Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mrogal - bardziej mi chodzilo o malowanie lamp w czarnym polysku, bo jest dylemat z ramkami czy polysk, czy mat/polmat jakis !? Ale raczej jednak cos od matu bedzie.

franciszek - w aso za nową z a3 z mieszkiem dalem jakos 128zl chyba.

Mateusz masz może jakiś namber takiego kompletu :naughty::hi: Bez problemu wszystko podchodzi z a3??

Z drugiej strony czekam już ponad 5 tygodni na nowe wtyczki do bi xenona :grin::facepalm: ,Kolejne 5 tygodni czekac na wajche :grin:

Aso ma problemy z dostawami :facepalm:

Edytowane przez franciszek

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ASO ma problemy, bo podobno się łączą magazynem ze wszystkimi VAGami, jak każdy miał osobno swój magazyn, tak teraz chyba ma byc jeden pierdalny dla wszystkich VAGów. ;) Nr galki masz panie u mnie w temacie na ostatnich stronach jakoś. :)

Opublikowano

czy zapalniczka w a4 b6 ma jakieś odcięcie prądu po jakimś czasie np od zamknięcia auta ? Czy ma prąd non stop?

Opublikowano

Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??

Opublikowano

czy zapalniczka w a4 b6 ma jakieś odcięcie prądu po jakimś czasie np od zamknięcia auta ? Czy ma prąd non stop?

U mnie jest non stop
Opublikowano

Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??

RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny :wink:

Opublikowano

Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??

RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny :wink:

OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i heble

Opublikowano

Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??

RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny :wink:

OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i heble
Nie miał. On miał z a6 c6 z et35. Ty masz prawdopodobnie z c5

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??

RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny :wink:

OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i heble
Nie miał. On miał z a6 c6 z et35. Ty masz prawdopodobnie z c5

Tapnięte z SGS5

to ciekawe czy to przypasuje

Opublikowano

Witam. Panowie w skrzyni quattro wlewa się olej w jednym czy w dwóch miejscach? Bo już zgłupiałem :/. Chodzi mi o to czy jest jedną komora oleju dla torsena i skrzyni, czy może są dwie i w każdej trzeba nalać. Piszę tu bo właśnie wyciek mam i stoję pod samochodem ;).

Dobra już wszystko jasne ;) dwa zlewy są jeden wlew ;).

Edytowane przez bongod

Opublikowano

Siemka. Pany nie przymierza sie ktos do sprzedania auta? Potrzebuje kombiaka cena malo istotna. Ma byc wypas nie golas najlepiej s line. Na necie nie ma nic ciekawego ;/

Opublikowano

jak wyciągnąć tą listwę w której siedzą lampki podświetlające rejestracje ?

Opublikowano

jak wyciągnąć tą listwę w której siedzą lampki podświetlające rejestracje ?

Od środka są nakrętki z blaszkami, dość kiepski dostęp

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

czyli bez wywalenia tapicerki od środka się nie wyciągnie tego ?

Opublikowano

czyli bez wywalenia tapicerki od środka się nie wyciągnie tego ?

Nie nie wyciągniesz

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??

RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny :wink:

OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i heble
Nie miał. On miał z a6 c6 z et35. Ty masz prawdopodobnie z c5

Tapnięte z SGS5

to ciekawe czy to przypasuje

ja mam fele rs6 c5 et43 i bez problemu wchodzą,fele rs4 b5 podobne do s-line i te mają et43

Opublikowano

Panowie czy na zestaw hamowni 320/288 spokojnie załoze felgi z rs4 b5 et 43??

RS4 b5 miały et około 20. Ty masz repliki i mogą nie wejść ale raczej powinny :wink:

OEM wszystko wybite wiec nie wiem czy taka replika. hmmm nie wiem czy domin nie miał takiego połaczenia czasem...ta felga i heble
Nie miał. On miał z a6 c6 z et35. Ty masz prawdopodobnie z c5

Tapnięte z SGS5

to ciekawe czy to przypasuje

ja mam fele rs6 c5 et43 i bez problemu wchodzą,fele rs4 b5 podobne do s-line i te mają et43

podziękował:)

Opublikowano

ASO ma problemy, bo podobno się łączą magazynem ze wszystkimi VAGami, jak każdy miał osobno swój magazyn, tak teraz chyba ma byc jeden pierdalny dla wszystkich VAGów. ;) Nr galki masz panie u mnie w temacie na ostatnich stronach jakoś. :)

Podziękował :hi:

Opublikowano

jak wyciągnąć tą listwę w której siedzą lampki podświetlające rejestracje ?

Od środka są nakrętki z blaszkami, dość kiepski dostęp

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Eee tam kiepski dostep, nie jest wcale tak zle, u mnie sie nie dalo odkrecic srubek od lampek to wykrecilem cala listwe i majac ją w rekach srubki latwo poszly, dalem nowe lampki i nowe srubki przesmarowane delikatnie i teraz mozna juz je wyjac bez wyciagania calej listwy. ;)

Opublikowano

Panowie, szukam dokładki tylnej do b6 sline na 2 wydechy, ma ktoś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.