Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany kto ogarnie mi lampy na Bixa + czarny środek ?

Fafnasty

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki, czy kratki zderzaka Sline z Avanta/sedana pasują pod zderzak Cabrio :D ?

zderzak z przodu jest całkowicie inny w Cabrio

No właśnie wiem, ale miałem nadzieję że kratki będą takie same :P

Opublikowano

Witam.

Pany gdzie na VAGu sprawdzic sprawnosc wtryskow w 2.5 TDi ?

od 12 bloku do 14 bodajże, zaraz za turbem, będziesz miał opisane.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wreszcie zrobiłem porządek z tymi spojlerkami nadkoli

e4643f73d7fc67a695b26bcddeb8d512.jpg

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

turzol, ja jestem dokładny, ale Ty to już przesadzasz! Wszystko jak w fabryce ! :)

Wysłane z mojego MotoE2(4G-LTE) przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

nadkola odkurzasz, czy w ogóle z garażu nie wyjeżdżasz? :kox:

Opublikowano

nadkola odkurzasz, czy w ogóle z garażu nie wyjeżdżasz? :kox:

Kupuje nowe w Aso co sezon[emoji14]

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

tak myślałem :polew:

Opublikowano

tak myślałem :polew:

Nie no joke chociaz to z fotki jest nowe bo stare (półroczne) się przetarlo[emoji14]

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wreszcie zrobiłem porządek z tymi spojlerkami nadkoli

e4643f73d7fc67a695b26bcddeb8d512.jpg

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

A wiesz może jaki numer mają spinki do tych spojlerków? Bo mi się urwał i pogubiłem mocowania

Opublikowano

Jak się wam podoba :-)dcca600182fa89ba99c21844583bc0d1.jpg2ad6841cd72bd00cf4e3d67019c677d1.jpg

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Wreszcie zrobiłem porządek z tymi spojlerkami nadkoli

e4643f73d7fc67a695b26bcddeb8d512.jpg

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

A wiesz może jaki numer mają spinki do tych spojlerków? Bo mi się urwał i pogubiłem mocowania

Na zewnątrz dajesz kołek na krzyżaka (4A0 805 121 C) a dwa kołki od środka (4A0 805 121 A) są na płaski śrubokręt. W sumie na obie strony 6 kołków.

Opublikowano

Wreszcie zrobiłem porządek z tymi spojlerkami nadkoli

e4643f73d7fc67a695b26bcddeb8d512.jpg

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

A wiesz może jaki numer mają spinki do tych spojlerków? Bo mi się urwał i pogubiłem mocowania

Na zewnątrz dajesz kołek na krzyżaka (4A0 805 121 C) a dwa kołki od środka (4A0 805 121 A) są na płaski śrubokręt. W sumie na obie strony 6 kołków.

Podziękował :hi:

Opublikowano

Nie ma ktoś na sprzedaż uchwytu na kubki w stanie bdb?

Opublikowano

Nie ma ktoś na sprzedaż uchwytu na kubki w stanie bdb?

Mam ale wkład na kubki do podłokietnika.

Opublikowano

Wreszcie zrobiłem porządek z tymi spojlerkami nadkoli

e4643f73d7fc67a695b26bcddeb8d512.jpg

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

A wiesz może jaki numer mają spinki do tych spojlerków? Bo mi się urwał i pogubiłem mocowania

Na zewnątrz dajesz kołek na krzyżaka (4A0 805 121 C) a dwa kołki od środka (4A0 805 121 A) są na płaski śrubokręt. W sumie na obie strony 6 kołków.

A pod spodem chyba na jakąś śrubę jest jeszcze przykrecany?

Edytowane przez RicS3

Opublikowano

Nie ma ktoś na sprzedaż uchwytu na kubki w stanie bdb?

Mam ale wkład na kubki do podłokietnika.

Własnie chodzi mi o ten do tunelu bo chcę mieć już z ty spokój a to ostatni brakujący element. Ale z ciekawości ile za ten wkład do podłokietnika?

Opublikowano
Ale z ciekawości ile za ten wkład do podłokietnika?

Osiem dyszek. ; )

Opublikowano

Witam.

Pany gdzie na VAGu sprawdzic sprawnosc wtryskow w 2.5 TDi ?

od 12 bloku do 14 bodajże, zaraz za turbem, będziesz miał opisane.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ok dzieki serdeczne za podpowiedz przyda sie nastepnym razem bo teraz lipa wyszla. Okazalo sie , ze juz od dlugiego stania auta diabli aku wzieli , jak juz znalezlismy prad to rozrusznik nie kreci i poza zczytaniem bledow w sterowniku silnika to nie mozna sprawdzic , ktory wtrysk ewentualnie umarl.

Dzieki.

Opublikowano

Wreszcie zrobiłem porządek z tymi spojlerkami nadkoli

e4643f73d7fc67a695b26bcddeb8d512.jpg

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

A wiesz może jaki numer mają spinki do tych spojlerków? Bo mi się urwał i pogubiłem mocowania

Na zewnątrz dajesz kołek na krzyżaka (4A0 805 121 C) a dwa kołki od środka (4A0 805 121 A) są na płaski śrubokręt. W sumie na obie strony 6 kołków.

A pod spodem chyba na jakąś śrubę jest jeszcze przykrecany?

Podbijam pytanie o numer zatrzasków do tych kołeczków. Czy one występują jak set wraz z kołeczkiem?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.