Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Domin, Domin :thumbup1:

potwierdzam :)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Domino sprzedaje fure?

Opublikowano

Pany warto dac 500zl za dwie lampy przod xenon z ori przetwornicami i zarnikami? W tym jedna lampa ma pekniete dwa zaczepy i przednia szybke. I czy jest jakas rzezba przy przekladce ze zwyklych lamp na xen? Wiazki/kable/kostki jakies trzeba zmieniac czy pasuja te ze zwyklych lamp? No i jak rozroznic xenon od bixena? :D jakie numery ma xen, a jakie bixen ?

Opublikowano

wkładasz i chulają.

Opublikowano

Dzieki. :) a reszta pytan? ;)

Opublikowano

Pany warto dac 500zl za dwie lampy przod xenon z ori przetwornicami i zarnikami? W tym jedna lampa ma pekniete dwa zaczepy i przednia szybke. I czy jest jakas rzezba przy przekladce ze zwyklych lamp na xen? Wiazki/kable/kostki jakies trzeba zmieniac czy pasuja te ze zwyklych lamp? No i jak rozroznic xenon od bixena? :D jakie numery ma xen, a jakie bixen ?

kostki pasują nic nie przerabiasz jedynie kabel musisz naciągnąć. bixenon ma ciemny środek i przetwornice w deklu a xenon pod lampa.

Opublikowano

Ciemny srodek wlasnie bym chcial robic.

I warto brac takie za 5 stowek, w takim stanie co napisalem?

Opublikowano

Czasami bix niema większej soczewki od xenonu. I szkło tak łatwo się nie odklei...

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano

Pany warto dac 500zl za dwie lampy przod xenon z ori przetwornicami i zarnikami? W tym jedna lampa ma pekniete dwa zaczepy i przednia szybke. I czy jest jakas rzezba przy przekladce ze zwyklych lamp na xen? Wiazki/kable/kostki jakies trzeba zmieniac czy pasuja te ze zwyklych lamp? No i jak rozroznic xenon od bixena? :D jakie numery ma xen, a jakie bixen ?

to ja ci sprzedam za 600 niepołamane/niepobite :thumbup1:

Opublikowano

a reszta pytan?

w xen się nie pchaj, szukaj bix, główna różnica na pierwszy rzut oka - wielkość soczewki - w bix większa i do tego ciemny środek ale zdarza się zwykły xen z ciemnym środkiem, bodajże w S'kach był.

Mając bix łatwo wymienisz soczewkę na b8 a uwierz mi, na 98% odbłyśnik w ori już szlag trafił. Poza tym, pewnie będziesz musiał dziurę nawiercić w błotniku :wink:

Opublikowano

W takim razie odpuszczam go za tę cenę w takim stanie. ;) A przy bixie nie trzeba już błotnika wiercic? :banan:

Opublikowano

W takim razie odpuszczam go za tę cenę w takim stanie. ;) A przy bixie nie trzeba już błotnika wiercic? :banan:

W 2004 nie.

Opublikowano

Panowie pytanie mam, na zimnym coś ciężko mi pali auto. Odpala ale nie na strzał.

Wymieniony aku, świece, filtry i niestety za wiele to nie dało. Ktoś może miał podobny objaw?

Opublikowano

W takim razie odpuszczam go za tę cenę w takim stanie. ;) A przy bixie nie trzeba już błotnika wiercic? :banan:

W 2004 nie.

po co dziura? w którym miejscu?

Opublikowano

Przerabiany temat mase razy. Jak masz autko 2001-2003 to raczeni w blotniach pod maska nie masz otworow do regulacji bixenonow bo te weszly do obiegu dopier w 2004r jak dobrze kojarze (jak nie to prosze mnie poprawic). Dlatego ja odpuscilem sobie ten mod bo nie chcialem kaleczyc zdrowych blach.

Opublikowano

No ja mam wlasnie 2004r. Jak cos to w ktorym miejscu dokladnie zerknac czy jest ten otwor?

Opublikowano

Jakieś 2cm nad śrubą dolną

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

w 2003 roku też już były otwory pod regulację bixów. Jak coś będę sprzedawał swoje lampy bixenonowe, kompletne z klapkami, bez przetwornic i żarników, ale z nowymi soczewkami, jak coś pisać na PW

Edytowane przez biggman

Opublikowano

za ile bixy ?

Opublikowano

Po ile chodzą zdesie tylne od S4 sedan? wiem że trudny temat żeby znaleźć pewnie ale ciekawi mnie ile kasy musze wydać

Znalazłem tylko jeden za 2 tysie.. coś taniej da rade znaleźć czy ciężko? :P

Edytowane przez dawid7737

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.