Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z allegro.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Licznik zmieniłeś moze nie podłączony, kodowanie moze
  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jutro powalcze [emoji14]

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Opublikowano

pajda - Valvoline Durablend 5w40.

Opublikowano

pany wiem że było to już wałkowane kilka razy, a zatem jaka oliwę polecicie do TDI wcześniej miałem motul 5w40 ale może by zmienić tym bardziej że był robiony remont motoru

Liqui moly,valvoline... Kilka tego jest ale na pewno zapodaj 5w40

Opublikowano

Panowie, szukałem w tematach o schowkach, ale nie widzę tego info, więc proszę powiedzcie mi, kto u nas zajmuje się naprawą schowków? Pękł mi dzisiaj zawias z prawej strony :/

Opublikowano

Panowie, szukałem w tematach o schowkach, ale nie widzę tego info, więc proszę powiedzcie mi, kto u nas zajmuje się naprawą schowków? Pękł mi dzisiaj zawias z prawej strony :/

Azik
Opublikowano

Dzięki.

Opublikowano

Panowie, szukałem w tematach o schowkach, ale nie widzę tego info, więc proszę powiedzcie mi, kto u nas zajmuje się naprawą schowków? Pękł mi dzisiaj zawias z prawej strony :/

Azik
Polecam, u mnie ogarnął ekstra:) praktycznie nie widać, że było coś robione:D
Opublikowano

Ja też u niego robiłem. Dobra robota z czystym sumieniem mogę polecić naprawę.

Opublikowano

Michał ja chyba jedyny :grin: się wyłamałem leje 5w30 specific(podobno nie najlepszy olej :naughty:) i nie narzekam .

Znajomy jeździ już 6lat na 5w30 i auto zyje :wink:

Opublikowano

Przecież marny olej, czy niewłaściwy olej nie załatwi silnika po jednej zmianie, czy nawet po kilku zmianach. Idealnie dla nas byłoby gdyby to poprzedni właściciele lali jak najlepsze oleje ;)

Ja leje Penrite, też dobre oleje.

Opublikowano

Panowie jak wrzucić video z youtube na forum? Orientuje się ktoś?

Nie ma tematu, ogarnąłem :)

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Pany, potrzebuje telefon do secio84. troszke pilne, poratuje ktos?

Edytowane przez niestandardowy

Opublikowano

Przecież marny olej, czy niewłaściwy olej nie załatwi silnika po jednej zmianie, czy nawet po kilku zmianach. Idealnie dla nas byłoby gdyby to poprzedni właściciele lali jak najlepsze oleje ;)

Ja leje Penrite, też dobre oleje.

Racja. Dobry olej od początku użytkowania przekłada się potem na kondycję silnika przy przebiegu 200k +.

Opublikowano

Witam panowie, za niedługo będę wymieniał intercooler, 1.9 tdi awx, pytanie czy podejdzie bez problemu intercooler od 2.5 tdi czy po przeróbkach?

Opublikowano

IC z 2.5 ma dwa wejścia a z 1.9 jedno czyli będzie lipa ;)

Edytowane przez Ra4al

Opublikowano

Manetki z a6 c6 podejdą do b6/b7?

Opublikowano

Czego się wystrzegać kupując A5tkę?

Jakie jeszcze dobre silniki oprócz 3.0TDI są? (poniżej 2litrów nic nie wchodzi w grę, rzygi).

Opublikowano

Pany dajcie namiar na kogoś kto obszywa dobrze kierownice. Nie musi być tanio, ma być top !

Opublikowano

reggi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.