Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

TDI, a check engine się tli......... :kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Lubie gościa :decayed:

warto zainwestować w coś co się odwdzięczy niezawodnością, długowiecznością a także bezpieczną i komfortową jazdą za niewielkie pieniążki

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano

Z opisu wywnioskowałem ,że taką sobie chłop wymarzył :decayed::grin: , (A ze się nie ma co się lubi ......................)

Jedyna taka :huh:

Opublikowano

Z opisu wywnioskowałem ,że taką sobie chłop wymarzył :decayed::grin: , (A ze się nie ma co się lubi ......................)

Jedyna taka :huh:

A co to znaczy 1.9 tdi S4? :D

PS.

Nie ma ktoś na handel wstecznego lusterka fotochrom na handel? Najlepiej z wtyczką?

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

TDI, a check engine się tli......... :kox:

tak akurat bywało w nowszych sterownikach od TDI że check engine się zapalał przy przekręceniu kluczyka ;)

Ale jak on reguluje to zawieszenie :grin:

Edytowane przez biggman

Opublikowano

.......

Ale jak on reguluje to zawieszenie :grin:

Tego się nie dowiesz bo to jedyna taka :facepalm:

Edytowane przez miszka

Opublikowano

jest gdzieś bezpiecznik od klimy

mam problem z econ , czynnik jest, czujnik ciśnienia wymieniony a econ dalej świeci :kwasny:

Opublikowano

błąd skasowałeś?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

tak skasowany

Opublikowano

Pany jaki bedzie najlepszy wybór 18tek do b6tki? Jaki wzor polecacie? Et? Poki co chodzi mi po glowie rotor. Pacjent ma kolor srebrny LY7W

naciepane z tapatalka

Opublikowano

tak skasowany

czujnik Ci padł ten przy chłodnicy z lewej strony.

Opublikowano

Pany jaki bedzie najlepszy wybór 18tek do b6tki? Jaki wzor polecacie? Et? Poki co chodzi mi po glowie rotor. Pacjent ma kolor srebrny LY7W

naciepane z tapatalka

Rotor w 18" średnio wygląda :/

Opublikowano

Pany jaki bedzie najlepszy wybór 18tek do b6tki? Jaki wzor polecacie? Et? Poki co chodzi mi po glowie rotor. Pacjent ma kolor srebrny LY7W

naciepane z tapatalka

Rotor w 18" średnio wygląda :/

Co wygląda lepiej w 18" oprocz wzoru rs6?

naciepane z tapatalka

Opublikowano

Pany jaki bedzie najlepszy wybór 18tek do b6tki? Jaki wzor polecacie? Et? Poki co chodzi mi po glowie rotor. Pacjent ma kolor srebrny LY7W

naciepane z tapatalka

Rotor w 18" średnio wygląda :/

Co wygląda lepiej w 18" oprocz wzoru rs6?

naciepane z tapatalka

Wlasnie miałem wspomnieć o łopatach z RS6 [emoji16] Fajnie jeszcze wyglądają te co ma biggman, ale nie pamietam z jakiego to modelu. Chyba A5, zobacz w jego temacie :kox:

Wysłane z jabłka

Opublikowano

Avus 3 ładnie się prezentuje

tak skasowany

czujnik Ci padł ten przy chłodnicy z lewej strony.

Chodzi ci o czujnik ciśnienia czy to jeszcze inny czujnik?
Opublikowano

Avus 3 ładnie się prezentuje

tak skasowany

czujnik Ci padł ten przy chłodnicy z lewej strony.

Chodzi ci o czujnik ciśnienia czy to jeszcze inny czujnik?

Czujnik ciśnienia przy chłodnicy

3r0959126.jpg

Opublikowano

Bierz ori z RS4 B5 - 18" ET30 8.5J chyba najlepsze parametry......bądź z A5, Misza chyba takie ma mają ET29 8.5J - jeszcze lepiej :wink:

Opublikowano

Te z A5 mam też u siebie, tylko w wersji black i powiem, że leżą godnie, ET jest takie że nie potrzeba żadnych dystansów :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.