ile można robić walki do 2.5tdi:bag: Hammer felunek pokaż na 2015

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Nie poddawaj sie - pukajcie a bedzie wam otworzone - powiedzial ... :kox:

ja plan mam i go realizuje jak sie wpasuje to dobrze jak nie trudno :P auto robie dla siebie a ze podoba sie tez innym to chyba kwestia dobrego wspólnego gustu :)

Opublikowano

Tutaj jest specyficzne grono i ze tak ujme to nie to samo co pod remiza ze jak sie swieci to ktos poleci tu trzeba dzialac :kox:

Opublikowano

Tak patrząc po ulicach to mam wrażenie, że odchodzi się od schematu "nisko i szeroko" jakby coraz mniej takich aut jeździło. Teraz jest trend bardziej w stronę ori stylu i max wyposażenia. Oczywiście dobre koło i lekka gleba dodaje uroku. Gdzie te czasy, że co drugi na światłach to MK3 na glebie i sonarach....

Opublikowano
:siema: mordy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.