Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany mam pytanie, czy automatyczne światła w A4 B6 włączają swiatła dopiero po odpaleniu czy już po przekręceniu stacyjki na zapłon??

Bo jak na razie mam u siebie zrobione Automatyczne światła na własnej roboty madułach które włączają je dopiero po odpaleniu, ale chciałbym przerobić to na fabryczne rozwiązanie.

A może istnieje jakiś przewód na którym pojawia się napięcie po odpaleniu silnika niezależnie od napięcia ładopwania??

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po zapłonie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Ja mam tak:7d4a43108e3724a3a8b2e9d7f1c1c8a2.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sam to zakładałeś? Dużo walki?

Opublikowano

Czyli lipa... Bo ażeby oszczędzić akumulator i tak trzeba będzie przerobić instalację aby światła załączane były dopiero po odpaleniu.

A czy lusterko fotochrom lecz bez włącznika też obsłuży funkcję automatycznych świateł czy trzeba wymienić??

Opublikowano

Ja mam tak:7d4a43108e3724a3a8b2e9d7f1c1c8a2.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sam to zakładałeś? Dużo walki?

Nie wiem, ale chyba nie dużo.

Opublikowano

Panowie potrzebuje poduche do kierownicy z B7 3 ramiennej z wiązka pod multi. Ma ktoś może coś takiego?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Okablowanie mam jak coś

To jeszcze tylko poducha :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany czy takie śrubki idą do przykręcania zderzaka w miejcu gdzie jest nadkole z tyłu , a właściwie to pod nadkolem. Nie mogę dośjść do tego, a ETKA nic nie pokazuje

wNFfQh4.jpg

3jRMQqg.jpg

Opublikowano

Podobne ale nie takie

Płaszczyzna od strony Torxa nie jest płaska tylko zaokrąglona

Edytowane przez Robero321

Opublikowano

Pany czy takie śrubki idą do przykręcania zderzaka w miejcu gdzie jest nadkole z tyłu , a właściwie to pod nadkolem. Nie mogę dośjść do tego, a ETKA nic nie pokazuje

wNFfQh4.jpg

3jRMQqg.jpg

te są chyba od progów

Opublikowano

Od progów na pewno te nie są. Gdyby ktoś miał nr tej śrubki do przykrecenia zderzaka pod nadkolem to będę wdzięczny

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Od progów mają taki jakby rancik pod kapeluszem, co do fabrycznych od nadkoli, to są podobne, lecz czarne i mają półkolisty łeb pod torx.

Opublikowano

W ASO kupowałem jakiś czas temu groszowe sprawy na allego jeszcze tańsze
http://allegro.pl/sruba-wkret-torx-nadkola-oslony-audi-seat-skoda-vw-i5322696904.html

N90775001

Edytowane przez Robero321

Opublikowano

No i panowie sprawdzone i uznane manometry wylądują w miejscu popielniczki i tak jej nie używam ew na drobne :P a tak wyglądają

23366101122_074203ddc7_b.jpg

23178834260_47b1d73006_b.jpg

Opublikowano

Ja mam tak:7d4a43108e3724a3a8b2e9d7f1c1c8a2.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

czemu dioda auto nie

oświetlona? sygnał nie pociągnięty? :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kaju u mnie tez nie swieci :wink:

Opublikowano

Pany czy takie śrubki idą do przykręcania zderzaka w miejcu gdzie jest nadkole z tyłu , a właściwie to pod nadkolem. Nie mogę dośjść do tego, a ETKA nic nie pokazuje

wNFfQh4.jpg

3jRMQqg.jpg

te są chyba od progów

Te są do ślizgów zderzaka N90767602, po 3szt na mocowanie, dodatkowo taka sama trzyma zderzak od strony nadkola + 2szt N90775001

Edytowane przez Gregory87

Opublikowano

N90775001 to wkęt do nadkola, mam tych niezliczoną ilość. Jak odchyle nadkole to od str zderzaka są dwa otwory na wkręty i jestem na 100% pewny że tam idą jakieś inne (podobne lub takie same jak te ze zdjęc)

Opublikowano

(podobne lub takie same jak te ze zdjęc)

Takie same czyli N90767602 przerabiałem temat ostatnio u siebie
Opublikowano

Czyli takie jakie myslalem :)

rear_bumper2.jpg

Opublikowano

Ja mam tak:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sam to zakładałeś? Dużo walki?

Wandej podłączenie i montaż to banalna sprawa, w zestawie są wszystkie elementy aby to zamocować bez żadnych dodatkowych adapterów.

a co dokładnie chcesz mieć za wskaźnik? boost egt i coś jeszcze?

Opublikowano

Boost i ciśnienie oleju. Postawke pod filtr trzeba

Tapnięte z SGS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.