Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w B6 jak jest automat w FWD to zawsze jest mułtronic ? I jak w innych modelach AUDI z FWD to wygląda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Inne są ramki, szyby z prowadnicami, no i uszczelka drzwi. Przełożysz.

Robi się to bezinwazyjnie z drzwi sedana do avanta? Szybę też muszę przekładać itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie robiłem i niestety nie podpowiem Ci jak to dokładnie ze szczegółami wygląda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprężarka od klimy z 1.9 avf podpasuje z benzyny, czy musi być koniecznie od 1.9 i koniecznie z tymi samymi numerami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozebralem grzane fotele, zeby przelozyc pół skóre i w jednym miejscu mata grzewcza jest przepalona. Czy ktos wie z czego jest ta "grzalka" co idzie w matach, czym by mozna zastapic ten przepalony odcinek??

male_ca7aa97f291b6b5bf1d771c7e1de8fe.jpgmale_77efd3c43b42addc33d7c5364cd792.jpgmale_ae5fe5bd296949c3a9e738a33b5b0be.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w B6 jak jest automat w FWD to zawsze jest mułtronic ? I jak w innych modelach AUDI z FWD to wygląda ?

zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :hi:

Mam pytanko czy boczki bagażnika w Avancie pasują z B7 do B6, wiem że w innym miejscu jest gniazdo 12V, ale czy poza tym wszystko jest P&P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :hi:

Mam pytanko czy boczki bagażnika w Avancie pasują z B7 do B6, wiem że w innym miejscu jest gniazdo 12V, ale czy poza tym wszystko jest P&P?

Nie pasują, mają inaczej rozstawione mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :hi:

Mam pytanko czy boczki bagażnika w Avancie pasują z B7 do B6, wiem że w innym miejscu jest gniazdo 12V, ale czy poza tym wszystko jest P&P?

Nie pasują, mają inaczej rozstawione mocowania.

To lipa dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany podczas upałów halasuje/skrzypi mechanizm szyby pasażera. Jak popada deszcz jest spoko. Mechanizm caly tzn prowadnice do wymiany czy coś tam mniejszego się da wymienić? Jakieś ślizgi tam są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sprobuj od przesmarowania mechanizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanie podłączyłem się pod kompa i wyszły mi 4 błędy od czego to jest.jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć. dzięki z góry :)

--01800 - light switch e1 27-10 implausible signal intermittent

--01826 - sensor for steering angle (g85) supply voltage terminal 30 35-10 - - - intermittent

--01206 - signal for duration of ignition off time 27-10 - implausible signal - intermittent

--17698 - coolant temp sensor at radiator outlet (g83) P1290 - 35-10 - signal too small -intermittent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam pytanie podłączyłem się pod kompa i wyszły mi 4 błędy od czego to jest.jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć. dzięki z góry :)

--01800 - light switch e1 27-10 implausible signal intermittent

--01826 - sensor for steering angle (g85) supply voltage terminal 30 35-10 - - - intermittent

--01206 - signal for duration of ignition off time 27-10 - implausible signal - intermittent

--17698 - coolant temp sensor at radiator outlet (g83) P1290 - 35-10 - signal too small -intermittent

wszystkie powyższe błędy są sporadyczne i wynikają z odpięcia aku lub spadku zasilania. Możesz śmiało je wykasować i nie powinny wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pany mam problem ze sprzęgiełkiem klimy (zerwało albo urwało sie po raz 2).... mechanik powiedział, że to koszt 300-400zł. Zrobiłem sobie wczesniej zdjecie tego pierwszego sprzęgiełka co było uwalone i ma numery takie jak na zdjęciu:

RNf9a9k.jpg

pytanie jest czy musze kupic takie sperzegielko z takim samym onaczeniem czy istnieją tez zamiennie czesci z innymi symbolami ? da rade to samemu założyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci mechanik dowalil cena u mnie zmieścił byś się w 150zl tak myślę jeśli faktycznie tylko sprzęgło jest zerwane bądź odkrecone ponieważ one lubialy się odkręcić

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ostatnio inny mechanik mówił że gwint się obrobil czy jakoś tak i to skleił czy Bóg wie co on zrobił... ciężko mi to samemu ocenić czy się wykrecilo czy zerwało... speawdze to w domowych warunkach sam? I jak wygląda ta sprawa części... muszę szukać sprzegielka z tym samym oznaczeniem czy są zamienne litery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zamienniki w każdym sklepie kupisz

naciepane z GT-I9195

A jeśli kręcisz coś kluczami to sprawdzisz to sobie sam mając kanał w domu

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jakie sprzęgiełko bym nie kupił bedzie pasować ? czy to od spręzarki z benzyny czy z diesla (nie wiem czy ma to jakies znaczenie)

ok jak coś bede pytał :wink: dziekuje za info


pytanie tylko czy wystarczy mi tylko to za 75zl

http://allegro.pl/sprezarka-klimatyzacji-tarcza-sprzegla-a4-b5-00-05-i6307067005.html

czy za 254 o.O

http://allegro.pl/sprzeglo-klimatyzacji-audi-a4-b6-b7-a6-c5-7seu16c-i6141790531.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jakie sprzęgiełko bym nie kupił bedzie pasować ? czy to od spręzarki z benzyny czy z diesla (nie wiem czy ma to jakies znaczenie)

ok jak coś bede pytał :wink: dziekuje za info

pytanie tylko czy wystarczy mi tylko to za 75zl

http://allegro.pl/sprezarka-klimatyzacji-tarcza-sprzegla-a4-b5-00-05-i6307067005.html

czy za 254 o.O

http://allegro.pl/sprzeglo-klimatyzacji-audi-a4-b6-b7-a6-c5-7seu16c-i6141790531.html

Kolo pasowe masz w twoim dobre wiec tylko ta przednia część

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...