Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Slyszalem ze koty zaczely sie "marcowac"

foto_c60628b0dcc6fd47e1c35ee337810c46.jp

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany wandej to żyje?

Opublikowano

żyje , schlał się pewnie i umiera :decayed:

Opublikowano

Dokładnie tak było jozek:decayed: co tam mordo chcesz?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

:hi:

przekładał ktoś fotele z C6 do B6 ? szukam po forum ale żadnych konkretów nie ma :kwasny:

Fotele przednie przy kostkach trzeba delikatnie porzezbic bo sa inne.

Oparcia tyl trzeba przelozyc na stelaze z B6/B7.

Kanapa tyl tak samo trzeba przelozyc na stelaz z B6/B7 ale jest troche za duza mi sie to nie podobalo

:siema:

Opublikowano

Dokładnie tak było jozek:decayed: co tam mordo chcesz?

Tapnięte z SGS5

pamiętaj też o mnie, bez faktury chcę :wink:

Opublikowano

panowie co moze byc przyczyna ze szarpie na zimnym???

Opublikowano

Dokładnie tak było jozek:decayed: co tam mordo chcesz?

Tapnięte z SGS5

pamiętaj też o mnie, bez faktury chcę :wink:
Bez fv? Poyebalo?:decayed: juz działalność zawiesił?

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Pany jaką folią najlepiej okleić ramkę przedniego grilla, tą w chromie?

Opublikowano

panowie co moze byc przyczyna ze szarpie na zimnym???

Podepnij vaga .
Opublikowano

Dokładnie tak było jozek:decayed: co tam mordo chcesz?

Tapnięte z SGS5

pamiętaj też o mnie, bez faktury chcę :wink:
Bez fv? Poyebalo?:decayed: juz działalność zawiesił?

Tapnięte z SGS5

dobra to z fv ale zrób mi T14

pany brał tu któryś ostatnio kompa nowego albo urządzenie typu drukarka sobie do użytku prywatnego? pilna dosyć sprawa, w razie coś to na PW zapraszam :whistling:

Opublikowano

panowie co moze byc przyczyna ze szarpie na zimnym???

Podepnij vaga .

to coś mechanicznego , sprzęło albo coś innego, nowy kpl sprzęgła mam od lipca

Opublikowano

szarpie na wolnych, w sensie, ze trzesie/telepie? W golfie przy nie do konca sprawnym egrze tak miewalem, po zaslepieniu i wylaczeniu w programie problem zniknal. Ale trudno tak trafic, moze byc tez walek, poduchy, sprzeglo, pompki ...

Opublikowano

Kiedy to szarpie? Na jałowym ? W czasie jazdy ? Przy zmianie biegu ? Przy przyśpieszaniu? Za mało danych :D

Opublikowano

:hi:

Dobra to dla niedowiarków , ps mam nadzieje ze pomożecie mi znaleźć taka szybe na allegro i jeszcze 3 rok :naughty: jak nie to trudno dam kpl do przyciemnienia
11012266_863686137010977_2088198038_n.jp11020375_863686073677650_559267012_n.jpg

Opublikowano

panowie pomóżcie, czy w B6 wychodziły modele S-line Plus? jeśli tak to czy może tak być, że auto mające taki pakiet ma z tyłu korbki i nie ma xenonu?

Opublikowano

Zaden problem - tylko podaj na ile ma byc przyciemniona :)

Opublikowano

6mFmZrB.jpg

:kox:

Opublikowano

panowie pomóżcie, czy w B6 wychodziły modele S-line Plus? jeśli tak to czy może tak być, że auto mające taki pakiet ma z tyłu korbki i nie ma xenonu?

mogło tak być :wink:

Opublikowano

ja mam taka wersje sline własnie to na tynek belgijski


chodzi mi o szybe oryginalnie przyciemniana do audi a4 b6 sline
bo mi schodzi folia chłopaki wczoraj mówili ze sam sobie zaprzeczam bo oryginał niby piecowo robiony a jak widac to folia;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.